0
clear
  • Renogy 100A 12V/24V/36V/48V DC Влез MPPT Соларни Задолжен Контролор Авто Параметар Прилагодливи LCD Дисплеј Соларен Панел Регулаторот одговара за Гел Запечатени Поплавен и Литиум
  • -20%
  • -20%
Renogy 100A 12V/24V/36V/48V DC Влез MPPT Соларни Задолжен Контролор Авто Параметар Прилагодливи LCD Дисплеј Соларен Панел Регулаторот одговара за Гел Запечатени Поплавен и Литиум

Renogy 100A 12V/24V/36V/48V DC Влез MPPT Соларни Задолжен Контролор Авто Параметар Прилагодливи LCD Дисплеј Соларен

DEN 13559.76

Достапност
Достапно за нарачка

【Иновативни MPPT Дизајн】Умре-фрлија алуминиумски дизајн обезбедување одлична дисипација на топлина и Renogy Максимална Моќност Точка за Следење на технологија со високи следење на ефикасноста на до 99% и на врв на конверзија ефикасност на 98%.Тоа е најдобар полнење решение дури и во облачни средини каде max моќност точка на соларни панели ќе се променат во текот на целиот ден. 【12/24/36/48 V Автоматски Детектира】Автоматски детектира 12 V, 24 V, 36 V или 48 V DC системот напони,која е погодна за RVs, Комерцијални Возила, Чамци, Јахти, и било off-grid систем. 【Целосен Систем за Заштита】за Цел да ја заштитите вашата систем, авто-дијагностички способност може да се процени и да се заштити против обратна поларитетот, батерија што преполнувањето, батеријата преку-празнење, преоптоварување, краток спој, и обратно струја. 【Лесен за употреба LCD】 LCD екран и повеќе LED индикатори за прикажување на системот за осветлување информации, прилагодливи параметри, на грешка и кодови. 【4-Фаза Безбедно Полнење】Карактеристики 4-фаза на полнење (Рефус, Апсорпција, Плови, и Изедначување) на оловни Батерии и 2-фаза на полнење (Рефус и Апсорпција) за Lithiuim батерии, како и Литиум Reactivation. 【Повеќе Батеријата Адаптација】 Компатибилен со различни Длабоко Циклус на батеријата опции : AGM, Запечатени, Гел, Поплавени и Литиум.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

【13 Поставува на Филмови】 : Ѕвездите и Месечината, Мраз Пингвини, Космички Планети, Ѕвезда од Небото и Ел

Хјустон Astros.Yordan Alvarez.Печати Работи 999 Промоции Заштедите Пари.Star Wars Одење Мртов Хокеј Бејзбол 2020 Donruss Беј

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Едуард Photetch 1 : 48 Ланкастер Б Мк.Јас u / превоз.Детали делови за надградба на скала пластични модели.При из

Ножеви Користење На Новата Уметност На Прецизност Шприц,Се Исти Со Оптимизиран Аеродинамичен Облик И С

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

Пријатен мирис на лимон.Работи на мебел и подови.Спреј за прашина четка или прашина крпа.Привлекува и им

Keshe GANS Површината Чистење производ е резултат на години на истражување.Додадете производ за било кој ти

Вистински ОЕМ замена дел.Вулкан Харт има години искуство во комерцијални foodservice индустрија и обезбедув

ЕКСТРА НЕЖНА : Погоден за примена на тонер, или тоа може да се користи како DIY лицето маска лист по тоа се

Комбинирање на сила на Крадци етерично масло комбинација со природно добиени, растителна основа состој

Поедноставува инсталација и отстранување.Пластични покриеност го штити вашиот Лаптоп форма било scuff тр

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.Питсбург Пирати.Роберто Clemente.Контактирајте

Производителот : RESKIT (Украина).Скала : 1 / 72 Материјал : СМОЛА.Комплет опис : Unpainted, Unassembled.Состојба : Нова.РА5

М2 М3 М4 М5 Хексадецимален Рамна Глава Кап Завртки Завртки Ореви Подлошки.Тие имаат супериорен ' рѓа отпор

Она што е во Кутијата : Leica CЛУКС дигиталната камера, батерија полнач за батеријата, 64 MB SD мемориска карти

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

* Материјал : Метални + Пластика Направени од високо квалитетен материјал, издржлив и носатотпорни...

Please wait...