0
clear
  • jsmhh Компатибилен со Фолксваген Голф Автомобил Покритие, Четири годишни времиња Универзална Целосно Водоотпорен Нула Доказ Трајни Автомобил Покритие Дише Памук На
  • -20%
  • -20%
jsmhh Компатибилен со Фолксваген Голф Автомобил Покритие, Четири годишни времиња Универзална Целосно Водоотпорен Нула Доказ Трајни Автомобил Покритие Дише Памук На

jsmhh Компатибилен со Фолксваген Голф Автомобил Покритие, Четири годишни времиња Универзална Целосно Водоотпорен

DEN 1435.20

Достапност
Достапно за нарачка

Одразуваат ултравиолетова светлина.Заштитете го вашето возило од прашина, нечистотија, sap, птичји измет, индустриски загадувачи.8 KGcolour Црна , Сина боја , Маскирна , Gray Protect вашиот автомобил од сонцето, прашина, песок, птици паѓа и УВ штета. Во однос на големината, ве молиме овозможи разликата на 1-2 cm поради прирачник за мерење, ви благодариме!Се надевам да ви обезбедиме подобра услуга.Карактеристики : водоотпорен и дише / сончање изолација / UV / antifreeze / облачно / ветрот / прашина / нула / snowproof четири сезони универзална отворено автомобил cover Applicable сезона : Четири сезони universal Features : 1.Овој автомобил покритие е отпорна на : ветер, дожд, сонце УВ, мраз и снег. Брза инсталација.Материјал : автомобил покритие е направен од високо-квалитет на оксфорд ткаенина, кои се издржливи и трајни. Невидливи анти-кражба.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, така што ние може да ви овозможи со најдобра услуга.Предмет : Погоден за компатибилен со Фолксваген ГОЛФ посебен автомобил отворено автомобил покритие сончање rainproof изолација дише.Ве молиме потврдете го вашиот модел пред да нарачате!Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обезбеди стручно оперативни instructionsprompt : 1.Добредојдовте на нашиот шопската посакуваме пријатен шопинг искуство!Нашите производи се целосно тестирани, се проверуваат и се пакуваат пред породувањето.Задржи внатре и надвор од автомобилот чиста и уредна, исто така, може да се забави брзината на боја fading Beautifully дизајниран, лесно да се чисти и да се соберат. Windproof дизајн.Карактеристики : Интимни и безбеден дизајн, со високо рефлективна рефлексивни ленти за да се спречи ноќното гребење, на четири тркала windproof појас, направи облека повеќе блиски, windproof, цврсти, трајни, водоотпорен дизајн, може ефикасно да се справи со дожд и снег времето, за отпушоци од цигари, Огномет, Марс има пламен retardant својства, лесно за чување автомобил покритие.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Вистински проект боја може да биде малку поинаков поради светлосни ефекти / средина, осветленост на дис

Не грижете се за тоа што не има вода во близина, бидејќи вашиот refillable четка е опремен со вода резервоарот

Вклучува 1 сет Lash би се До Магнетното Трепки (Не Eyeliner е Потребно) Многу Природни (се разбудив овој начин )

Вез Комплет содржи 1 парче памук fiberic со 8.6"x8.6" печати шема, 9" и 5" бука везови карики, 8 бои на везови теми, 2

Задржи внатре и надвор од автомобилот чиста и уредна, исто така, може да се забави брзината на боја fading Bea

Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, така што ние може

✿Игла Чувствува Дополнителен Комплет : Нашата игла чувствува комплет вклучува 8 бои на игла чувствува в

Тоа е издржлив, отпорен на влечење и нагон за чешање на окото.Задржи внатре и надвор од автомобилот чист

8 KGcolour Црна , Сина боја , Маскирна , Gray Protect вашиот автомобил од сонцето, прашина, песок, птици паѓа и УВ ште

инсталација steps1.Невидливи на четири тркала позиционирање windproof појас дизајн, лесно да се стави на и надв

Универзална oxyhydrogen гас факел Пламен Пиштол со 0.4 mm Бакар Млазници за 4060 L / H HHO Полирање Машина.Достапни га

Ние ќе ви обезбедиме со задоволителна услуга во рок од 24 часа.Заедно со коренот на трепките, да подготви

Невидливи антикражба Вистински проект боја може да биде малку поинаков поради светлосни ефекти / среди

Невидливи антикражба.Заштитете го вашето возило од прашина, нечистотија, sap, птичји измет, индустриски з

Произведено во САД 3.5" x 7".Пред насобраните само бод!.Комплет вклучува боја печатени 14 мрежа памук платно,

Ќе поминат неколку часа преку овој возбудлив процес, и кога ќе заврши ќе има гранд ремекдело;.Помеѓу раб

3 Типови На Платна, 5 Големини Да Се Избере.Платно Само, Без Волна Или Конец Теми Пак, Не Комплет.Убава Мод

3 Типови На Платна, 5 Големини Да Се Избере.Платно Само, Без Волна Или Конец Теми Пак, Не Комплет.Убава Мод

Windproof дизајн.Тоа е издржлив, отпорен на влечење и нагон за чешање на окото.Невидливи на четири тркала поз

Windproof дизајн.Заштитете го вашето возило од прашина, нечистотија, sap, птичји измет, индустриски загадувач

????ЗАВРШИ ИГЛА FELTING КОМПЛЕТ : вклучува игла felting материјали кои може да се направи копија од вашите мини г

Вистински проект боја може да биде малку поинаков поради светлосни ефекти / средина, осветленост на дис

Колекции : волна roving и додатоци, инструкции(тоа е во кинески ,но има слика да се покаже ).Висина(со уши) : 7cm.

3 Типови На Платна, 5 Големини Да Се Избере.Платно Само, Без Волна Или Конец Теми Пак, Не Комплет.Убава Мод

Карактеристики : Интимни и безбеден дизајн, со високо рефлективна рефлексивни ленти за да се спречи ноќ

Windproof дизајн.Добредојдовте на нашиот шопската посакуваме пријатен шопинг искуство!Нашите производи се

Please wait...