0
clear
  • Jewellers Алатки Половина Круг Прстен Рамки Mandrel Triblet Жица За Завиткување
  • -20%
  • -20%
Jewellers Алатки Половина Круг Прстен Рамки Mandrel Triblet Жица За Завиткување

Jewellers Алатки Половина Круг Прстен Рамки Mandrel Triblet Жица За Завиткување

DEN 280.80

Достапност
Достапно за нарачка

1 ПОЛОВИНА КРУГ MANDREL 11" ДОЛГО TAPERS ОД 4 MM ДА 12 MM НА MANDREL ДОАЃА ЗАГРАДЕНИ НАПРАВЕНИ ОД ПОЛИРАН ЧЕЛИК ОВИЕ MANDRELS СЕ ДИЗАЈНИРАНИ ДА СЕ КОРИСТИ ЗА ПРАВЕЊЕ НА РАМКИ ЗА ПРСТЕН ИЛИ МОЖЕ ДА СЕ КОРИСТИ ЗА ДА СЕ НАПРАВИ СИНЏИРИ, BRACLETS, PENDENTS, ОБЕТКИ И СЛ.ГОЛЕМА АЛАТКИ ЗА ОБЛИКУВАЊЕ МЕТАЛ ЌЕ ТРАЕ ЦЕЛ ЖИВОТ СИТЕ ГОЛЕМИНИ СЕ ПРИБЛ. 1 ПОЛОВИНА КРУГ MANDREL 11" ДОЛГО TAPERS ОД 4 MM ДА 12 MM НА MANDREL ДОАЃА ЗАГРАДЕНИ НАПРАВЕНИ ОД ПОЛИРАН ЧЕЛИК ОВИЕ MANDRELS СЕ ДИЗАЈНИРАНИ ДА СЕ КОРИСТИ ЗА ПРАВЕЊЕ НА РАМКИ ЗА ПРСТЕН ИЛИ МОЖЕ ДА СЕ КОРИСТИ ЗА ДА СЕ НАПРАВИ СИНЏИРИ, BRACLETS, PENDENTS, ОБЕТКИ И СЛ.ГОЛЕМА АЛАТКИ ЗА ОБЛИКУВАЊЕ МЕТАЛ ЌЕ ТРАЕ ЦЕЛ ЖИВОТ СИТЕ ГОЛЕМИНИ СЕ ПРИБЛ.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Лесно да се постави, затегнување на опашката акции заклучува mandrel, кои може да се намали исклучен центар

1 MANDREL 11" ДОЛГО TAPERS ОД 4 MM ДА 15 MM ОВА Е ДИЗАЈНИРАН РАМКИ MANDREL ВО ОБЛИК НА 8 ПОСОЧИ ЅВЕЗДА НА MANDREL ДОАЃА ЗАГРАДЕ

Тие може лесно да се мери големината на прстите за правење прстени, поправка ,се приспособат на прстени ,

Изработен од квалитетен материјал, силна, носатотпорни, и за долгорочна употреба.Тоа вклучува 2 чистење

Применливи предмети : Јапонски големина, ЕУ големина, НИ големина и Хонг Конг големина за да ги задовола

Изработени од нерѓосувачки челик, совршен за мерење на зглобовите за да се утврди алка braclelet големини.Из

Голема накит поправка и мерење алатка.Погоден за нараквица поправка и одржување.Можете да се измери нар

Тесен 3 Pack – за прстени (0.52mm широк) ја Намалува прстен големина до 2 големини.Лесен за употреба (без алатк

1 ХЕКСАГОНАЛНА MANDREL 11" 225 MM ДОЛГО TAPERS ОД 4 MM ДА 11 MM НА MANDREL ДОАЃА ЗАГРАДЕНИ НАПРАВЕНИ ОД ПОЛИРАН ЧЕЛИК ОВИЕ MAN

【Она што Ќе Добиете за】1 * Прстен Sizer со 27 круг модели + 1 * Прстен Mandrel Големина : 115 (НИ големина), AZ+5(велика

ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ Нашите прстен големина прилагодувач е направен од TPU (термопластични полиуретан), ко

Алатка е потребно за прстен одлуки и поправка на работниците.Алатка е потребно за прстен одлуки и попра

Оваа mandrel е формулиран со еден генијален дизајн кој ќе ви овозможи да се направи комплицирано јазли и ту

Материјал : Цинк Легура; Мерен опсег : 015 (САД).Прстен sizer комплет доаѓаат во половина големини, ( "" Значи 1 /

Материјал : Цинк Легура; Мерен опсег : 128 (JP).Направени од цинк легура, Прстен sizer алатка.Компактна големин

Please wait...