0
clear
  • YKK #4.5 Чанта Патент 10 со Екстра-долго се Повлече Лизгачот ~ Затворени Дното ~ Асортиман на Бои (25 Патентите/pack)
  • -20%
  • -20%
YKK #4.5 Чанта Патент 10 со Екстра-долго се Повлече Лизгачот ~ Затворени Дното ~ Асортиман на Бои (25 Патентите/pack)

YKK 4.5 Чанта Патент 10 со Екстра-долго се Повлече Лизгачот ~ Затворени Дното ~ Асортиман на Бои (25 Патентите/pack)

DEN 1070.40

Достапност
Достапно за нарачка

YKK #4.5 Чанта Патент 10".Екстра-долго се Повлече Лизгачот.Затворена Дното ~ Асортиман на Бои (25 Патентите/pack).YKK #4.5 Чанта Патент 10" со Екстра-долго се Повлече Лизгачот ~ Затворени Дното ~ Асортиман на Бои (25 Патентите/pack) најдобрите најлон серпентина патент направено со екстра долг се повлече.Одлично за pocketbooks!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

YKK #4.5 Чанта Патент 22".Екстрадолго се Повлече Лизгачот ~ Затворени Дното.Асортиман на Бои (25 Патентите / pack)

Материјал : Алуминиум,Стакло.Месечината Големина : 32милиметри*38mm,Стаклена купола Големина : 16mm.На Патент

Патент Количина : 2 парчиња Пакет, Боја : Црна Лента.Должина : 8 инчен од дното кон врвот (забите должина), с

#3 2" Инчи YKK Здолниште & Фустан Серпентина Патент.Асортиман На Сезонски Бои.Идеален За Фустани, Здолништа,

Zipper Stop трговија на Големо Овластен Дистрибутер YKK YKK #3 Здолниште & Фустан 100% произведено во САД.YKK #3 Најло

YKK #4.5 Чанта Патент 9".Екстрадолго се Повлече Лизгачот.Затворена Дното ~ Асортиман на Бои (25 Патентите / pack).

100% сосема нов и висок квалитет.Тоа е мултифункционален домаќинство машина за шиење bobbin пластична кутиј

Материјал : Алуминиум,Стакло.Месечината Големина : 32милиметри*38mm,Стаклена купола Големина : 16mm.На Патент

YKK #4.5 Чанта Патент 24".Екстрадолго се Повлече Лизгачот ~ Затворени Дното.Асортиман на Бои (25 Патентите / pack)

100% сосема нов и висок квалитет.Тоа е мултифункционален домаќинство машина за шиење bobbin пластична кутиј

100% сосема нов и висок квалитет.Тоа е мултифункционален домаќинство машина за шиење bobbin пластична кутиј

#10 бела пластика патентите со емајлирани метал двојно јазиче лизгачот, тоа е openable од двете страни.Должин

100% сосема нов и висок квалитет.Тоа е мултифункционален домаќинство машина за шиење bobbin пластична кутиј

Материјал : Алуминиум,Стакло.Месечината Големина : 32милиметри*38mm,Стаклена купола Големина : 16mm.На Патент

100% сосема нов и висок квалитет.Тоа е мултифункционален домаќинство машина за шиење bobbin пластична кутиј

Please wait...