0
clear
  • Superio Бренд Гумичка Сунѓер (Пакување од 2)
  • -20%
  • -20%
Superio Бренд Гумичка Сунѓер (Пакување од 2)

Superio Бренд Гумичка Сунѓер (Пакување од 2)

DEN 1334.40

Достапност
Достапно за нарачка

260 Карактеристики : -Тешки нечистотија и тешки дамки. -Не детергент е потребно. -Пред-намалување за корисна употреба. -Ги отстранува scuff марки. -Пакет содржи 2 гумичка сунѓер. -Superio Бренд колекција.Тип На Производ : -Сунѓерот Подлога.Употреба : -Кујна & Јадење.Боја : Бела.Пакет Големина : -1. Број на Ставки Вклучени : -2. Димензии : вкупна Висина - Врвот до Дното : -1.25".Вкупна Ширина - страна на Страна : -2.5".Целокупната Длабочина - Напред-Назад : -4.25".

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Земјатапријателски.Направена со природни, biodegradable влакна и служи како замена за хартиени крпи.Носи него

Овој производ силно ги отстранува тврдоглави дамки за супер деконтаминација.Тоа е нежна и мека за мек с

Чисти Сите Површини, Нема да Предизвика Штета Одлично за Бања Плочка за Чистење.Чисти со Сапун и Вода.Си

Casabella беше создадена со роман идејата дека housewares и производи за чистење може да биде голема потрага, заб

Про Плус ТешкиДолжност Сунѓер.Пакетот Должина на Производот е 19.81 cm.Пакетот Ширина на Производот е 13.46 cm.

Вистински Hitachi отворено енергија опрема за замена на дел.За употреба на Hitachi / Танака брендирани отворен

Овие кујна washcloths лесни, дише, супер абсорбента и сува брзо.Сад платно е lintслободни и апсорбира течности

Миење садови, исто така може да биде добро расположение.Ова јадење сунѓерот го прави животот полесен и п

Одлично за кујна, гаража, и на отворено.Ги отстранува тешки печенина мензи 50 Percent побрзо од другите сунѓе

Мултицел, Корисна Сунѓери.Безбедно на on nonstick садови, тушеви, ладилници, и повеќе.Сунѓери кои се направен

ДолгаТрајни и Издржливи : Абсорбента целулоза има сапун и генерира suds брзо за долготрајна употреба, дод

Тип на производ : УМЕТНОСТ РЕЗЕРВИ.пакет висина : 32.766 cm.пакет должина : 4.318 cm.пакет ширина : 10.414 cm.Чистење Т

Земјатапријателски.Направена со природни, biodegradable влакна и служи како замена за хартиени крпи.Носи него

Боја : Розова; Име На Производ : Автомобил Чистење На Сунѓерот.Материјал : Сунѓер.Пакет Содржина : 1 x Автом

Сите намена тешки чистењето подлога.Употреба на било тешко кат површина, дури и на вашата гаража, балкон

Тоа е причината зошто на експерти се согласуваат дека казнаpored свила сунѓери се најдобар избор во приро

◆◆ Време на испорака : ❀проценетиот време на испорака обично ќе потрае околу 1325 работни дена да присти

Одлична Дизајн : Нерѓосувачки челик сунѓери scourer со рачка може лесно чистење на перење нечистотија, ефик

SUPERPRO Сунѓерот за цврста површина, сите изшкуркан или unsanded инјекциска смеса.Се Справи Со Се Продава Одде

ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : Создадена со квалитетот влошки и потоа попрскана со ретки наночестички ветува да нап

Симпатична Изглед : Со симпатична цртан филм мачка изглед и четири различни бои, овие сунѓери за чистење

SOFT & ФИРМА : Мека во Топла Вода за Светлина Чистењето, и Тешко во Ладна Вода за Тешки Чистење.ФУНКЦИОНАЛНА

Please wait...