0
clear
  • Bittium Возило Носителот/Планината за Bittium Тешки Мобилен
  • -20%
  • -20%
Bittium Возило Носителот/Планината за Bittium Тешки Мобилен

Bittium Возило Носителот/Планината за Bittium Тешки Мобилен

DEN 2090.40

Достапност
Достапно за нарачка

Димензии 81 (w) x 63 (l) x 96 (h) mm.Тежина 140 г.Кабел должина 1.2 м.USB cig приклучокот на полначот на 5 V/2 A.Возилото Носителот го прави возможно да се лесно пристапни и полнење Bittium Тешки Мобилен во vehicular средина, обезбедување на безбедна комуникација решение додека на патот.Користење на Возилото Носителот, Bittium Тешки Мобилен може да биде вертикално поставена во секое возило или со користење на систем на монтирање или завртки.Завртки се вклучена во продажниот пакет.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Карактеристики : Интимни и безбеден дизајн, со високо рефлективна рефлексивни ленти за да се спречи ноќ

Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, ве молиме побарај

3 Типови На Платна, 5 Големини Да Се Избере.Платно Само, Без Волна Или Конец Теми Пак, Не Комплет.Убава Мод

Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, така што ние може

Невидливи антикражба.Заштитете го вашето возило од прашина, нечистотија, sap, птичји измет, индустриски з

Windproof дизајн.Заштитете го вашето возило од прашина, нечистотија, sap, птичји измет, индустриски загадувач

3 Типови На Платна, 5 Големини Да Се Избере.Платно Само, Без Волна Или Конец Теми Пак, Не Комплет.Убава Мод

Вклучува 1 сет Lash би се До Магнетното Трепки (Не Eyeliner е Потребно) Многу Природни (се разбудив овој начин )

3 Типови На Платна, 5 Големини Да Се Избере.Платно Само, Без Волна Или Конец Теми Пак, Не Комплет.Убава Мод

Задржи внатре и надвор од автомобилот чиста и уредна, исто така, може да се забави брзината на боја fading Bea

СМЕШНИ дизајн за вашиот дом décor.Европски квалитет, фини детали, и шарени дизајн.СЕМЕЈСТВОнаправени од м

* Лесно за почетници.Приближно 3 часа може да се создаде 1 карактер Pakage вклучува : Мулти Wools+1 компјутер пен

Невидливи антикражба Вистински проект боја може да биде малку поинаков поради светлосни ефекти / среди

Задржи внатре и надвор од автомобилот чиста и уредна, исто така, може да се забави брзината на боја fading Bea

Колекции : волна roving и додатоци, инструкции(тоа е во кинески ,но има слика да се покаже ).Висина(со уши) : 7cm

Произведено во САД 7" x 4.75".Пред насобраните само бод!.Комплет вклучува боја печатени 14 мрежа памук платно

????СИМПАТИЧНА FELTED ВОЛНА, ЖИВОТИНСКИ : Еден од нашите уникатни дизајни и око фаќање на екранот.Луѓето сигу

3 Типови На Платна, 5 Големини Да Се Избере.Платно Само, Без Волна Или Конец Теми Пак, Не Комплет.Убава Мод

инсталација steps1.Невидливи на четири тркала позиционирање windproof појас дизајн, лесно да се стави на и надв

роденден подароци за жени.Секој од нашите 8 D mink falses трепките 1525мм се Рачно изработени и направена од улт

Please wait...