0
clear
  • Метрички & Кралскиот Алка Хривнија Мерач : Врвка За Околу Рака Метал Sizer Мерење На Големината (50)
  • -20%
  • -20%
Метрички & Кралскиот Алка Хривнија Мерач : Врвка За Околу Рака Метал Sizer Мерење На Големината (50)

Метрички & Кралскиот Алка Хривнија Мерач : Врвка За Околу Рака Метал Sizer Мерење На Големината (50)

DEN 280.80

Достапност
Достапно за нарачка

Изработени од нерѓосувачки челик, совршен за мерење на зглобовите за да се утврди алка braclelet големини.Изработени од нерѓосувачки челик, совршен за мерење на зглобовите за да се утврди алка хривнија големини.Овој сет од две величини ќе ви овозможи да се измери и во царскиот и метрички големини.Мерач 1) 5" 9" во 1/4" постепено Мерач 2) 15 cm до 23 см во 1/2 см постепено.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Тие може лесно да се мери големината на прстите за правење прстени, поправка ,се приспособат на прстени ,

Материјал : Цинк Легура; Мерен опсег : 015 (САД).Прстен sizer комплет доаѓаат во половина големини, ( "" Значи 1 /

12 компјутери прстен големина adjusters во 4 големини, може да ги задоволи повеќето од своите потреби за ваши

Тесен 3 Pack – за прстени (0.52mm широк) ја Намалува прстен големина до 2 големини.Лесен за употреба (без алатк

Голема накит поправка и мерење алатка.Погоден за нараквица поправка и одржување.Можете да се измери нар

【ПРОФЕСИОНАЛНА АЛАТКА】професионална прстен алатка за накит одлуки 【СО 20 MANDRELS】Доаѓа со 20 mandrels од 2.5 mm

Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Накит Изработка на Алатки за Полнење е сите основни алат

Ова е нова двојна мерење колосек.Тоа е милиметри од една страна и инчи на други.На millimeter страна мерки од 8

Ве молиме да ги проверите деталите на нашите производи во описот внимателно пред да купите...

Начин на употреба : Вие само треба да го стави како прстен од својата рака и да се прилагоди на соодветно

Изработен од квалитетен материјал, силна, носатотпорни, и за долгорочна употреба.Тоа вклучува 2 чистење

Ова е нова фан колосек.Повеќе разноврсна џеб мерач за мерење на камења.Ова не ' рѓосувачки челик 4 сечило

Повод : Секојдневниот живот.Боја : Црна.Количина : 1 компјутер.Големина на : НИ Димензии 117 ;велика БРИТАНИ

Компактни димензии, лесен и пренослив, кој е лесно да се носат и продавница.Направени од високо‑квалите

Оваа mandrel е формулиран со еден генијален дизајн кој ќе ви овозможи да се направи комплицирано јазли и ту

1 MANDREL 11" ДОЛГО TAPERS ОД 4 MM ДА 15 MM ОВА Е ДИЗАЈНИРАН РАМКИ MANDREL ВО ОБЛИК НА 8 ПОСОЧИ ЅВЕЗДА НА MANDREL ДОАЃА ЗАГРАДЕ

Со професионални големината скалата на површината, тоа е многу практична алатка за jewelers и jewelers.Со помош

Вредноста :Ако прстен е малку поголем од прстот, тогаш можете да го користите да ви помогне да се поправ

Материјал : Цинк Легура; Појас Ширина : 16mm / 0.6"; Мерен Опсег : 150220mm.Инчен метрички двојна скала е лесна за

1 TEARDROP MANDREL (> 11" 225mm ДОЛГО TAPERS ОД 4 ДО 10ММ НА MANDREL ДОАЃА ЗАГРАДЕНИ НАПРАВЕНИ ОД ПОЛИРАН ЧЕЛИК ОВИЕ MANDRELS се ДИ

БРЕНД НОВИ : 100% нов висок квалитет.ТОЧНИ : Обезбедува побрз и повеќе прецизни резултати за вас, лесен за у

Димензии Az И 16 Во велика Британија Големини.Eqivalent На Големини 015, Нас.Секоја Големина Во Половина чекори..

27 Pcs Пластични Прст Големина Мерач за Полнење Алатка 013 НИ Големина И AZ велика БРИТАНИЈА Големина.Унисек

ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ Нашите прстен големина прилагодувач е направен од TPU (термопластични полиуретан), ко

Вклучувајќи 4pcs на пакетот, лесно и conveneint да ги користат и да работат.Накит одлуки, поправка, обработка и

1 MANDREL 11" ДОЛГО TAPERS ОД 4 MM ДА 15 MM ОВА Е ДИЗАЈНИРАН РАМКИ MANDREL ВО ОБЛИК НА 8 ПОСОЧИ ЅВЕЗДА НА MANDREL ДОАЃА ЗАГРАДЕ

Име на производ : Пенкало Полирање Четка;Mandrel Дијаметар : 3мм / 1 / 8"(0.12").Вкупната Големина : 5 х 50мм / 0.3" x 2"(Ma

【Она што Ќе Добиете за】1 * Прстен Sizer со 27 круг модели + 1 * Прстен Mandrel Големина : 115 (НИ големина), AZ+5(велика

Единица Вкупната Димензија : 27 / 8 во L x 27 / 8 во W x 11 / 4 во H *Груба Проценка*.Димензии : 4, 6, 10, 12, 16,18 мм.Најдобро

Please wait...