0
clear
  • YUCHENGTECH JM-500 Автоматско Водороден Гас Генератор Производителот H2 0-500ml/мин H2 Машина за Правење Гас Chromatograph
  • -20%
  • -20%
YUCHENGTECH JM-500 Автоматско Водороден Гас Генератор Производителот H2 0-500ml/мин H2 Машина за Правење Гас Chromatograph

YUCHENGTECH JM-500 Автоматско Водороден Гас Генератор Производителот H2 0-500ml/мин H2 Машина за Правење Гас Chromatograph

DEN 352.80

Достапност
Достапно за нарачка

Излез Проток : 0-500ml/мин.Излез притисок : 0~0.32 Mpa.Водород чистота : > 99.999%.Енергијата што е Потребна за : 110 V или 220 V.Превозот од Кина, Обично на производот ќе биде испратен во 3-7 работни дена и трае околу 59 работни дена за да стигне до вас.Обично на производот ќе биде испратен во 3-7 работни дена и трае околу 59 работни дена за да стигне до вас Опис на Производот 1.Работата е едноставна.Гасот може да се произведе само со вртење на моќ.Излезниот притисок е стабилна и протокот е прикажана на LED, повеќе визуелизира и јасно. 2.Тоа само треба да се дополни дестилирана вода за секојдневно користење, дозволувајќи им на континуирана операција и прекинато работење. 3.Таа ги интегрира функциите на течност за складирање, производство на водород со електролиза и кислород ослободување, со мал базен температура и долг животен век. 4.Тој е опремен со не-backflow уред, кој може ефикасно да се гаранција за не-backflow за инструмент. 5.Максимален излез проток на водород е 300 ml/min, па ние ви препорачуваме да го контролираат вашиот опрема е гас потрошувачка под 150 ml/min во секојдневна употреба.Технички параметри Број на Модел : JM500 Излез Проток : 0-500ml/мин Излез притисок : 0-0.32 MPa (може да се прилагоди според потреби на корисниците) во Текот притисок Заштита Вредност : 0.45 MPa Водород чистота : > 99.999% Моќ напон : AC напон 220 V/110 V 50-60 Hz>(опционално,по правило, ние ќе брод според напонот на вашата Земја) Излезна Моќност : 260 W Амбиентална Температура : 10-40℃(Релативна Влажност.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Заштита : Негативни јони генератор може да ефективна заштита на колото и продолжување на работниот век

Превозот од Кина.sually производот ќе биде испратен во 25 работни дена и трае околу 39 работни дена за да стиг

Голем филтер големина Одговара на Имот 4000; редовна големина на филтер ќе одговара Autel 1000, Suite 1500 и Вила 3000.

Со Батеријата : Со 2000m Ah литиум полимер батерија (вклучени) што може да се батерија.Брз и здрав живот.Озон

Сребро месечината форма, со delicated издлабена цвеќиња 100% сосема нов и висок квалитет.Боја : Антички Сребре

Нема Потреба за Промена на Филтри : Никогаш не се грижите за тоа дали вашиот прочистувач на воздух филте

Електроника не може да остане во воздух за долго време, па затоа,по реагираат со молекули на кислород во

Како резултат на тоа, бојата силика гел не е често да се менуваат.Обично на производот ќе биде испратен в

[2020 година е кон крајот] најпопуларните дома декорација подарок за Божиќ декорација во 2020 година...

★Работи принцип : Озонската главната улога е во прилог на формалдехид, мирис, и чад, па направи вашиот ав

96 Ib WARRANTY & ПОДДРШКА : Ако примите нашите производи се имате било какви проблеми, ве молиме слободно конта

Со напредни производна технологија, компактен и разумни структура, инструмент е погоден за разни видов

* Оваа легура деликатна станот се зголеми brooch може да се користи за да се состават ѓердани, нараквици и д

Обично на производот ќе биде испратен во 25 работни дена и трае околу 39 работни дена за да стигне до вас В

Негативни јони сепаратор да може ефективно да се деградира околината околу вас.Производот е ергономски

Широка Примена : Може да се користи во домаќинството воздух purifiers, фенови за коса, коса железо, dehumidifiers, фр

✔Big White преносни прочистувач на воздух ,креирајте ваша лична Не Смог Зона ,поздрав воздух низ вашата гла

Молчи, filterless, fanless, и одржување бесплатно!.Солидна platinum emitter / electroplated злато мрежа 100 метри во минута, прото

Направени на квалитетот титаниум челик материјал, практична и издржлива, во меѓувреме одржување на лес

Се прошири синџир : Прибл 21cm / 8.2 инч.Вратоврска големина (L x W) : Приближно 18*3.5 cm / 7*1.4 инч.Големина : Прибл

Компактен Воздухот со Негативни Јони Anion Генератор Ionizer Purifiers Почиста Автомобил Дома Алатка Описи : Рабо

Please wait...