0
clear
  • GAOZ Фанови Вентилаторот за Ладење Прилагодливи Преносни Мини Рака Фан Батерија USB Биро Фан Dropshipping Мини,Преносни (Боја : Розова)
  • -20%
  • -20%
GAOZ Фанови Вентилаторот за Ладење Прилагодливи Преносни Мини Рака Фан Батерија USB Биро Фан Dropshipping Мини,Преносни (Боја : Розова)

GAOZ Фанови Вентилаторот за Ладење Прилагодливи Преносни Мини Рака Фан Батерија USB Биро Фан Dropshipping Мини,Преносни

DEN 1660.80

Достапност
Достапно за нарачка

Моќност (W) : 7w.Напон (V) : 5 V.Големина : 165*140*290mm.Материјал : ABS+PP.Далечински Управувач Функција : Нема.Снабдување воздух режим : Ротари Vane Wind Тип : Спиење Правец, Природни Wind Max.Моќност :

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Производителот гаранција може да не се применува.Има рачки на двете страни за лесно движење.Перат памук

Производителот : RESKIT (Украина).Скала : 1 / 72 Материјал : СМОЛА.Комплет опис : Unpainted, Unassembled.Состојба : Нова.РА5

Сите четири карбид сечење на рабови функција рамномерно.Обезбедува совршен круг дупчење дупки.Високап

Пластични покриеност го штити вашиот Лаптоп форма било scuff траги и гребнатини во секојдневна употреба.Ap

Тестиран и сертифициран за значително го надминуваат 1,000,000 циклуси – добро погоре барањата за Оцена 1 с

【13 Поставува на Филмови】 : Ѕвездите и Месечината, Мраз Пингвини, Космички Планети, Ѕвезда од Небото и Ел

Тие Имаат Огромна Наплатат Струја, Дури И При Мала Брзина На Ветрот.Опис : 12 V / 24v 8 Сечилото на Ветерната Т

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.Питсбург Пирати.Роберто Clemente.Контактирајте

Вашиот RCi јазик треба да трае подолго од вашата куќа.зошто треба да се разгледа на оваа product If сте во потр

Поддршка 360° на Ротација,Една рака операција, не влијае на сигналот.Нема потреба да се отстрани телефон

Вистински ОЕМ замена дел.Вулкан Харт има години искуство во комерцијални foodservice индустрија и обезбедув

Хјустон Astros.Yordan Alvarez.Печати Работи 999 Промоции Заштедите Пари.Star Wars Одење Мртов Хокеј Бејзбол...

ВУЛКАН ХАРТ.ТЕРМОСТАТ 0040931600001 Висок Квалитет.Брод Тежина : 17.89 Lbs.Griddle Термостат за Полнење, [ T'Stat FDTO ] [ Temp 1

Бренд : Honeywell.Производот Број : T7080 B1017 ЕЛЕКТРОНСКИ ДВОЈНА SETPOINT ЗАПИШАМ / ПРЕДАВАТЕЛ ПОМАЛКУ.Категорија : HV

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Бостон Ред Сокс.Рафаел Devers 2017 Donruss Изгледите Бејзбол Картичка.Соберат целата собата и се погледне за инс

Едуард Photetch 1 : 48 Ланкастер Б Мк.Јас u / превоз.Детали делови за надградба на скала пластични модели.При из

【Иновативни MPPT Дизајн】Умрефрлија алуминиумски дизајн обезбедување одлична дисипација на топлина и Ren

Ве молиме проверете Mac Book модел (Axxxx) на задната страна на вашиот лаптоп пред купување!.Две дел е издржлив

Брановидни Платформа.Гуја Единици 3 Засилувања 2750 Lbs Капацитет.Овој тип на Производ име е Tennsco е Масовно

Particleboard Платформа.Стартер Единици 3 Засилувања 2750 Lbs Капацитет.Овој тип на Производ име е Tennsco е Масовно С

Користење на електрична инвалидска количка е добар избор.ви благодариме за доаѓање [Животната средина

Две дел е издржлив опфаќа да се обезбеди целосна тело за заштита на вашиот лаптоп од scrathes и прашина.ПРОВ

Компатибилен со Apple Mac Book Air 13" (2020) ~ A2337, Mac Book Air 13" (2020) ~ A2179, Mac Book Pro 13" (2020) ~ A2338, Mac Book Pro 13" (2019) ~ A2159, Mac Book Pro 16" (2019

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Директно Замени Atlas Copco & Производ Компатибилност 100% .Високо Квалитетни Суровини,ЦенаЕфикасен,Rrduce Трошо

Поедноставува инсталација и отстранување.Пластични покриеност го штити вашиот Лаптоп форма било scuff тр

Please wait...