0
clear
  • VXB Бренд Јапонија MJB-65-EWH 14mm да 14mm Вилица-Тип Флексибилни Цевки Спојка Понесе 2 Дијаметар:14mm Спојка Должина: 90 Спојка Надворешниот Дијаметар:65
  • -20%
  • -20%
VXB Бренд Јапонија MJB-65-EWH 14mm да 14mm Вилица-Тип Флексибилни Цевки Спојка Понесе 2 Дијаметар:14mm Спојка Должина: 90 Спојка Надворешниот Дијаметар:65

VXB Бренд Јапонија MJB-65-EWH 14mm да 14mm Вилица-Тип Флексибилни Цевки Спојка Понесе 2 Дијаметар:14mm Спојка Должина:

DEN 1250.40

Достапност
Достапно за нарачка

Спојување Понесе 1 Дијаметар : 14mm.Спојување Понесе 2 Дијаметар : 14mm.Спојување Должина : 90. Спојување Надворешниот Дијаметар : 65. 7-15 дена превозот.VXB Бренд, NBK Јапонија MJB-65-EWH 14mm да 14mm Jaw-тип Флексибилни Coupling NBK Јапонија MJB-65-EWH 14mm да 14mm Вилица-тип Флексибилни Цевки, ова е Вилица тип флексибилни цевки.На дното дозволува ексцентричност, angularmisalignment, и на крајот-се игра.Спојување Понесе 1 Дијаметар : 14mm Coupling Понесе 2 Дијаметар : 14mm Coupling Должина : 90 Coupling Надворешниот Дијаметар : 65 Material : Stainless This е вилица тип флексибилни цевки.Тесни Одговара овозможува пренос со нула backlash на ниски вртежи.Тесни одговара ви овозможува да се соберат и партиција центар и ракави непречено.Одлична флексибилност овозможува eccentricityangular неусогласеност и извртување на вибрации за да биде прифатена.Тоа е електрични insulation Made во Japan Quantity : One ALWBCFMNumber на bolts M'Wrench вртежен момент(N-m)653590152.531 M58 M58.5 NBK Јапонија MJB-65-EWH 14mm да 14mm Вилица-тип Флексибилни Coupling MJB-65-EWH-14mm-14mm.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

NBK Јапонија MJC80 CSBL 32милиметри до 1 1 / 2 inch Jawтип Флексибилни Coupling NBK Јапонија MJC80 CSBL 32милиметри до 1 1 / 2 инчи В

NBK Јапонија MJC95GR 1 1 / 4 инчи до 42mm Jawтип Флексибилни Coupling NBK Јапонија MJC95GR 1 1 / 4 инчи до 42mm Вилицатип Флексиби

Спојување Понесе 1 Дијаметар : 25мм.Спојување Понесе 2 Дијаметар : 25мм.Спојување Должина : 114...

Тесни Одговара Овозможува Пренос Со Нула Backlash На Ниски Вртежи.Одлична Флексибилност Овозможува Ексцен

NBK Јапонија MJC80 CSKГР 22mm 1 1 / 4 inch Jawтип Флексибилни Coupling NBK Јапонија MJC80 CSKГР 22mm 1 1 / 4 инчи Вилицатип Флексибил

NBK Јапонија MJC95 CSEGR 1 инчен да 42mm Jawтип Флексибилни Coupling NBK Јапонија MJC95 CSEGR 1 инчен да 42mm Вилицатип Флексиби

NBK Јапонија MJC95 CSKGR 1 1 / 8 инчи да се 35mm Jawтип Флексибилни Coupling NBK Јапонија MJC95 CSKGR 1 1 / 8 инчи да се 35mm Вилицатип

Спојување Понесе 1 Дијаметар : 24mm.Спојување Понесе 2 Дијаметар : 42mm.Спојување Должина : 114 Спојување Надво

NBK Јапонија MJC95 CSГР 25мм 1 3 / 8 inch Jawтип Флексибилни Coupling NBK Јапонија MJC95 CSГР 25мм 1 3 / 8 инчи Вилицатип Флексиби

Структура : Вилица / Пајакот.Материјал : Алуминиум.Пакет Тежина : 0.03 kg (0.07 lb.).Пакет Големина : 5cm x 10cm x 10cm (1.9

Спојување Понесе 1 Дијаметар : 24mm.Спојување Понесе 2 Дијаметар : 45mm.Спојување Должина : 114 Спојување Надво

Спојување Понесе 1 Дијаметар : 24mm.Спојување Понесе 2 Дијаметар : 38mm.Спојување Должина : 90 Спојување Надвор

NBK Јапонија MJC95 CSEBL 1 5 / 8 инчи да се 42mm Jawтип Флексибилни Coupling NBK Јапонија MJC95 CSEBL 1 5 / 8 инчи да се 42mm Вилицатип

Спојување Понесе 1 Дијаметар : 25мм.Спојување Понесе 2 Дијаметар : 30мм.Спојување Должина : 114 Спојување Над

NBK Јапонија MJC95 CSBL 40mm да 50mm Jawтип Флексибилни Coupling NBK Јапонија MJC95 CSBL 40mm да 50mm Вилицатип Флексибилни Цевки,

Тесни Одговара Овозможува Пренос Со Нула Backlash На Ниски Вртежи.Одлична Флексибилност Овозможува Ексцен

Тесни Одговара овозможува пренос со нула backlash на ниски вртежи.Одлична флексибилност овозможува ексцен

Тесни Одговара Овозможува Пренос Со Нула Backlash На Ниски Вртежи.Одлична Флексибилност Овозможува Ексцен

NBK Јапонија MJC95ПОТ 40mm да 55mm Jawтип Флексибилни Coupling NBK Јапонија MJC95ПОТ 40mm да 55мм Вилицатип Флексибилни Цевк

NBK Јапонија MJC80 CSKТА 1 5 / 8 инчи 1 5 / 8 inch Jawтип Флексибилни Coupling NBK Јапонија MJC80 CSKТА 1 5 / 8 инчи 1 5 / 8 инчи Вилицат

Тесни Одговара овозможува пренос со нула backlash на ниски вртежи.Одлична флексибилност овозможува ексцен

Спојување Понесе 1 Дијаметар : 24mm.Спојување Понесе 2 Дијаметар : 35mm.Спојување Должина : 90...

Спојување Понесе 1 Дијаметар : 15mm.Спојување Понесе 2 Дијаметар : 32милиметри.Спојување Должина : 90 Спојува

Спојување Понесе 1 Дијаметар : 28mm.Спојување Понесе 2 Дијаметар : 38mm.Спојување Должина : 114 Спојување Надво

NBK Јапонија MJC95 CSEBL 1 инчен да 30mm Jawтип Флексибилни Coupling NBK Јапонија MJC95 CSEBL 1 инчен на 30мм Вилицатип Флексиб

NBK Јапонија MJC95 CSERD 45mm да 50mm Jawтип Флексибилни Coupling NBK Јапонија MJC95 CSERD 45mm да 50mm Вилицатип Флексибилни Цевки

NBK Јапонија MJC80 CSKERD 13 / 16 инчен да 30mm Jawтип Флексибилни Coupling NBK Јапонија MJC80 CSKERD 13 / 16 инчен да 30мм Вилицатип

Спојување Понесе 1 Дијаметар : 15mm.Спојување Понесе 2 Дијаметар : 20mm.Спојување Должина : 90 Спојување Надвор

Спојување Понесе 1 Дијаметар : 25мм.Спојување Понесе 2 Дијаметар : 32милиметри.Спојување Должина : 90...

Спојување Понесе 1 Дијаметар : 14mm.Спојување Понесе 2 Дијаметар : 35mm.Спојување Должина : 90 Спојување Надвор

Please wait...