0
clear
  • Автомобил Налепници Оркестарот DIY Автомобил Тело Налепница Автомобил Автомобилот Wrap Film ПВЦ Автомобил Тело Заштитник Филм Бела Мат Филм Воздух Балон за Слободни Са
  • -20%
  • -20%
Автомобил Налепници Оркестарот DIY Автомобил Тело Налепница Автомобил Автомобилот Wrap Film ПВЦ Автомобил Тело Заштитник Филм Бела Мат Филм Воздух Балон за Слободни Са

Автомобил Налепници Оркестарот DIY Автомобил Тело Налепница Автомобил Автомобилот Wrap Film ПВЦ Автомобил Тело

DEN 6813.60

Достапност
Достапно за нарачка

Само лепило ,воздушен џеб ослободување поддршка дизајн, така да нема меурчиња.Многу лесно сечење - ножици ќе лизгајте преку правото ,мерење линии на грбот лесно да се намали на различните големини.Многу растеглив ,врвна флексибилност.Вода доказ,УВ Заштитена,нема да наштети на вашиот бои или природни заврши - без остаток лепак откако ќе се отстрани.Отворено животот над 5 години, затворен животот над 8 години.Предмет Тип : Stickers Model Име : Мат Film Item Должина : 8m Model : Oem Type : Лепак Stickeris_customized : Yes Sticker Сместување : Целата Body Design : Боја Change Item Ширина : 1.52 m Category : Stickers Type На Налепница : Автомобил Body Material Тип : ПВЦ.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Бесплатна Алатка за Полнење Барање Големина 4"x8" НЕ дојде со Алатка за Полнење Size 12"x60" Вклучуваат 1 сет на

Умре Сече 5 инчен Dogue де Бордо Куче Винил Decal со гордост се Направени во САД.Нашите Налепници се лесно да с

Нашите UTV заврши согласува да било страна на пострана UTVs вклучувајќи Qlink Front Runner, Поларис Ranger членови на Е

Бидете сигурни дека возилото е во средина помеѓу 6095 °F.Користете squeegee алатка за работа на материјал до р

Ограничени се Водат со топлина за повеќе флексибилни инсталирате.Обложени со УВ заштитен слој.Издржлив

VVi Vi D Епоксидна Сјај Јаглерод е произведена со помош на повеќето реални јаглерод ткаат на располагање.Н

Сето ова, и огледало заврши со навестување на метален хром, се комбинираат за да се создаде прекрасен, и

Овие филмови имаат slideable и repositionable притисок осетлив лепило со невидливи воздух ослободување канали за п

Име на производ : Брусен Винил Заврши Производ Feature High квалитет флексибилни полимерни ПВЦ film Air ослободу

Ќе добиете 1 лист мерење 60 инчи со 180 инчи (5 метри од 15 метри).Оваа винил е пренослив во случај некогаш сте

VVi Vi D е индустриски лидер во винил завиткување на светот.Никогаш не се грижите за меурчиња или набори ко

Име На Модел : .Налепница Сместување : Rearview Огледало.Вид На Налепница : Креативни Налепници.Тип : 5 D Карбон

Хром винил автомобил заврши е брза, ценаефикасен начин да се подобри вашиот автомобил изглед, без трошо

Трамп нема налепница.Висок степен на отворено 6yr винил дека нема да избледи!.decal кои ќе го направат вашио

VVi Vi D XPO Маскирна vinyls позајми автентична воена Маскирна изглед на било која површина, додека додавање на

Исклучителни димензионална стабилност и долгорочна издржливост погодна за внатрешна и надворешна упо

VVIVID+ е VVi Vi D е Највисок Степен на материјал (Premium Plлинија).Тој нуди непобедлива нула отпор, сигурност и лес

Пренослив и нема да наштети на вашиот боја.Може да се обликува и моделирани во текот криви.Екстремно вис

Име на производ : Брусен Винил Заврши Производ Feature High квалитет флексибилни полимерни ПВЦ film Air ослободу

Име на производ : Брусен Винил Заврши Производ Feature High квалитет флексибилни полимерни ПВЦ film Air ослободу

Обидете се да најдете боја работа која ќе трае за половина од тоа долго без да гледа носи, да не!.Лесно мо

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема

Please wait...