0
clear
  • ПРЕКРАСНА УБАВИНА&се ГРИЖИ Одење во Тел Авив Создавањето од страна на Дејвид Gerstein Модерната Поп-Арт Дама Урбан Тркач
  • -20%
  • -20%
ПРЕКРАСНА УБАВИНА&се ГРИЖИ Одење во Тел Авив Создавањето од страна на Дејвид Gerstein Модерната Поп-Арт Дама Урбан Тркач

ПРЕКРАСНА УБАВИНА&се ГРИЖИ Одење во Тел Авив Создавањето од страна на Дејвид Gerstein Модерната Поп-Арт Дама Урбан

DEN 1248.00

Достапност
Достапно за нарачка

* Дел од пешаци серија, која вклучува 30 парчиња. * Двокреветни двострано боја за печатење (На сликата од двете страни). * Самостојна на било кој стандарден полица или tabletop.Висина-41.5 cm(16.3") Ширина-30.5 cm(12") Тежина : 0.63 Kg (1.4 lbs).продавница верува.не dropshippers ви Благодариме Коен Tsemach продавачот.Одење во Тел Авив Создавањето од Страна на Дејвид Gerstein Модерната Поп-Арт Дама Тркач Урбани Висина-41.5 cm(16.3") Ширина-30.5 cm(12") Тежина : 0.63 Kg (1.4 кг) По години на гледање и истражување на толпата на големите градови, Дејвид Gerstein започна нова серија на пешаци.Овој дел носи живописни бои и интерес за секоја соба, особено за оние кои сакаат да се донесат некои отворено урбани вибрации во нивната канцеларија или дневна соба.Креирај свој состав со избор на неколку парчиња од триесет достапни пешаци. * Дел од пешаци серија, која вклучува 30 парчиња. * Двокреветни двострано боја за печатење (На сликата од двете страни). * Метални исечок скулптура. * Самостојна на било кој стандарден полица или tabletop. * Бродови во светот преку ЕКО ПОСТ Express. * Донесува урбани се чувствуваат во вашиот дом или канцелариски простор.Дама Тркач - 41 Големина на : W : 30.5 x H : 41.5cm Година : 2020 Медиум : Челик Издание : Неограничен тип на : Слободен Стои техника : Печатени продавница верува.не dropshippers ви Благодариме Коен Tsemach продавачот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Материјал : Направен од лен.Селски, трајни и еднократно.Димензии : Ширина*должина13inches*72inches(33×183cm), соодве

Се проценува дека времето за испорака е 1015 дена.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте ме

Функција : прашинадоказ,Повеќе рамни и повеќе текстура.Единствена површината и крои боја направи tablecloth

Безвременски стил за вашиот дом класичен главен за било каков вид на забавни,оваа табела тркач ќе додад

【 Високо Квалитетен Материјал 】Направени од избрани памук burlap, памук конец цврсто stitched, со исклучителн

Материјал : Памук, Лен Ткаени / Stitched.Произведено во Кина.Красат вашата трпезариска маса со нашите убави и

ГО ПРОСЛАВАТ СРЕЌА НА ИРСКОТО Координати совршено со било Свети Патрик Ден décor, направи ова тркач на це

Рачно мерење на производ големина, затоа што секој човек мерење технологија е различна од мерењето, гре

❖ МАТЕРИЈАЛ : Направен од висок квалитет на otton полиестер viscose , мека ткаенина, се чувствуваат удобно, диш

Оваа ресни табела тркач додадете совршен за секоја табела, свадба, банкет.Ова е убаво дизајнирана Табел

100% од Јута.Увезени.Димензии : 14инчи со 72инчи.Направен од 100процентно јута.Исто така достапни на други бои

Функција : прашинадоказ,Повеќе рамни и повеќе текстура.Единствена површината и крои боја направи tablecloth

ДОЛГ ТАБЕЛА ТРКАЧ Ова широк кујна тркач со ленти мерки 20 инчи, широк и 25 метри.МУЛТИЦЕЛ Иако ова екстра

Големина : 13" x 72".Дизајнот не е реверзибилна.Тркач има тенка обвивка.Носи домот на ѕвонење на било tabletop.Ма

Совршен за прикажување на кафе / кујна / бифе / банкет / мека / пустината маса,ТВ стојат,кабинет,sideboard ,пате

⛄【Божиќ Маса Декорација】Оваа табела тркач направен од висок квалитет на памук и полиестер, трајни и о

Функција : прашинадоказ,Повеќе рамни и повеќе текстура.Единствена површината и крои боја направи tablecloth

Табела тркач може да го подобри вкусот и декорација на домот.Физички објекти се користат како стандардн

Please wait...