0
clear
  • YKK #4.5 Чанта Патент 14 со Екстра-долго се Повлече Лизгачот ~ Затворени Дното ~ Асортиман на Бои (25 Патентите/pack)
  • -20%
  • -20%
YKK #4.5 Чанта Патент 14 со Екстра-долго се Повлече Лизгачот ~ Затворени Дното ~ Асортиман на Бои (25 Патентите/pack)

YKK 4.5 Чанта Патент 14 со Екстра-долго се Повлече Лизгачот ~ Затворени Дното ~ Асортиман на Бои (25 Патентите/pack)

DEN 1070.40

Достапност
Достапно за нарачка

YKK #4.5 Чанта Патент 14".Екстра-долго се Повлече Лизгачот.Затворена Дното ~ Асортиман на Бои (25 Патентите/pack).YKK #4.5 Чанта Патент 14" со Екстра-долго се Повлече Лизгачот ~ Затворени Дното ~ Асортиман на Бои (25 Патентите/pack) најдобрите најлон серпентина патент направено со екстра долг се повлече.Одлично за pocketbooks!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Патент Количина : 2 парчиња Пакет, Боја : Црна Лента.Должина : 8 инчен од дното кон врвот (забите должина), с

YKK #4.5 Чанта Патент.Екстрадолго се Повлече Лизгачот 48".Затворена Дното ~ Бела (12 Патентите).YKK #4.5 Чанта Пате

Zipper Stop трговија на Големо Овластен Дистрибутер YKK YKK #3 Здолниште & Фустан 100% произведено во САД.YKK #3 Најло

Материјал : Алуминиум,Стакло.Месечината Големина : 32милиметри*38mm,Стаклена купола Големина : 16mm.На Патент

#10 бела пластика патентите со емајлирани метал двојно јазиче лизгачот, тоа е openable од двете страни.Должин

100% сосема нов и висок квалитет.Тоа е мултифункционален домаќинство машина за шиење bobbin пластична кутиј

100% сосема нов и висок квалитет.Тоа е мултифункционален домаќинство машина за шиење bobbin пластична кутиј

ПАТЕНТИТЕ " ГОЛЕМИНА Патентите се околу 24 инчен во целосна должина и околу 22 инчен од дното до врвот на п

Пакет се вклучени : 10sets.Направени од висококвалитет на метал;.Големина : #5, што се користи за #5 метал пате

YKK #4.5 Чанта Патент.Екстрадолго се Повлече Лизгачот 36".Затворена Дното ~ Бела (12 Патентите).YKK #4.5 Чанта Пате

100% сосема нов и висок квалитет.Тоа е мултифункционален домаќинство машина за шиење bobbin пластична кутиј

Материјал : Алуминиум,Стакло.Месечината Големина : 32милиметри*38mm,Стаклена купола Големина : 16mm.На Патент

YKK #4.5 Чанта Патент.Екстрадолго се Повлече Лизгачот 60".Затворена Дното ~ Црна (6 Патенти).YKK #4.5 Чанта Патент

Материјал : Алуминиум,Стакло.Месечината Големина : 32милиметри*38mm,Стаклена купола Големина : 16mm.На Патент

Zipperstop трговија на Големо YKK 245" Chaps Патент YKK #10 Екстра Тешки Месинг Одвојување ~ 501 Бела (1 Патент / Pack).YKK ек

#3 2" Инчи YKK Здолниште & Фустан Серпентина Патент.Асортиман На Сезонски Бои.Идеален За Фустани, Здолништа,

Производителот гаранција може да не се применува.Тоа е еднократно, тоа е за да ги засени и засени било ко

100% сосема нов и висок квалитет.Тоа е мултифункционален домаќинство машина за шиење bobbin пластична кутиј

Материјал : Алуминиум,Стакло.Месечината Големина : 32милиметри*38mm,Стаклена купола Големина : 16mm.На Патент

Материјал : Алуминиум,Стакло.Месечината Големина : 32милиметри*38mm,Стаклена купола Големина : 16mm.На Патент

Zipperstop трговија на Големо YKK YKK Скрие ~ Невидливи Патентите 30" 72" Асортиман на Бои & Должина (12 Патентите / pack

108" Патент YKK #3 Здолниште & Фустан ~ Црна и Бела (12 Патентите / Pack) 6 Патентите црна #580 ~ 6 Патентите бела #501...

Материјал : Алуминиум,Стакло.Месечината Големина : 32милиметри*38mm,Стаклена купола Големина : 16mm.На Патент

100% сосема нов и висок квалитет.Тоа е мултифункционален домаќинство машина за шиење bobbin пластична кутиј

YKK #4.5 Чанта Патент 24".Екстрадолго се Повлече Лизгачот ~ Затворени Дното.Асортиман на Бои (25 Патентите / pack)

Бои Бела, Сина, Црвена, Розова.Пакет : 12 Great за облека, градежни и уметнички проекти, овој 4пакет на 9" Занае

Материјал : Алуминиум,Стакло.Месечината Големина : 32милиметри*38mm,Стаклена купола Големина : 16mm.На Патент

100% сосема нов и висок квалитет.Тоа е мултифункционален домаќинство машина за шиење bobbin пластична кутиј

Please wait...