0
clear
  • Жените Косата Клипови Barrettes Ноктот Hairpin Додатоци Едноставен и Практичен Стил Клипови,У
  • -20%
  • -20%
Жените Косата Клипови Barrettes Ноктот Hairpin Додатоци Едноставен и Практичен Стил Клипови,У

Жените Косата Клипови Barrettes Ноктот Hairpin Додатоци Едноставен и Практичен Стил Клипови,У

DEN 530.88

Достапност
Достапно за нарачка

Големина : Прибл. 8.7x5cm / 3.4"x1.9".Лесно прилог на косата.Совршен за стегање на вашата коса или да се направи коса стил.За било која возраст, девојки и жени.За било какви прилики, дома и во канцеларија.Пакетот вклучува :1 x коса клип.Бродови од Хонг Конг.Совршен за стегање на вашата коса или да се направи коса стил.Лесно прилог на косата.Изберете еден да одговара на вашата облека!Едноставен и практичен стил е за повеќе наврати.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Големина : 14cm(L)x10cm(W) прибл.Лесно прилог на косата.Изберете еден да одговара на вашата облека!.Се користи з

На hairpin дека може да направи да се фокусна точка на толпата, и нека вашата убавина се развива со летање на

Парична казна или Мода : Мода.Предмет Тип : Hairwear.Метали Тип : Цинк Легура.Материјал : Метал.Стил : Тренди.Па

Големина : околу 11 x 2.5 cm / 4.3 x 1 инчи.Лесно прилог на косата.Изберете еден да одговара на вашата облека.Сов

Големина на : Внатрешниот круг со дијаметар : 2 см / 0.8 инчен; Вкупна должина : 6.3 cm / 2.5 инчи.Класификација

Големина на : Внатрешниот круг со дијаметар : 2 см / 0.8 инчен; Вкупна должина : 6.3 cm / 2.5 инчи.Класификација

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

Цртан филм шема коса додатоци, мали и лесни, убави и слатки, трајни и нераспаднати за долго време носи.Ви

Предмет Тип : Headwear.Пол : Жените.Оддел Име : Возрасни.Стил : Мода.Тип : Barrettes.Предмет Тип : Headwear Gender : Women Department

Купи сега и ќе добиете прилично подарок торба за транспорт на чешли во чанта или други, исто така тоа го

Мала Големина : околу 5.8x3.8cm / 2.28"x1.49".Лесно прилог на косата.Изберете еден да одговара на вашата облека.Сов

Dreadlocks Прстени Метал Приврзоци Коса Цевка Креативни Коса Ракави Нежна Коса Headdress Исклучителна Dreadlocks Ме

Големина на : Внатрешниот круг со дијаметар : 2 см / 0.8 инчен; Вкупна должина : 6.3 cm / 2.5 инчи.Класификација

Големина : Околу 10 x 4 см / 3.9 x 1.6 Инчи.Лесно прилог на косата.Изберете еден да одговара на вашата облека.Со

Материјал : Метал, Пластика, Сатен.Функција : Прибл.13 12cm x / 5.1" x 4.7" (Парична казна коса нето : парична казна

Предмет Тип : Headwear.Пол : Жените.Материјал : ПЛАСТИКА.Оддел Име : Возрасни.Стил : Новина.Предмет Тип : Headwear Gen

Големина на : Внатрешниот круг со дијаметар : 2 см / 0.8 инчен; Вкупна должина : 6.3 cm / 2.5 инчи.Класификација

Материјали : Grosgrain лента,Наредени клипови.Боја : изберете бои,40 Бои на Располагање.Лак Големина : 78 инчен

Големина : Прибл 10.5 x 5.8 cm / 4.1" x 2.3".Лесно прилог на косата.Совршен за стегање на вашата коса или да се напр

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

Големина на : Внатрешниот круг со дијаметар : 2 см / 0.8 инчен; Вкупна должина : 6.3 cm / 2.5 инчи.Класификација

52 inch Type : Коса канџи,ноктот клип,шноли,barrette Gift : Божиќ партија,свадба,роденден,anniversary Packing листа : 1 buc * Коса

Различни модели и бои за да одговара на различни облекуваат, идеален за секојдневна користи или било ка

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

Please wait...