0
clear
  • Mona43Henry Pacifier Случај, Трајни Преносни Pacifier Торба со Патент Затворање & Рака Pacifier Складирање Носителот Кутија за Чување Pacifier парична казна
  • -20%
  • -20%
Mona43Henry Pacifier Случај, Трајни Преносни Pacifier Торба со Патент Затворање & Рака Pacifier Складирање Носителот Кутија за Чување Pacifier парична казна

Mona43Henry Pacifier Случај, Трајни Преносни Pacifier Торба со Патент Затворање & Рака Pacifier Складирање Носителот

DEN 957.60

Достапност
Достапно за нарачка

Совршена Големина : Pacifier торба мерка 2.5 инчи во дијаметар и 1.75 инчен длабоко, совршена големина за чување на две pacifiers, тоа може исто така да зачувате промените, lip balm, уво пупки, мини рака sanitizer или мали групи на копчиња.Pacifier Торба : Со овој pacifier торба, да ги задржи вашето бебе е pacifier чисти и не е лесно да се изгуби.Клипот нив да се надвор од вашата кесата за надворешни, лесно достапен за складирање или да ги користат за да ги организираат во внатрешноста на вашата торба, како и.Совршен Додаток : На pacifier држачот за момчиња и девојчиња со затворач се совршен додаток за секоја пелена торба, чанта, патна торба или копче синџир.Издржливи Hummer Затворач : На трајни hummer затворач овозможува pod лесно да се биде repositioned и се пресели од една кеса на друг.Широка Примена : Pacifier торба применуваат на брадавица, pacifier, промени, мали закуски, прст четки за заби, итн.Тоа исто така може да бидат обесени на trousersbelt, мајката торба, кошница, и количка.Спецификација : Ткаенини : СТП+PEVAFeatures : модерен pacifier случај со тока, може да бидат обесени на bag Function : може да се одржи на 2 pacifiers, итн.Големина : за 6.35*6.35*6.35 cm/2.5*2.5*2.5 in Packing Листата : Pacifier Складирање Кеса*1 Note : Поради светлосни ефекти и снимање агли, не е боја на разликата во производ, ве молиме да се разбере.Поради прирачник за мерење, постои толеранција во производ големина.

Спецификацијата

Fabric:
 PU+PEVA
Features:
 fashionable pacifier case with buckle, can be hung on the bag
Function:
 can hold 2 pacifiers, etc.
Size:
 about 6.35*6.35*6.35cm/2.5*2.5*2.5 in
Packing List:
 
Pacifier Storage Bag*1 :
Note:
 
Due to the lighting effects and shooting angles, there is color difference in the product, please understand. :
Due to manual measurement, there is a tolerance in the product size. :

Со стоката дадена додека купуваат

Pacifier клиповицртан филм автомобил приврзоци виси на синџир се многу декоративни и многу популарен кај б

Itzy Ritzy Пелена Торба Шарм Парчиња се совршен додаток за секоја пелена торба, чанта, патна торба или keychain.К

ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ Едноставно ги чисти или да се мие со топла, сапуница вода!.БЕЗБЕДНА ЗА БЕБЕ – 100% храна о

Please wait...