0
clear
  • Ноќ Светлина Проекторот со Далечинскиот Управувач,Стар Проектор Ноќ Светла за Деца, 2 во 1 Ѕвезда Проектор Подароци за Девојка и Момче,Ротира 360 Степени Преносни & со
  • -20%
  • -20%
Ноќ Светлина Проекторот со Далечинскиот Управувач,Стар Проектор Ноќ Светла за Деца, 2 во 1 Ѕвезда Проектор Подароци за Девојка и Момче,Ротира 360 Степени Преносни & со

Ноќ Светлина Проекторот со Далечинскиот Управувач,Стар Проектор Ноќ Светла за Деца, 2 во 1 Ѕвезда Проектор Подароци

DEN 960.00

Достапност
Достапно за нарачка

【13 Поставува на Филмови】 : Ѕвездите и Месечината, Мраз Пингвини, Космички Планети, Ѕвезда од Небото и Елени, Среќен Роденден, Океанот Светот, Романтична Љубов, Животински Свет, Лаки Зајак, Диносаурус Светот, Ракетни Брод, и др.

Спецификацијата

Item Type:
Projection Lamp
Material:
ABS+PC
Built In Polymer Lithium Battery:
1200mAh (Audio), CR2025/150mAh (Remote Control)
Light Color:
Warm Light + Blue + White Light
Remote Control:
19 Keys
Power:
3W
Input Voltage:
5V
Connection Method:
USB
Music:
8 Songs
Projection Film:
24 Photos + 2 Photos (In the Projection Lamp)
Purpose:
Indoor Projection Lamp
Star Night Light Has 13 Movies:
Stars and Moon, Ice Penguin, Cosmic Planets, Star Sky and Deer, Happy Birthday, Sea World, Romantic Love, Animal World, Lucky Rabbit, Dinosaur World, Rocket Ship, Merry Christmas, Create a Relaxing Environment, Light Up the Darkness, Soothe the Soul, Accompany Children, and Protect Dreams and Imagination.
Package List:
1 x Projection Lamp :
24 x Slideshow :
1 x Manual  :
1 x Remote Control :
1 x Charging Cable :
13 x Sticker :

Со стоката дадена додека купуваат

* Материјал : Метални + Пластика Направени од високо квалитетен материјал, издржлив и носатотпорни...

Долу Исток Дрво Патки.Сем Huff.Акции на сликите / фотографиите се користи на повеќето Контактирајте со Пр

Комбинирање на сила на Крадци етерично масло комбинација со природно добиени, растителна основа состој

Канзас Сити Royals.Topps Циганска Кралицата 2020 База Тим Во Собата.Star Wars Одење Мртов Хокеј Бејзбол.Нема Краток

Pet Safe бренд е водечка индустрија на НАС производителот на домашно милениче однесување, задржување и нач

Брановидни Платформа.Гуја Единици 3 Засилувања 2750 Lbs Капацитет.Овој тип на Производ име е Tennsco е Масовно

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

【13 Поставува на Филмови】 : Ѕвездите и Месечината, Мраз Пингвини, Космички Планети, Ѕвезда од Небото и Ел

Поедноставува инсталација и отстранување.Пластични покриеност го штити вашиот Лаптоп форма било scuff тр

Користење на електрична инвалидска количка е добар избор.ви благодариме за доаѓање [Животната средина

Тоа не е налепница, decal, или други површни апликација.Машина перат и временските отпорни.Овие трајни, заг

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.Питсбург Пирати.Роберто Clemente.Контактирајте

Детали сетови.Воздухопловството.Авионите accessory.Plastic.Su 27 B Flanker Голема Ед за Трубач Модел Комплет.Постојат

Овој сет на навртки може да се користи за различни машини проекти.Можете да ги користите во дрво или base,

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Particleboard Платформа.Стартер Единици 3 Засилувања 2750 Lbs Капацитет.Овој тип на Производ име е Tennsco е Масовно С

Овој сет на навртки може да се користи за различни машини проекти.Можете да ги користите во дрво или base,

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

Please wait...