0
clear
  • 3pcs/set Нерѓосувачки Челик Стружење Алатки, Gua Ша Стружење Плоча, Масажа на Телото Tools, со Крпа Перниче за Врат Рамо Назад Нозе, Раце
  • -20%
  • -20%
3pcs/set Нерѓосувачки Челик Стружење Алатки, Gua Ша Стружење Плоча, Масажа на Телото Tools, со Крпа Перниче за Врат Рамо Назад Нозе, Раце

3pcs/set Нерѓосувачки Челик Стружење Алатки, Gua Ша Стружење Плоча, Масажа на Телото Tools, со Крпа Перниче за

DEN 2385.36

Достапност
Достапно за нарачка

[Поле на примена] На scraper може да се користи на грбот, нозете, рацете, вратот, рамото и во други делови. [Лесен за употреба] масажа алатка е полиран во огледало-како површината, која е силна, го намалува триењето, и може да обезбеди чувствителни поддршка. [Голема практичност] нерѓосувачки челик масажа алатки можат да се користат по вежбање за намалување на болки во мускулите, продолжување на времето за опоравување, и олеснување на меките ткива непријатност. [Професионален дизајн] нерѓосувачки челик gua ша одбор има огледало-полиран површината, која е специјално дизајнирана за тело здравје масажа, која може да се ублажат замор. [Високо-квалитетни материјали] На gua ша стружење алатки се направени од високо-квалитетни нерѓосувачки челик прецизно леење, таписерии изработка, здрав, и дршката е ергономски дизајниран и лесен за ракување.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Gua Ша Стружење Алатки Материјал : не ' Рѓосувачки Челик е Применливо : за масажа Пакет Листата : 3 x Gua Ша Стружење Tools 3 x Крпа Торба.

Спецификацијата

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Gua Sha Scraping Tools
Material:
Stainless Steel
Applicable:
for massage
Package List:
3 x Gua Sha Scraping Tools :
3 x Cloth Bag :

Со стоката дадена додека купуваат

КОМПАТИБИЛЕН : Овие парови на buttock вакуум чаши доаѓаат со Yво облик на цевка,должината е 85 инчи и внатрешн

Ви даде наменети ткиво удар и да се обезбеди олеснување што вашето тело треба.Тоа ќе ви помогне да се рел

Чистење Совети : ※ За лична употреба, Тоа е лесно да се чисти со користење на топла вода, рака сапун или т

Кутија содржина : 5 x дрвени чаши (Φ 7 cm, Φ 8 см, Φ 9 см, Φ 10 cm, Φ 11 cm), 1 x масажа ролери (40 cm долги), 1 x шпатула (33 x 16 x

КИНЕСКИ CUPPING ТЕРАПИЈА СЕТ : Cupping Терапија е древна Кинеска метода на масажа за удобност.Cupping Собата е форм

【3 Големини Масажа Камења】 4 парчиња : 3.14 x 3.14 инчен; 4 парчиња : 3.14 x 2.36 инчен; 8 компјутер : 1.57 х 1.18 инч.Содрж

Висок железо содржина на вулкански базалт подобрува протокот на крв и да се релаксира мускулите...

МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН : UNOISETION вакуум cupping терапија машина може да се користи за затегнување на кожата крева

Притисок се применува на мускулите од страна на Тера Трска помага да се зголеми протокот на крвта богат

Крајна рака релаксација Comfier Електрични Рака massagers се специјално дизајнирани да го усвојат компресија

【100% Задоволство Гаранција】Да бидете сигурни дека сте среќни со вашата нарачка, ние нудиме 30 Ден Задово

Ротари Раказезнав Вакуум Масажа Cupping Чаши сет.Болка Леснотија да Аплицираат за активирање на циркулаци

[ВИСОК КВАЛИТЕТ] : задниот дел масажа ролери јаже инструмент направен од висококвалитет на lotдрво, дрво е

Производ тежина : 14 ✔ Забелешка : Ако имате било производ прашања или проблеми, може да се јавите на мене.

[ 5 Менувач Рачен Менувач ] произведува 1400 да 3200 ВРТЕЖИ во минута да стигнат до ткиво толку длабоко колку 1

Се применуваат етерични масла на вашето тело и масажа пред да го користите масажа камења може да се пост

ღ【Контрола на Температурата & мерењето】Нашата топла камен применуваат сопствени контрола на темпера

✅Дополнително засилување база : на засилување база вклучени со твоите ниска назад протега уредот е диз

Сега е достапен во 4 пакет за дополнителни заштеди.Трска во облик на massager за олеснување на болки и болки.

1【Една клучна работа Лесно да се користи】Мали Масажа Пиштол беше направена со Една клучна работа smart си

Моќен Мотор Моќен ударни масажа на 3800 пулсира во минута, може да навлезат длабоко во вашиот tightest мускул

Болката се Ослободат : Мини massager е погодна за болка, стрес олеснување, длабоко ткиво масажа, совршен за м

Како вулкан erupts низ земјата мантија, на Базалт Рок е формирана преку лава како што cools брзо на метали пов

ФУНКЦИЈА : Кога ја користите Gua ша одбор, има метален кул допир и ја смирува кожата.Мекото ткиво масажа ал

ВИСТИНСКО ДРВО : Направен со користење real дрво за здрав но исто така и стилски дизајн.Оваа дрвени врати о

【Брзо Греење】Загрева седиште перница зголемување на температурата во краток временски рок од 3 минути

❤【ТОПЛА КАМЕН МАСАЖА ПОСТАВИТЕ】На топли камења масажа комплет доаѓа со различни големини за да ги зад

Високквалитет brushless мотор percusses 1200 да 3200 пати во минута да стигнат до 12mm длабоко мускулите.Со 3 прилагодл

Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект Од Типот : Стружење Масажа Алатки Материјал : Не ' Рѓосува

По купот е вовлечени цврсто, се чувствува дека вшмукување е силна, и триначин на вентил за да се префрлат

Please wait...