0
clear
  • Puppia Живот - Бакстер Искористување На
  • -20%
  • -20%
Puppia Живот - Бакстер Искористување На

Puppia Живот - Бакстер Искористување На

DEN 555.60

Достапност
Достапно за нарачка

Карирани шема и цврсти schemed.Прилагодливи градите појас со тока.Појавување на поводник достапни (се продава одделно).PUPPIA SMART ОЗНАКА pendant(QR Код само) е вклучена.Големина : Крупните : 15.7" Вратот, 25.2"~29.9" Градите.На Бакстер се Подигнат Еден (over-the-шеф)карактеристики на карирани шема и цврсти schemed.Puppia Животот е премиум отворено бренд од Puppia.Тоа е стилски лето темперамент кој е прилагодлив градите појас и Puppia гума етикета на градите.Појавување на leashes се достапни и се продава одделно.Достапни во Црна, Маслиново масло, и Портокал во големини се движат од Мали да X-Large.Ве молиме забележете дека поради овие производи се создадени со мали раси на ум, поголеми димензии (јас.e.Големи, Екстра-Голема, итн.) не мора да значи поголем раси.Ве молиме погледнете во сликата на големината на табелата.Тоа е многу важно да се измери вашето куче со лента мерка според големината на табелата.Како општо правило, ако вашето куче паѓа помеѓу големини, тоа обично е подобро да се оди до големина.Тежина бројките се само проценки.Секогаш користете вистински мерења.Ве молиме имајте на ум дека кога мерење на вашето куче за облека, тоа е многу важно да имаат прецизни мерења на вашето куче вратот и градите дебелина.ВАЖНО : ве Молиме имајте на ум дека кога мерење на вашето куче, мерење за вратот, мораат да бидат однесени во ОСНОВАТА НА ВРАТОТ и градите дебелина мора да се преземат зад предните нозе.Исто така, важно е да се земе во предвид големината на кучето е главата, како и вратот дебелина и градите дебелина.Бидејќи некои кучиња имаат многу поголема глава од нивните вратот, ве молиме бидете сигурни дека вратот отворање на е доволно голем да се менува со текот на вашето куче главата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Тоа е погоден за мачиња и мачки од сите големини.Тоа е лесно да се стави на или полетување.тоа е лесно да

[SIZE] : S : Врат : 2536cm / 9.84"14.17" Стомачни : 2850 / 11.02"19.7", вкупно производ должина : 26cm M : Врат : 3042cm / 11.81"16.54" Стома

Мала тежина поместена најлон.Кам нога токи.Тежина на 1.9 кг.Тежина оценка на 300 кг, младите тежина оценка о

Материјал : Светлинатежина Мека Дише воздухмрежа 100% Полиестер Материјал,Одличен квалитет.Лигавче поди

[SIZE] : S : Врат : 2536cm / 9.84"14.17" Стомачни : 2850 / 11.02"19.7", вкупно производ должина : 26cm M : Врат : 3042cm / 11.81"16.54" Стома

Материјал : Мали Животни Harnesses направени од полиестер памук се издржливи и долготрајни,исто така стабил

Нашите harnesses се дизајнирани да се направи прошетки полесно за вас и вашите четири нозе пријател.Dotty шема

Полна боја надвор и шарени модел внатре.Прилагодливи градите појас со тока.Појавување на поводник дост

На Занатски Multicolor Шарени Мачка Подигнат & Поводник Сет од Youly.Прилагодливи за обичај се вклопуваат.Се ме

[SIZE] : S : Врат : 2536cm / 9.84"14.17" Стомачни : 2850 / 11.02"19.7", вкупно производ должина : 26cm M : Врат : 3042cm / 11.81"16.54" Стома

Изработени од лесни, меки и дише mesh ткаенини, со меки рабови и сунѓерот влошки, повреди, обезбедува добра

[SIZE] : S : Врат : 2536cm / 9.84"14.17" Стомачни : 2850 / 11.02"19.7", вкупно производ должина : 26cm M : Врат : 3042cm / 11.81"16.54" Стома

Делукс 3 / 8инчен најлон webbing.Обичај Хамилтон бои на земјата на ѕвонење, луксузен и sherbet.Лесен за употреба

Делукс 3 / 8инчен најлон webbing.Обичај Хамилтон бои на земјата на ѕвонење, луксузен и sherbet.Лесен за употреба

4" Градите.Тежина бројките се само проценки.) не мора да значи поголем раси.Големина : Крупните : 19.Ве моли

Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од сл

Please wait...