0
clear
  • Txwz Bluetooth Слушалки Стерео Мини-Компјутер Телефон Универзална Тенок Движење Уво На Уво Стил
  • -20%
  • -20%
Txwz Bluetooth Слушалки Стерео Мини-Компјутер Телефон Универзална Тенок Движење Уво На Уво Стил

Txwz Bluetooth Слушалки Стерео Мини-Компјутер Телефон Универзална Тенок Движење Уво На Уво Стил

DEN 1072.80

Достапност
Достапно за нарачка

Употреба : се откажам уво тип;најдолго растојание : 5 M.Функции на поддршка : музика, зборувате, еден со две, гледање филмови, микро писма, YY, QQ глас, итн.Компатибилни телефони : поддршка за Samsung, Apple, просо, OPPO, Lenovo, Huawei, итн.Најдолго време на разговор : 5 часа.Најдолго време на мирување на 120 часа.Стерео конфигурација, само за искуството и суровините употребени за да се обезбеди дека има чисто стерео ефекти, звук парична казна, по пристапни Fuer, можете да уживате во чиста две-канал стерео музика. 2, DSP интелигентни намалување на шумот, безжични јасна визија "слушаат." 3, еден со две, интелигентни конекција, еден машини, и две машини.Нека не оди, кога Bluetooth слушалки со затегнување на зелено светло е притискање на копчето се додека не ќе го видите убава светла и тогаш нека одат, мобилниот телефон за да го отворите Bluetooth уред Bluetooth музика пребарување, кликнете на линкот за тоа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Солиден складирање случај за заштита на вашите вредни слушалки, заврши во извршен мат сина.Направена од

VR Слушалки Ѕид Складирање Стојат Кука.Лесен за употреба и одржување убаво да се погледне VR ѕид заградат

Повеќе Реални Игри Искуство : специјално Дизајниран за Победи Сабја игри, тоа се вклопува совршено Oculко

Премиум Стерео Звук Bluetooth 5.0 Технологија за Безжично да се поврзе на сите BluetoothОт Уреди Официјално Лице

Победи Сабја : специјално дизајнирани за OculПотрагата 2 компатибилен со oculпотрагата 1 да имате различни р

✅ Free телефон и емејл поддршка од производителот.И Брз Исклучите функцијата нека корисникот за да го иск

Официјално Лиценцирани NCAA Производ 8 Часа Време На Разговор, 6 Часа На Репродукцијата На Музика Време.Ра

RJ9 / RJ10 / RJ22 Телефонски Слушалки и Микрофон За дом, канцеларија или во повикувачкиот центар.Преглед прикл

Мултиплатформски компатибилност, паметен Телефон, КОМПЈУТЕР, PS4, Xbox Еден.Изграден за да трае На цврсти,

Возачот големина : 10мм.Се обратат до звукот со ЕКСПЛОЗИЈАТА Уво пупки.Зачестеност одговор : 20 Hzод 20.000 Hz.К

Официјално Лиценцирани NCAA Производ 8 Часа Време На Разговор, 6 Часа На Репродукцијата На Музика Време.Ра

* се инсталирани на двете страни за да дозволите вашиот Допир контролори да биде обесен Одлична за одржу

Нема крај на повидок да се она што може да игра, да се создаде и да се открие во МенеТА 2 Генералот VR слуша

Mighty Skins се отстранува винил кожа, специјално дизајнирана за заштита и измената на сите вашите омилени оп

Премиум звучници Гејмерски слушалки подобрен со најновите напредна технологија од Logitech G Големи 50mm ПроG

Се работи за Cisco IP Телефони : 7931 G 7940 7940 G 7941 7941 G 7942 7942 G 7945 7945 G 7960 7960 G 7961 7961 G 7962 7962 G 7965 7965 G 7970 7970 G 7971 7971 G 7975 7975 G

Звукот, држете го исклучите функцијата може да се контролира од страна на соодветните копчиња на телефо

40mm neodymium возачи за кристално јасна игра и разговор аудио.Игра наспроти разговор аудио balancer, господар кон

Обезбедува кристално јасен звук квалитет.Стерео Уво пупки со Микрофон.Им овозможува на корисниците да

Please wait...