0
clear
  • Автомобил Налепници Оркестарот DIY Автомобил Тело Налепница 152x500cm Автомобил Стил Заврши Мулти-боја Автомобил Винил Филм Тело Налепница Со Воздух Слободен Балон За ?
  • -20%
  • -20%
Автомобил Налепници Оркестарот DIY Автомобил Тело Налепница 152x500cm Автомобил Стил Заврши Мулти-боја Автомобил Винил Филм Тело Налепница Со Воздух Слободен Балон За ?

Автомобил Налепници Оркестарот DIY Автомобил Тело Налепница 152x500cm Автомобил Стил Заврши Мулти-боја Автомобил

DEN 2282.40

Достапност
Достапно за нарачка

Отпорен на вода и времето доказ.Флексибилни и Растеглив за конкавна област.Ниска цена за да го промените изгледот на вашите возила,Лесна инсталација со сува примена на метод.Флуоресцентни Неонски бои имаат тенденција да исчезнат побрзо од нормални бои.Исчезнува може да биде намалена со текот на ламиниране, спречување на протегала области, кои ќе исчезнат, дури и побрзо, и засолниште од висок U.a. V. пати во текот на денот.Материјалот е специјално направени за возило екстериер бои површина во добра состојба.Дизајн : Боја Change Type : Лепак Sticker Model Име : Метал Автомобил Заврши Filmis_customized : Yes Type На Налепница : Автомобил Body Material Тип : PVCColor : Мулти-бои.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Име на производ : Брусен Винил Заврши Производ Feature High квалитет флексибилни полимерни ПВЦ film Air ослободу

Сето ова, и огледало заврши со навестување на метален хром, се комбинираат за да се создаде прекрасен, и

Овој уникатен производ е направен од УВ отпорни на винил дека карактеристики на јаглерод текстура завр

Овој уникатен производ е направен од УВ отпорни на винил дека карактеристики на јаглерод текстура завр

Бесплатна Алатка за Полнење Барање Големина 4"x8" НЕ дојде со Алатка за Полнење Size 12"x60" Вклучуваат 1 сет на

Име на производ : Брусен Винил Заврши Производ Feature High квалитет флексибилни полимерни ПВЦ film Air ослободу

Пренослив и нема да наштети на вашиот боја.Може да се обликува и моделирани во текот криви.Екстремно вис

Овој уникатен производ е направен од УВ отпорни на винил дека карактеристики на јаглерод текстура завр

VVi Vi D Епоксидна Сјај (мвр) не треба да се спореди со VVi Vi D Onda R (надворешноста).Визуелниот естетски и ефект

HD Маскирна Винил Заврши Филмот Кој 3 M Controltac Со Согласност v3 Лепило.Stateoftheart HD 1440 dpi*, Супер Висока Резолуци

Алатките кои се потребни : Перки Комунални нож & пластични squeegee (не се вклучени).Како да го Инсталирате? 1.

Невидливи во Согласност воздух ослободување канали се обезбеди брзо, лесно и практично меурслободен ин

По инсталацијата : се Применува топлина и притисок врз графика за да се намали внатрешната стрес на вини

Овие филмови имаат slideable и repositionable притисок осетлив лепило со невидливи воздух ослободување канали за п

Отпорен на вода и УВ Заштитен; Сјајна и мазна завршница.Невидливи ВоздухПорака на Канал, лесно да се осл

Високо флексибилен полимерни ПВЦ филм, совршено се вклопи во вашиот автомобил, без виткање по апликации

Умре Сече 5 инчен Dogue де Бордо Куче Винил Decal со гордост се Направени во САД.Нашите Налепници се лесно да с

Вистински 3 M 2080 Серија Филм со Rvinyl Апликација Картичка.DualНаѓ 3.5 мили (.0035in) дебела винил филм со buubleслобод

Лесно да се исчистат со вода.Висока температура и вода Доказ.Долготрајни, флексибилни и издржливи.Отпор

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема

Please wait...