0
clear
  • Менгеме Монтажа База на – Мулти - Поврзувани Менгеме Монтажа База со 360 Ротирачки VESA Плоча за Таблети (ADD-LTSAM)
  • -20%
  • -20%
Менгеме Монтажа База на – Мулти - Поврзувани Менгеме Монтажа База со 360 Ротирачки VESA Плоча за Таблети (ADD-LTSAM)

Менгеме Монтажа База на – Мулти - Поврзувани Менгеме Монтажа База со 360 Ротирачки VESA Плоча за Таблети (ADD-LTSAM)

DEN 2246.64

Достапност
Достапно за нарачка

Две флексибилни зглобови на раката се ротира, навалите, и се заклучува во место за лесно прилагодување на агол.Совршен за статистика, магацин, или фабрика употреба.Внатрешни работи кабел рутирање систем овозможува чиста полни додека е во употреба.Компатибилен со сите 75x75 & 100x100mm VESA уреди.Овој флексибилен, мулти-поврзувани таблета планината создава разноврсна дигитални workspace дека лесно стеги табела блузи, бироа, шалтери, или цевки.Арм е целосно индивидуализира по пат на две поместување, ротирање на зглобовите, кои се стегне со едноставна пак на се справи со прачка.На VESA плоча tilts и ротира 360 степени за вертикална или хоризонтална ориентација.Една поместена менгеме обезбедува безбедна задржете што нема да го оштети површини.За да приложите, едноставно поставете гумени зафати менгеме grove на вашиот рамна површина.Ротирање на затегнување се справи со стрелките на часовникот, додека не го постигне посакуваниот задржете.Ако приложување на цевка или црево, едноставно отстранете триаголен парче на врвот на стегачот за да се обезбеди тесна зафат околу цевка.Арм планината е исто така опремен со ентериер кабел за управување со систем за да се задржи полнење кабли уредни и чисти.Овој врв е компатибилен со било VESA-планината таблета случаи или набљудувачите, вклучувајќи ги и CTA Дигитален е популарно Paragon Куќишта (не се вклучени).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

И погоден за мобилни телефони и таблети.Лесен и едноставен за чување, не заземаат премногу простор.Прот�

Прикажи ги исклучите вашиот последен име и потекло во оваа хералдичко презиме иам Colman грб и семејството

Оваа Шарени Сина Црвена Розова Уникатен Апстрактната Уметност Графика Дизајн Модел за жени и девојки /

Логистика Време На Испорака : Нормална Обичните Логистика Испорака Време Е Од 10 До 16 Дена, Забрзан Логис�

Универзална Компатибилност : Овој Мобилен Телефон Носител Е Компатибилен Со Сите Мобилни Телефони И Те�

Pop Grip со swappable врвот; префрлате од вашиот Pop Top за уште еден дизајн или да го отстраните целосно за безжичн�

Овој мобилен телефон носител е составен од пластична лента и не се лизга акрилик печ на дното, кој гаран�

Важно Notices How да се користат : 1 Излупете исклучување на лепило на телефон да ѕвони носителот и се држи на �

Производ Перформанси : Прстен На Потпирачот Може Слободно Да Се Ротира Во 360 Степени И Преклопени ,Лесно

Нормално е дека грешката е во опсег од 0.Ние ќе се потрудиме да ви помогне да ги реши во рок од 24 часа.Овој

Таблета Стојат : Висок Квалитет на Акрилна Пластика печатени Уникатен Таблета Стојат печатени користењ

Боја : Црна 360СТЕПЕН РОТИРАЧКИ ДРЖАЧ ЌЕ ГИ ЗАДОВОЛИ ВАШИТЕ ПОТРЕБИ ПОДОБРО.ФЛЕКСИБИЛНИ GOOSENECK РАКА МОЖЕ Д�

2, i Pad воздух 2, i Pad воздух 3, i Pad воздухот 4, i Pad mini 3, i Pad mini 4, i Pad mini 5, i Pad mini 8.Оваа Универзална Застане е Компат

5, i Pad про 12.2, i Pad воздух 2, i Pad воздух 3, i Pad воздухот 4, i Pad mini 3, i Pad mini 4, i Pad mini 5, i Pad mini 8.5, i Pad про 12.7, i Pad про 11, i Pa

Визуелна ангел покрена 30° и екранот ќе биде укината од страна на 60mm.Ергономски дизајн, обезбедува вашио�

Роденденски подароци за вашите пријатели и членови на семејството, во текот на годината 90 Роденден пода

Тоа е многу погоден за секојдневна употреба, дома, во канцеларија, патување, јога, учење, гледање филмови

Бесплатни Ротација : флексибилен заеднички и невидливи вретено го прави телефонот ѕвони носителот врти

Не се Лизга Силикони Заградата за да се Спречи Гребнатини.Флип Надвор Не Се Лизга Силикони Стабилизатор

Печати нема да исчезнат или жолта како повеќето случаи се направи и тие да трае подолго.Компатибилен со

Имаме три бои и една големина за вас да се избере : должина : 9 см / 3,5 инчи, ширина : 6 cm / 2.Мали и преносливо, �

Важно Notices How да се користат : 1.Ако постои било квалитетот проблем со прст прстен носителот, ве молиме да �

4 X Ѕид телефон holder Note : прирачник за мерење, дозволи мала димензија грешка.паметен телефон, ѕиден држач м�

На NB свеста е посебна за мажите и жените со neuroblastoma.Брзо наставниците и специјална едукација на наставни

Напомени : 1.Кога сте во преполната јавно место, тоа може да се спречи вашиот паметен телефон од случајно

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Поддршка приспособување на висина на дршката за да се судирам со луѓе на различни височини.Сите метално

Please wait...