0
clear
  • tuuli Додатоци Maderotherapy Дрвени Поставите Massager Првенство Масажа Ventouse Ролери Целулитот Лимфна Дренажа Уред
  • -20%
  • -20%
tuuli Додатоци Maderotherapy Дрвени Поставите Massager Првенство Масажа Ventouse Ролери Целулитот Лимфна Дренажа Уред

tuuli Додатоци Maderotherapy Дрвени Поставите Massager Првенство Масажа Ventouse Ролери Целулитот Лимфна Дренажа

DEN 2320.80

Достапност
Достапно за нарачка

Кутија содржина : 5 x дрвени чаши (Φ 7 cm, Φ 8 см, Φ 9 см, Φ 10 cm, Φ 11 cm), 1 x масажа ролери (40 cm долги), 1 x шпатула (33 x 16 x 1,5 см) за Maderotherapy масажа.Поставување на масажа алатки се користат во maderotherapy (madero – дрво), што е сосема природно и специјална техника која го стимулира лимфна дренажа и следствено на тоа помага да се елиминира целулитот, а во исто време ја уништува масните клетки, а со тоа се подобрува протокот на крвта и лимфните низ телото.Како резултат на тоа, телото е предвидено со кислородот и другите хранливи состојки, кои на вашата кожа треба да остане цврста и се тесни.Изработени од 100% природни дрво.Исклучителен квалитет и сила на дрво, дозволите за долгорочна употреба.Произведено во ЕУ.Tuuli Додатоци Maderotherapy Дрвени Поставите Massager Купот на Целулитот Лимфна Дренажа Уред Кутија содржина : 5 x дрвени чаши (со дијаметар од 7 см, со дијаметар од 8 см, со дијаметар од 9 см, со дијаметар од 10 см, со дијаметар 11 cm), 1 x масажа ролери (40 cm долги), 1 x шпатула (33 x 16 x 1,5 см) за Maderotherapy.Mmassage комплет се користи во madero терапија (Madero - дрво) што е сосема природно и посебна техника со која се стимулира лимфна дренажа и го отстранува целулитот како резултат на тоа, додека разбивање на масните клетки, подобрување на протокот на крвта и лимфниот проток низ телото.Како резултат на тоа, телото е подобро да се снабдува со кислород и други хранливи материи кои на кожата треба да остане затегнато и цврсто.Изработени од 100% природни дрво.Исклучителниот квалитет и сила на дрво, се овозможува за долгорочна употреба.Произведени во ЕУ.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

【Брзо Греење】Загрева седиште перница зголемување на температурата во краток временски рок од 3 минути

КОМПАТИБИЛЕН : Овие парови на buttock вакуум чаши доаѓаат со Yво облик на цевка,должината е 85 инчи и внатрешн

❤【ТОПЛА КАМЕН МАСАЖА ПОСТАВИТЕ】На топли камења масажа комплет доаѓа со различни големини за да ги зад

▲ Времетраење : Стави cupping уред на кожата околу 10 минути, за деца околу 3 минути, за девојки за 5 минути, и з

1【Една клучна работа Лесно да се користи】Мали Масажа Пиштол беше направена со Една клучна работа smart си

ღ【Контрола на Температурата & мерењето】Нашата топла камен применуваат сопствени контрола на темпера

Високквалитет brushless мотор percusses 1200 да 3200 пати во минута да стигнат до 12mm длабоко мускулите.Со 3 прилагодл

[ВИСОК КВАЛИТЕТ] : задниот дел масажа ролери јаже инструмент направен од висококвалитет на lotдрво, дрво е

【100% Задоволство Гаранција】Да бидете сигурни дека сте среќни со вашата нарачка, ние нудиме 30 Ден Задово

Сега е достапен во 4 пакет за дополнителни заштеди.Трска во облик на massager за олеснување на болки и болки.

МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН : UNOISETION вакуум cupping терапија машина може да се користи за затегнување на кожата крева

Исклучително Преносни т знаат како да се откажат.За да се задржи вашиот духови висока, оваа масажа пишто

Преносни Мини Масажа Пиштол : Лесни Моќен висок вртежен момент brushless мотор со тивка планирам технологиј

Благотворно топлина, обезбедува удобност за уморни мускулите.Разноврсна користете го за вратот, грбот

Крајна рака релаксација Comfier Електрични Рака massagers се специјално дизајнирани да го усвојат компресија

【Преносни】Компактни димензии, лесен за употреба, секогаш кога & каде употребата е можно 【Безбедност М

По купот е вовлечени цврсто, се чувствува дека вшмукување е силна, и триначин на вентил за да се префрлат

Ротари Раказезнав Вакуум Масажа Cupping Чаши сет.Болка Леснотија да Аплицираат за активирање на циркулаци

Болката се Ослободат : Мини massager е погодна за болка, стрес олеснување, длабоко ткиво масажа, совршен за м

Висок железо содржина на вулкански базалт подобрува протокот на крв и да се релаксира мускулите...

МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН : UNOISETION вакуум cupping терапија машина може да се користи за затегнување на кожата крева

ФУНКЦИЈА : Кога ја користите Gua ша одбор, има метален кул допир и ја смирува кожата.Мекото ткиво масажа ал

【3 Големини Масажа Камења】 4 парчиња : 3.14 x 3.14 инчен; 4 парчиња : 3.14 x 2.36 инчен; 8 компјутер : 1.57 х 1.18 инч.Содрж

【Лесен за употреба】На lumbar носила уред е наменета за луѓе од сите возрасти 【Лесни & Здрав】грбот болка п

Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект Од Типот : Стружење Масажа Алатки Материјал : Не ' Рѓосува

Производ тежина : 14 ✔ Забелешка : Ако имате било производ прашања или проблеми, може да се јавите на мене.

Вратот носила одговара на телото крива дизајн, упатство за правилно држење на човечкото тело, природно

Топла пријатна топлина смирува уморни, преоптоварените со работа на мускулите; благотворно ладно помаг

УБЛАЖУВАЊЕ на ВАШАТА БОЛКА во ГРБОТ : iso Spine е 40 игли се релаксираат тесни грбните мускули и да се обезбед

Акумулација на замор во секојдневниот живот.Повторлива работа,стресот и прекумерната движење на муску

Please wait...