0
clear
  • Vickerman 48 Орегон Ела Вештачки Божиќ Венец, Јасно Dura-осветлена Блескаво Мини Lights - Faux Празник Венец - Затворен Сезонски Дома Ѕид Оркестарот
  • -20%
  • -20%
Vickerman 48 Орегон Ела Вештачки Божиќ Венец, Јасно Dura-осветлена Блескаво Мини Lights - Faux Празник Венец - Затворен Сезонски Дома Ѕид Оркестарот

Vickerman 48 Орегон Ела Вештачки Божиќ Венец, Јасно Dura-осветлена Блескаво Мини Lights - Faux Празник Венец -

DEN 1243.20

Достапност
Достапно за нарачка

150 јасно dura-осветлена блескаво мини светла.Dura-запалени светла користи микрочипови во секоја Вдлабнатина па светилки останат осветлена дури и кога некои светилки се скршени или исчезнати.Земја на Потекло Кина.Vickerman 48 инчи Орегон ела вештачки Божиќ венец со 150 јасно светла 150 јасно dura-осветлена блескаво мини светла за dura-запалени светла користи микрочипови во секоја Вдлабнатина па светилки останат осветлена дури и кога некои светилки се скршени или исчезнати dura-запалени светла користи микрочипови во секоја Вдлабнатина па светилки останат осветлена дури и кога некои светилки се скршени или исчезнати.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Опис На Производот.Материјал : Памук Boll,Pip бери.Овој венец е направен од вистински памук, и добро и за вна

【Природни Lifelike Елка】 Нашата preосветлена вештачки гранки изгледа ултрареални и lifelike.50 lbs ❤Пакет Содржи

Доволно количество : доаѓа со 6 парчиња жица венец рамки мерка прибл 10 инчи / 25 см во дијаметар; Доволно з

Услугата Гарантира : Клиент задоволителен е наш врвен приоритет Погоден за денот на Благодарноста прос

На плетенка, виси јаже е направен од висококвалитет burlap лак★ Size11.Венец Големина : големината на овој вле

Тоа може да се чуваат и употребуваат многу пати.Симулација дизајн, неопходни за beautification, погоден за дома

★ Разни Use This вратата закачалка знак е идеален да се прикаже во својата соба, на предните врати, гаража, д

Широко Декорација Прилики : ➤Продавница Тремот Оркестарот ➤Дома Пред Врата Оркестарот ➤Лето Оркестар

итн секоја година.Нашата компанија има професионален тим за продажба, и да учествува во многу изложба в

Рачно изработени од природен здрав виновата лоза база со faux hydrangea глави, жолта дизајнер свила цвет црешн

★【Стил и Дизајн】 : Овој Божиќ венец користи Божиќ топки на различни големини со лакови, која ќе додадет

Погоден за канцеларија, хотел, трговски центар, семејство, забава, бар, итн.Има одредена разлика помеѓу re

✔ЕКСТРА ДОЛГ СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА—Направена со премиум 430 stailess челик, нашата голема СКАРА kabab skewers се трај

Дополнуваат вашиот одмор оркестарот со долготрајни Ела Венец.Prelit со 200 Топло Бела Duraосветлена LED Мини Св

Божиќ борови венец украсен со вештачки борови шишарки и бобинки, трајни и resuable, може да се користи годин

Карактеристики : Тоа може да се користи како предупредување светлина или како рог ã€Funã€' : Ова уникатно

Материјал : 100% сосема нов и висок квалитет на железо.Големина : 12cmx12cm / 4.7x4.7inch.Издржливи : 4ти јулиОва Амери

Please wait...