0
clear
  • Consentida cn205642 Подигнат Флуор Т-2, 27 – 45 x 1,5 см, M, Портокал
  • -20%
  • -20%
Consentida cn205642 Подигнат Флуор Т-2, 27 – 45 x 1,5 см, M, Портокал

Consentida cn205642 Подигнат Флуор Т-2, 27 – 45 x 1,5 см, M, Портокал

DEN 550.80

Достапност
Достапно за нарачка

Производителот гаранција може да не се применува.Големина 2. 27 – 45 cm x 1,5 см.Силен стисок за вашето домашно милениче додаток изработени од најлон, за ваша погодност и лесно да се тока.Се подигнат Флуоресцентни Портокал Т-2 27 – 45 х 1,5 см.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Функција : Удобно поместена вратот отворање Едноставен дизајн ќе се намали tugging и влечење на вашиот pup вр

Карактеристики : .Материјал : Тексас Ткаенина.Боја : како на сликата покажува.Големина : XS,S,M Тежина : 2025g.Г

[SIZE] : S : Врат : 2536cm / 9.84"14.17" Стомачни : 2850 / 11.02"19.7", вкупно производ должина : 26cm M : Врат : 3042cm / 11.81"16.54" Стома

Прилагодливи градите темперамент, според мачка е биста на вредноста, удобно и да го затворите‑фитинг, м

Мека, дише, удобно за вашето домашно милениче Лесен за користење, што го одење мачка полесно Прилагодлив

Мала тежина поместена најлон.Кам нога токи.Тежина на 1.9 кг.Тежина оценка на 300 кг, младите тежина оценка о

Делукс 3 / 8инчен најлон webbing.Обичај Хамилтон бои на земјата на ѕвонење, луксузен и sherbet.Лесен за употреба

Моден популарни шари модел со pleated здолниште, chrysanthemum декорација.Висок квалитет издржлив материјал.2 m, л

[SIZE] : S : Врат : 2536cm / 9.84"14.17" Стомачни : 2850 / 11.02"19.7", вкупно производ должина : 26cm M : Врат : 3042cm / 11.81"16.54" Стома

На Занатски Multicolor Шарени Мачка Подигнат & Поводник Сет од Youly.Прилагодливи за обичај се вклопуваат.Се ме

Polka dot моделот и цврсти schemed.Прилагодливи вратот и градите со тока.Украсени со Pinkaholic гума етикета.Појавув

Цветен векторски модел и цврсти schemed.Прилагодливи вратот и градите со тока.Caspian гума етикета.Појавување

Удобно : Вест дизајн може да се еднакво дистрибуирате градите и рамо притисок за да се спречи гушење или

Материјал : Мали Животни Harnesses направени од полиестер памук се издржливи и долготрајни,исто така стабил

4" Градите.Тежина бројките се само проценки.) не мора да значи поголем раси.Големина : Крупните : 19.Ве моли

[SIZE] : S : Врат : 2536cm / 9.84"14.17" Стомачни : 2850 / 11.02"19.7", вкупно производ должина : 26cm M : Врат : 3042cm / 11.81"16.54" Стома

Полна боја надвор и шарени модел внатре.Прилагодливи градите појас со тока.Појавување на поводник дост

[SIZE] : S : Врат : 2536cm / 9.84"14.17" Стомачни : 2850 / 11.02"19.7", вкупно производ должина : 26cm M : Врат : 3042cm / 11.81"16.54" Стома

Цветен векторски модел и цврсти schemed.Прилагодливи вратот и градите со тока.Caspian гума етикета.Појавување

By со приложување на вашата поводник да јамка зад вашиот темперамент, ќе имате повеќе контрола над вашет

Големината на S / M е Сива Боја со Црна Цевки.Јака Прилагодува Околу 912" / Дебелина Прилагодува Околу 1317" (

За мали и средни куче, мачка.Метал фитинзи дизајн,кој е издржлив и тешко да ' рѓа.Тоблик дизајн за да се сп

Појавување на leashes се достапни и се продава одделно.ВАЖНО : ве Молиме имајте на ум дека кога мерење на ваш

Делукс 3 / 8инчен најлон webbing.Обичај Хамилтон бои на земјата на ѕвонење, луксузен и sherbet.Лесен за употреба

[SIZE] : S : Врат : 2536cm / 9.84"14.17" Стомачни : 2850 / 11.02"19.7", вкупно производ должина : 26cm M : Врат : 3042cm / 11.81"16.54" Стома

Цветен векторски модел и цврсти schemed.Прилагодливи вратот и градите со тока.Caspian гума етикета.Појавување

Цветен векторски модел и цврсти schemed.Прилагодливи вратот и градите со тока.Caspian гума етикета.Појавување

Please wait...