0
clear
  • Белата зајак Текстура 100P & Одземени 180P | DIY тонер пак сет пакет
  • -20%
  • -20%
Белата зајак Текстура 100P & Одземени 180P | DIY тонер пак сет пакет

Белата зајак Текстура 100P & Одземени 180P | DIY тонер пак сет пакет

DEN 422.40

Достапност
Достапно за нарачка

ЕКСТРА НЕЖНА : Погоден за примена на тонер, или тоа може да се користи како DIY лицето маска лист по тоа се натопени со тонер или суштината на вашиот избор. 100% ЧИСТ ПАМУК : Изработени од 100% чист памук; Слободни viscose, rayon, или други хемиски материјал кој се користи; Unbleached и не се Лекува Одгледуваат без Пестициди и Хемиски Ѓубрива што НЕ LINT : Тоа остава апсолутно никаква lint или неуредна влакна на вашата кожа.ЕКСТРА ГОЛЕМИ ДИМЕНЗИИ : Текстура 100 Стр кутија содржи 100 брои 4*6 инчи памучна подлога; една памучна подлога е доволно да се користи за целото лице.СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА ЗА DIY ЛИСТ МАСКА : Одземени 180 P, 1 кутија содржи 180 пребројувањето на 6.8*од 1,5 инчи памучна подлога.СОВЕТИ : Нејзините uniques, на перфорирани површина може да се зголеми на вршење на било каква течност exfoliator со АХА, BHA, или овошни киселини.ГОЛИ ПАМУК Текстура е перфориран верзија на Класичен памук влошки.Тие се идеални да се користи со micellar вода или тонер со АХА, BHA, или овошни киселини.Поради дупки на површината, тие работат како нежен exfoliators на сопствените.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ПРАШИНА СЛОБОДНИ, Навистина! Guinea Dad руно лагер е крајната морско свинче постелнина која има апсолутно н

Пластични покриеност го штити вашиот Лаптоп форма било scuff траги и гребнатини во секојдневна употреба.Ap

Производителот : RESKIT (Украина).Скала : 1 / 72 Материјал : СМОЛА.Комплет опис : Unpainted, Unassembled.Состојба : Нова.РА5

Тоа не е налепница, decal, или други површни апликација.Машина перат и временските отпорни.Овие трајни, заг

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.Питсбург Пирати.Роберто Clemente.Контактирајте

Сите четири карбид сечење на рабови функција рамномерно.Обезбедува совршен круг дупчење дупки.Високап

Овој сет на навртки може да се користи за различни машини проекти.Можете да ги користите во дрво или base,

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.Атланта Braves.Роналд Acuna Jr Акции слики / фотог

Користење на електрична инвалидска количка е добар избор.ви благодариме за доаѓање [Животната средина

Производителот гаранција може да не се применува.Има рачки на двете страни за лесно движење.Перат памук

Замена на напојување адаптер за полнење за Xiaomi Mijia M365 свитлива електричен скутер скејтборд.LED Индикатор

Пријатен мирис на лимон.Работи на мебел и подови.Спреј за прашина четка или прашина крпа.Привлекува и им

Канзас Сити Royals.Topps Циганска Кралицата 2020 База Тим Во Собата.Star Wars Одење Мртов Хокеј Бејзбол.Нема Краток

Брановидни Платформа.Гуја Единици 3 Засилувања 2750 Lbs Капацитет.Овој тип на Производ име е Tennsco е Масовно

Ние, исто така, функција на целосна линија на САДнаправени сврзувачки елементи, вклучувајќи Оценка 5 и 8

Кога сте подготвени за кревет, мека шарени светлина е придружен со музика, создавајќи благотворно и ром

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Овој сет на навртки може да се користи за различни машини проекти.Можете да ги користите во дрво или base,

Please wait...