0
clear
  • XIAOSAKU Птичји Кафез Голема Големина на 304 Нерѓосувачки Челик Папагал Кафез Двојно Птичји Кафез s 125cmX60 за Lovebirds Finches Parrotlet Птичји Кафез
  • -20%
  • -20%
XIAOSAKU Птичји Кафез Голема Големина на 304 Нерѓосувачки Челик Папагал Кафез Двојно Птичји Кафез s 125cmX60 за Lovebirds Finches Parrotlet Птичји Кафез

XIAOSAKU Птичји Кафез Голема Големина на 304 Нерѓосувачки Челик Папагал Кафез Двојно Птичји Кафез s 125cmX60 за

DEN 16798.80

Достапност
Достапно за нарачка

Карактеристики : 304 нерѓосувачки Челик материјал.Големина : 125cm X60 50*25*65".Иновативни, пластовидно одгледувачот кафез со divider на мирување.Идеален за множители на мали птици, како што се canaries, финч и parakeets.Квалитетот ковано железо изградба, со лесен карактеристики. 304 од не 'рѓосувачки Челик material Size : 125cm X60 50*25*65"Иновативни, пластовидно одгледувачот кафез со divider на stand Ideal за множители на мали птици, како што се canaries, финч и parakeets Quality ковано железо изградба, со лесен features Notice : 1. Ве молиме проверете ја големината пред да го купат.Поради прирачник за мерење, грешка од 0-5мм ќе се случи.моли за милост!2. Со исклучок на други предмети од птичји кафез прикажани во производот фотографии.3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, не може да биде благо боја разлика, ве молиме да се разбере.4. Горенаведените податоци за повикување само, големината е рачно мери, секоја променлива може да биде различен, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе го реши проблемот што е можно поскоро.6. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.7. Ви благодариме за посетата на мојот продавница, кликнете на за да влезат во мојата продавница, ќе има многу производи за вашиот референца.Ако наидат на проблеми во употреба, ве молиме да бидат слободни да контакт.Задоволството на клиентите е нашата цел.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Едноставен и елегантен дизајн,чиста бои,погоден за околината каде што птиците живо,малку на вашиот сопс

Карактеристики : 304 нерѓосувачки Челик материјал.Големина : 125cm X60 50*25*65".Иновативни, пластовидно одгледув

★Најлон мрежа птичји кафез нетомаска за птичји кафез ★Големина : висина е 11.8 инчен, се вклопува 11.8"13.7" д

◆БЕЗБЕДНОСТ : влезот е цврсто утврден од страна на latch, која го спречува вашиот паметен птица од отворањ

Рачно мерење на големината, може да има некои мали грешки, ве молиме обратете се на вистинскиот производ

Челични жици се рамномерно распоредени за да се осигура безбедноста и ги исполни украсни вредност во ис

Кафез комплет со сите додатоци за здрав, среќен птица.Одлично за Finches, Canaries, Parakeets, и Lovebirds.Висок ѕид база с

2 не се вклучуваат предмети кои се различни од птичји кафез прикажани во производот фотографија.Го позд

Мултифункционален : Оваа птица кафез е погоден за домашна и комерцијална употреба Купот на вратата може

Ви благодариме за посетата на мојот продавница,кликнете на за да влезат во мојата продавница,ќе има мно

БОЈА : вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб страниц

ДАДЕ НАЈДОБАР ПОДАРОК ЗА ПТИЦА домашни Миленичиња птица јаже костур ,совршена декорација за вашиот пти

Целосно монтажни жица mesh врвот може да се заштити вашето домашно милениче од предатори;.Направени од ви

Дизајниран да куќа повеќе parakeets, canaries или финч.Две големи пред вратите за лесен пристап до вашата птица.М

Одржите вашиот дом чист : птицата семе guard здолниште може да се применат за различни делови на вашиот пти

【Материјал】Направени од најлон мрежа, грациозен, лесен за употреба 【Силна Еластичност】 Unstretched големи

Намалување на птица ниво на стрес и ви дава добар преглед за да се провери на вашето домашно милениче бл

Одржите вашиот дом чист : птицата семе guard здолниште може да се применат за различни делови на вашиот пти

Со исклучок на други предмети од птичји кафез прикажани во производот фотографии.Опсег на кафези се сит

Поради разликата помеѓу светлината и снимање агол или на светлината под екранот, може да биде благо, хро

Ве молиме потврдете го големината и бојата пред купување Поради разликата помеѓу светлината и снимање

Постои отворање на страната на одгледување кутија, која може да биде затворена кога не е во употреба...

Викторија Врвот.Отстранлив Семе чувари.Движете надвор фах & решетки за лесно чистење.Објектот Пакет теж

Силна кука дизајн, може да бидат обесени дома и надвор.Материјал : висока јачина на инженеринг пластика;

Најдобро Одговара За : Финч, Канарските, Parakeet, Cockatiel, Мали Conure.Надворешни Димензии : 32"x21"x74" Внатрешни рабо

Please wait...