0
clear
  • DEYUCHANG Комунални Возило Кампување Возило, Отворено Количка количка,Должност Отворено Виткање Вагон,за Кампување Опрема, Плажа Додатоци, Намирници,Возен Количк?
  • -20%
  • -20%
DEYUCHANG Комунални Возило Кампување Возило, Отворено Количка количка,Должност Отворено Виткање Вагон,за Кампување Опрема, Плажа Додатоци, Намирници,Возен Количк?

DEYUCHANG Комунални Возило Кампување Возило, Отворено Количка количка,Должност Отворено Виткање Вагон,за Кампување

DEN 2011.20

Достапност
Достапно за нарачка

Ширењето на големината на овој комунални возило кампување возило е 90cm×53cm×78cm.Полу-затворени дизајн на комунални возило може да се сместат предмети на различни форми.Без инсталација потребни, ова camper е лесен за употреба.Челичната рамка на мултифункционален количка усвојува ABS додатоци за да се обезбеди стабилност и издржливост.Вратоврската род ткаенина и надворешниот торба се направени од тешки Оксфорд ткаенина со PVC облога, која е водоотпорен и анти-frizz.На количка за количка е опремен со 4 големи тркала со дијаметар од 8 инчи.Двете предни тркала на овој camper може да ротира 360 степени за лесно ротација.На стигнале се справи со не е лесно да се прилагоди.Вклучува прилагодливи contoured рачка за да се обезбеди удобно и безбедно зафат. 2 mesh купот на носителите чува вашите пијалаци на дофат на вашите прсти во транзит.Ако имате било какви прашања во врска комунални возило кампување возило, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори на вашата e-mail во рок од 12 часа.Име на производ : комунални возило кампување vehicle Product Големина : Надворешни димензии : 90cm×53cm×78cm Internal големина : 83cm×47cm×32cm Internal волумен : 125 L→160 L (со нето јаже може да се прошири за да се 200 L)Производ, материјал : железо цевка + 600 D Оксфорд cloth Packing листата : комунални возило кампување возило*1 If имате било какви прашања за комунални возило кампување возило, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори на вашата e-mail во рок од 12 часа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

На количката може да се широко се користи во многу активности, како што се кампување, риболов , плажи, пар

[Силни и издржливи] рамката е направена од железо цевка, и awning е направен од Оксфорд ткаенина и најлон мр

Забрането е да се користи претерано.Отвори големина : 73*47*82 cm;Виткање големина на : 73*47*14 cm;Тело Материјал :

2" x 9 " во укината големина, и може да се здипли во пренослив перница и простор за заштеда на енергија, или

●Добредојдовте на нашата продавница, постојат многу производи во продавницата, можете да одат до прода

♢♦♦Ако Мала Мирис е Нормално, Тоа Ќе Исчезне во Рок од Два до Три Дена.♢♦♦Производ Параметри☞Име на П

На АТВ користи отстранлив крошна да се обезбеди сенка за вашите миленици и товар.Тоа може да се здипли в

Виткање, компресија, простор за заштеда на енергија, уникатен виткање дизајн, заштеда на простор за ваши

[Мултисоба] Отворено комунални возила ќе ви донесе најголема добивка.Големи внатрешни димензии се 35.5" x 2

На шетач има голема сила.Со тоа, тоа не може да се врши.Тоа може да биде укината, зазема малку простор, и м

Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви одгово

На zippered задниот џеб нуди лесен пристап до сите ваши essentials.Компактен Шетач : Идеален за зафатен градот на

Материјал : изработена од челични цевки и најлон, s / trong и издржливи, силна носивоста, ќе не ' рѓа, може да с

Ова домашно милениче шетач е луксузен и аристократски, со lotleaf чипка работ дизајн, така што вашето патув

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Замена на линија во вашиот кроење е бриз со Ролна Лесно се СудратFeed String Главата.На Ryobi Ролна Лесно Замена

Please wait...