0
clear
  • Едноставно Зелени Екстремни Авион/Прецизност Почиста
  • -20%
  • -20%
Едноставно Зелени Екстремни Авион/Прецизност Почиста

Едноставно Зелени Екстремни Авион/Прецизност Почиста

DEN 2328.00

Достапност
Достапно за нарачка

Супериорен маснотии-сечење.Ја елиминира нечистотија, валкано и остатоци.Нема да се деградира гума или пластични.Нема да оксидираат или предизвикуваат корозија на метали.Чиста-миење на формула.Екстремни Едноставна Зелена Авиони и Прецизност Почиста е пробив формула чисти и degreases без корозивни хемикалии.Неговата комбинација со висок капацитет на почвата, чувствувате маснотии-сечење способност и чисти-миење на формула спречи redeposition на почви, обезбедување на брза, ефикасна и висока прецизност чистење.На noncorrosive формула е безбедно за употреба на алуминиум, карбонски влакна, високо-технолошки легури, структурни метали, бои, заштитни премази и повеќе.Таа не содржи никакви реагенси кои се оксидираат завршува, предизвика рѓа во рамките на течност или деградира пластика, што го прави идеален за одржување на конструктивните метали, црева, печати и фабрика завршува.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Користење на електрична инвалидска количка е добар избор.ви благодариме за доаѓање [Животната средина

Тестиран и сертифициран за значително го надминуваат 1,000,000 циклуси – добро погоре барањата за Оцена 1 с

Вистински ОЕМ замена дел.Вулкан Харт има години искуство во комерцијални foodservice индустрија и обезбедув

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

Ножеви Користење На Новата Уметност На Прецизност Шприц,Се Исти Со Оптимизиран Аеродинамичен Облик И С

Поедноставува инсталација и отстранување.Пластични покриеност го штити вашиот Лаптоп форма било scuff тр

Тие Имаат Огромна Наплатат Струја, Дури И При Мала Брзина На Ветрот.Опис : 12 V / 24v 8 Сечилото на Ветерната Т

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Particleboard Платформа.Стартер Единици 3 Засилувања 2750 Lbs Капацитет.Овој тип на Производ име е Tennsco е Масовно С

【13 Поставува на Филмови】 : Ѕвездите и Месечината, Мраз Пингвини, Космички Планети, Ѕвезда од Небото и Ел

Ние, исто така, функција на целосна линија на САДнаправени сврзувачки елементи, вклучувајќи Оценка 5 и 8

Производителот гаранција може да не се применува.ХССG DIN 345 1 точка во пакување.Тип N Точно спирала вежба м

МАТЕРИЈАЛ & ИЗДРЖЛИВОСТ дизајнот е всушност дел од јака себе и НЕ ЌЕ падне.Мерка вашето куче околу најго

Поддршка 360° на Ротација,Една рака операција, не влијае на сигналот.Нема потреба да се отстрани телефон

Долу Исток Дрво Патки.Сем Huff.Акции на сликите / фотографиите се користи на повеќето Контактирајте со Пр

Ве молиме проверете Mac Book модел (Axxxx) на задната страна на вашиот лаптоп пред купување!.Две дел е издржлив

Сите четири карбид сечење на рабови функција рамномерно.Обезбедува совршен круг дупчење дупки.Високап

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.Атланта Braves.Роналд Acuna Jr Акции слики / фотог

Тоа не е налепница, decal, или други површни апликација.Машина перат и временските отпорни.Овие трајни, заг

Комбинирање на сила на Крадци етерично масло комбинација со природно добиени, растителна основа состој

Кога сте подготвени за кревет, мека шарени светлина е придружен со музика, создавајќи благотворно и ром

ЕКСТРА НЕЖНА : Погоден за примена на тонер, или тоа може да се користи како DIY лицето маска лист по тоа се

Бренд : Honeywell.Производот Број : T7080 B1017 ЕЛЕКТРОНСКИ ДВОЈНА SETPOINT ЗАПИШАМ / ПРЕДАВАТЕЛ ПОМАЛКУ.Категорија : HV

Please wait...