0
clear
  • 120pcs YKK #3 Најлон Серпентина Патентите Масовно се Прилагоди на Шиење Занаети (20 Бои) Направени САД (24 Инчи)
  • -20%
  • -20%
120pcs YKK #3 Најлон Серпентина Патентите Масовно се Прилагоди на Шиење Занаети (20 Бои) Направени САД (24 Инчи)

120pcs YKK 3 Најлон Серпентина Патентите Масовно се Прилагоди на Шиење Занаети (20 Бои) Направени САД (24 Инчи)

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

Zipper Stop трговија на Големо Овластен Дистрибутер YKK - YKK #3 Здолниште & Фустан 100% произведено во САД.YKK #3 Најлон Серпентина Патентите Рефус - Доаѓа со целосно 120 компјутери избрани 20 бои (6pcs секоја боја).Материјал - Еден калем патент е направен од спирала пластична елементи, како полиестер или најлон.ype : затворена дното Патент трим : 1/2" (1.27 cm) - ширина на лента на едната страна (од патент серпентина на патент edge) Серпентина ширина : околу 0.12", 3мм (#3) со Патент се повлече должина : 0.625" (1.6 cm).Силна уште лесни патент за панталони, кошули и фустани.Овие најлон патентите може да се користи за костимот дизајнирање, облека, навлаки или други занаети.Избрани патент бои може да се разликува малку од многу сликата.Серпентина Патент Стандард.Еден калем патент е направен од спирала пластична елементи, како полиестер или најлон.Ова е најпопуларниот патент меѓу трите видови на патентите.Овој сестран патент може да се користи во нешто од облека облека за багаж.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

YKK #4.5 Чанта Патент.Екстрадолго се Повлече Лизгачот 48".Затворена Дното ~ Бела (12 Патентите).YKK #4.5 Чанта Пате

Материјал : Алуминиум,Стакло.Месечината Големина : 32милиметри*38mm,Стаклена купола Големина : 16mm.На Патент

YKK #4.5 Чанта Патент.Екстрадолго се Повлече Лизгачот 36".Затворена Дното ~ Црна (12 Патентите).YKK #4.5 Чанта Пате

100% сосема нов и висок квалитет.Тоа е мултифункционален домаќинство машина за шиење bobbin пластична кутиј

108" Патент YKK #3 Здолниште & Фустан ~ Црна и Бела (12 Патентите / Pack) 6 Патентите црна #580 ~ 6 Патентите бела #501...

Материјал : Алуминиум,Стакло.Месечината Големина : 32милиметри*38mm,Стаклена купола Големина : 16mm.На Патент

YKK #4.5 Чанта Патент.Екстрадолго се Повлече Лизгачот 60".Затворена Дното ~ Црна (6 Патенти).YKK #4.5 Чанта Патент

100% сосема нов и висок квалитет.Тоа е мултифункционален домаќинство машина за шиење bobbin пластична кутиј

Материјал : Алуминиум,Стакло.Месечината Големина : 32милиметри*38mm,Стаклена купола Големина : 16mm.На Патент

100% сосема нов и висок квалитет.Тоа е мултифункционален домаќинство машина за шиење bobbin пластична кутиј

100% сосема нов и висок квалитет.Тоа е мултифункционален домаќинство машина за шиење bobbin пластична кутиј

100% сосема нов и висок квалитет.Тоа е мултифункционален домаќинство машина за шиење bobbin пластична кутиј

90" Патент YKK #3 Здолниште & Фустан ~ Црна и Бела (12 Патентите / Pack) 6 Патентите црна #580 ~ 6 Патентите бела #501...

YKK #4.5 Чанта Патент 24".Екстрадолго се Повлече Лизгачот ~ Затворени Дното.Асортиман на Бои (25 Патентите / pack)

Материјал : Алуминиум,Стакло.Месечината Големина : 32милиметри*38mm,Стаклена купола Големина : 16mm.На Патент

ПАТЕНТИТЕ " ГОЛЕМИНА Патентите се околу 24 инчен во целосна должина и околу 22 инчен од дното до врвот на п

#10 бела пластика патентите со емајлирани метал двојно јазиче лизгачот, тоа е openable од двете страни.Должин

Производителот гаранција може да не се применува.Тоа е еднократно, тоа е за да ги засени и засени било ко

Zipperstop трговија на Големо YKK YKK Скрие ~ Невидливи Патентите 30" 72" Асортиман на Бои & Должина (12 Патентите / pack

Please wait...