0
clear
  • adidas Мажите Freelift 3-Ленти Tee
  • -20%
  • -20%
adidas Мажите Freelift 3-Ленти Tee

adidas Мажите Freelift 3-Ленти Tee

DEN 299.76

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 51% Полиестер/49% Рециклиран Полиестер.Увезени.Лесни тренингот кошула направена со пот-wicking ткаенина за дише удобност.Атлетик вклопуваат е широк во рамениците и конусни во половината.Crewneck; Веќе во задниот за целосна покриеност.Free Lift Моделот нуди целосен опсег на движење и престој-стави покривање за време на апарат за движење.Climalite ткаенина извишува пот далеку од вашата кожа.Остане сува како вашиот тренингот рампи во овој машка пот-wicking т-маица.Тоа е направено на пердув-лесни ткаенини, со contoured изградба дека останува во место за време на апарат за движење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Сива : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Heathers : 50% Памук, 50% Полиестер.Увезени.Draw

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 80% Полиестер, 20% Viscose.Увезени.Ситево те

100% Памук.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Една машка маица за секојдневна облека.РЕДОВНО

13" Хип : 8492cm / 33.Царинење!Жешка!Евтини!.Компресија Панталони & Хулахопки : Висока waisted leggings јога панталони,Т

Патент затворање 2 страна џебови со zip да ги задржи сите предмети безбедно.AEROREADY апсорбира влага и прави

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Патент затворање 2 страна џебови со zip

Природно помалку средства по мозоци.Од патуваат надвор од ранец во далечни краишта на земјината топка н

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Памук.Увезени.Линија Сува.Земја На

100% Памук.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Редовно се вклопуваат.Направени со памук Подоб

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Памук.Увезени.Измијте ладно.За : Оф

100% Памук.Увезени.Не Затворање затворање.Машина За Миење.Мажите tee за едноставен, стилски изглед.Ребрест

100% Памук.Увезени.Машина За Миење.Атлетик одговара за удобност.Прстен Откачи ткаенина за помек рака.Икон

Со +UPF 30 до блок UVA и UVB зраци за целиот ден, заштита од сонце, дамка, отпорни и антимикробиолошка третмани

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 72% Полиестер, 28% Памук.Увезени.Ребрест

95% Viscose, 5% Spandex.Увезени.Машина За Миење.Boxy одговара кратко sleeve Тмаица.брод вратот, директно полите.Материј

Патент затворање 2 страна џебови со zip да ги задржи сите предмети безбедно.AEROREADY апсорбира влага и прави

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.полиестер, памук.Drawstring затворање...

100% Памук.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење 9 инчен тројно C & скрипта екран печати.Лесни суп

90% Полиестер, 10% Spandex.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Huk : Обединување риболовците преку п

ღ◕‿◕ღ Работи Мали,ве Молиме Цел Големина До(АКО се Дебели,ве Молиме Цел Два или Три Големина До) ღღ за

100% Памук.Памук tee инспириран од еден исконски sockliner дизајн.Редовно се вклопуваат не е тесна и не се изгуб

ДПИОПРЕМУВАЊЕ на Влага Wicking Мека на Допир Спортски Маици во Големина XS4 XL.Една мека на допир рака спои со

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.ДПИОПРЕМУВАЊЕ на Влага Wicking Мека на До

Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Сива : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Heathers : 50% Памук, 50% Полиестер.Увезени.Ма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Памук.Увезени.Се повлече На затвор

Направен во САД 100% Рециклиран.Машина перат.Направен во САД.Суровини работ Лажичка вратот со криви дното

Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Сива : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Heathers : 50% Памук, 50% Полиестер.Увезени.Ма

полиестер, памук.Drawstring затворање ✔ Карактеристики : гроздобер маслото стил за печатење, долг ракав, око

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Рециклиран Полиестер Мрежа.Увезен

Please wait...