0
clear
  • Точно 36052 Спирала Вежба Малку Дијаметар 35.5 mm ХСС Г-ДИН 345 Облик Еден Вид N
  • -20%
  • -20%
Точно 36052 Спирала Вежба Малку Дијаметар 35.5 mm ХСС Г-ДИН 345 Облик Еден Вид N

Точно 36052 Спирала Вежба Малку Дијаметар 35.5 mm ХСС Г-ДИН 345 Облик Еден Вид N

DEN 1688.40

Достапност
Достапно за нарачка

Производителот гаранција може да не се применува.ХСС-G. DIN 345. 1 точка во пакување.Тип N. Точно спирала вежба малку, со дијаметар од 35.5 мм, ХСС-G, DIN 345, креира, видот N. Апликација : Моќен стандард вежба со Morse конус за дупчење легура и нелегиран челик, фрлија челик и леано железо.Има висока отпорност на кршење.Дијаметар : 35.5 мм, вкупната должина : 339 мм, сечење должина : 190 мм, челик квалитет : ХСС-G, стандард : DIN 345, тип : N, дупчење на длабочина : 6 x Д, совет агол : 118°, спирала агол : 20-30°, совет острат : Формираат, наострен пресек со Morse коси.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Производителот : RESKIT (Украина).Скала : 1 / 72 Материјал : СМОЛА.Комплет опис : Unpainted, Unassembled.Состојба : Нова.РА5

Вистински ОЕМ замена дел.Вулкан Харт има години искуство во комерцијални foodservice индустрија и обезбедув

Брановидни Платформа.Гуја Единици 3 Засилувања 2750 Lbs Капацитет.Овој тип на Производ име е Tennsco е Масовно

Компатибилен со Apple Mac Book Air 13" (2020) ~ A2337, Mac Book Air 13" (2020) ~ A2179, Mac Book Pro 13" (2020) ~ A2338, Mac Book Pro 13" (2019) ~ A2159, Mac Book Pro 16" (2019

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

【13 Поставува на Филмови】 : Ѕвездите и Месечината, Мраз Пингвини, Космички Планети, Ѕвезда од Небото и Ел

【13 Поставува на Филмови】 : Ѕвездите и Месечината, Мраз Пингвини, Космички Планети, Ѕвезда од Небото и Ел

Particleboard Платформа.Стартер Единици 3 Засилувања 2750 Lbs Капацитет.Овој тип на Производ име е Tennsco е Масовно С

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.Атланта Braves.Роналд Acuna Jr Акции слики / фотог

【Иновативни MPPT Дизајн】Умрефрлија алуминиумски дизајн обезбедување одлична дисипација на топлина и Ren

Тие Имаат Огромна Наплатат Струја, Дури И При Мала Брзина На Ветрот.Опис : 12 V / 24v 8 Сечилото на Ветерната Т

Вашиот RCi јазик треба да трае подолго од вашата куќа.зошто треба да се разгледа на оваа product If сте во потр

Едуард Photetch 1 : 48 Ланкастер Б Мк.Јас u / превоз.Детали делови за надградба на скала пластични модели.При из

Поддршка 360° на Ротација,Една рака операција, не влијае на сигналот.Нема потреба да се отстрани телефон

Ве молиме проверете Mac Book модел (Axxxx) на задната страна на вашиот лаптоп пред купување!.Две дел е издржлив

Замена на напојување адаптер за полнење за Xiaomi Mijia M365 свитлива електричен скутер скејтборд.LED Индикатор

Бостон Ред Сокс.Рафаел Devers 2017 Donruss Изгледите Бејзбол Картичка.Соберат целата собата и се погледне за инс

Комбинирање на сила на Крадци етерично масло комбинација со природно добиени, растителна основа состој

Брановидни Платформа.Гуја Единици 3 Засилувања 2750 Lbs Капацитет.Овој тип на Производ име е Tennsco е Масовно

ПРАШИНА СЛОБОДНИ, Навистина! Guinea Dad руно лагер е крајната морско свинче постелнина која има апсолутно н

Ножеви Користење На Новата Уметност На Прецизност Шприц,Се Исти Со Оптимизиран Аеродинамичен Облик И С

Please wait...