0
clear
  • jsmhh Компатибилен со Фолксваген Купе SUV Автомобил Покритие, Четири годишни времиња Универзална Целосно Водоотпорен Нула Доказ Трајни Автомобил Покритие Дише Памук
  • -20%
  • -20%
jsmhh Компатибилен со Фолксваген Купе SUV Автомобил Покритие, Четири годишни времиња Универзална Целосно Водоотпорен Нула Доказ Трајни Автомобил Покритие Дише Памук

jsmhh Компатибилен со Фолксваген Купе SUV Автомобил Покритие, Четири годишни времиња Универзална Целосно Водоотпорен

DEN 391.20

Достапност
Достапно за нарачка

Таа е отпорна на влечење и кинење На облеката ткаенина е мазна и мека, еколошки и невкусна.Овој автомобил покритие е отпорна на : ветер, дожд, сонце УВ, мраз и снег.Ве молиме потврдете го вашиот модел пред да нарачате!Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обезбеди стручно оперативни instructionsprompt : 1. Windproof дизајн.Предмет : Погоден за компатибилен со "Фолксваген" Купе SUV посебен автомобил отворено автомобил покритие сончање rainproof изолација дише.Заштитете го вашето возило од прашина, нечистотија, sap, птичји измет, индустриски загадувачи. Одразуваат ултравиолетова светлина.Име на производ : компатибилен со "Фолксваген" Купе SUV отворено автомобил cover Material : Оксфорд ткаенина плус сомот + пламен retardant spun Weight 2.8 KGcolour Црна , Сина боја , Маскирна , Gray Protect вашиот автомобил од сонцето, прашина, песок, птици паѓа и УВ штета. Брза инсталација.Добредојдовте на нашиот шопската посакуваме пријатен шопинг искуство!Нашите производи се целосно тестирани, се проверуваат и се пакуваат пред породувањето.Карактеристики : Интимни и безбеден дизајн, со високо рефлективна рефлексивни ленти за да се спречи ноќното гребење, на четири тркала windproof појас, направи облека повеќе блиски, windproof, цврсти, трајни, водоотпорен дизајн, може ефикасно да се справи со дожд и снег времето, за отпушоци од цигари, Огномет, Марс има пламен retardant својства, лесно за чување автомобил покритие.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Вез Комплет содржи 1 парче памук fiberic со 8.6"x8.6" печати шема, 9" и 5" бука везови карики, 8 бои на везови теми, 2

Не грижете се за тоа што не има вода во близина, бидејќи вашиот refillable четка е опремен со вода резервоарот

Вистински проект боја може да биде малку поинаков поради светлосни ефекти / средина, осветленост на дис

Таа е отпорна на влечење и кинење На облеката ткаенина е мазна и мека, еколошки и невкусна Вистински про

3 Типови На Платна, 5 Големини Да Се Избере.Платно Само, Без Волна Или Конец Теми Пак, Не Комплет.Убава Мод

Вклучува 1 сет Lash би се До Магнетното Трепки (Не Eyeliner е Потребно) Многу Природни (се разбудив овој начин )

Универзална oxyhydrogen гас факел Пламен Пиштол со 0.4 mm Бакар Млазници за 4060 L / H HHO Полирање Машина.Достапни га

СМЕШНИ дизајн за вашиот дом décor.Европски квалитет, фини детали, и шарени дизајн.СЕМЕЈСТВОнаправени од м

Windproof дизајн.Заштитете го вашето возило од прашина, нечистотија, sap, птичји измет, индустриски загадувач

3 Типови На Платна, 5 Големини Да Се Избере.Платно Само, Без Волна Или Конец Теми Пак, Не Комплет.Убава Мод

Ќе поминат неколку часа преку овој возбудлив процес, и кога ќе заврши ќе има гранд ремекдело;.Помеѓу раб

3 Типови На Платна, 5 Големини Да Се Избере.Платно Само, Без Волна Или Конец Теми Пак, Не Комплет.Убава Мод

Произведено во САД 3.5" x 7".Пред насобраните само бод!.Комплет вклучува боја печатени 14 мрежа памук платно,

Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, така што ние може

Задржи внатре и надвор од автомобилот чиста и уредна, исто така, може да се забави брзината на боја fading Bea

Колекции : волна roving и додатоци, инструкции(тоа е во кинески ,но има слика да се покаже ).Висина(со уши) : 7cm.

✿Игла Чувствува Дополнителен Комплет : Нашата игла чувствува комплет вклучува 8 бои на игла чувствува в

Произведено во САД 7" x 4.75".Пред насобраните само бод!.Комплет вклучува боја печатени 14 мрежа памук платно

Не допирајте ја водата во рок од 24 часа, се мијат твоето лице нежно, не се мијат твоето лице со топла вода

Windproof дизајн.Добредојдовте на нашиот шопската посакуваме пријатен шопинг искуство!Нашите производи се

Невидливи антикражба.Заштитете го вашето возило од прашина, нечистотија, sap, птичји измет, индустриски з

8 KGcolour Црна , Сина боја , Маскирна , Gray Protect вашиот автомобил од сонцето, прашина, песок, птици паѓа и УВ ште

Вистински проект боја може да биде малку поинаков поради светлосни ефекти / средина, осветленост на дис

NEEDLEPOINT TAPESTRY ЗАНАЕТ КОМПЛЕТ 4" x 6" бојапечатени дизајн кој во chinoiserie инспирирани од мајмун држи чадор.Дизај

48 Акварел Торта Бои Со 2 Вода Четка(Широка / Круг Совети) И 2 Сунѓери,А Мешање Палета.Тежина : 1.Висок квали

Брза инсталација Невидливи антикражба.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слобод

Одразуваат ултравиолетова светлина.Заштитете го вашето возило од прашина, нечистотија, sap, птичји измет

роденден подароци за жени.Секој од нашите 8 D mink falses трепките 1525мм се Рачно изработени и направена од улт

Please wait...