0
clear
  • HARIKA 1Pc Нерѓосувачки Челик Мини Игла Носот Клешти за Полнење на Одлуки Beading Накит Одлуки DIY Алатка Види Накит Поправка Алатки
  • -20%
  • -20%
HARIKA 1Pc Нерѓосувачки Челик Мини Игла Носот Клешти за Полнење на Одлуки Beading Накит Одлуки DIY Алатка Види Накит Поправка Алатки

HARIKA 1Pc Нерѓосувачки Челик Мини Игла Носот Клешти за Полнење на Одлуки Beading Накит Одлуки DIY Алатка Види

DEN 2280.00

Достапност
Достапно за нарачка

HARIKA е интернационален онлајн продавница специјализирана во областа на Електрична опрема и Општ инструмент & додатоци вклучуваат : Електрична Опрема, Клипови & Менгеме, Конектори & Терминали, Switch, Спојување, Релеи, Линеарни Водичи, Топката Лого, Стеги, сврзувачки елементи, Дихтунзи, Пумпи, Вентили Делови, Пневматски Делови, Вежба Малку, Опрема за Заварување, Видов Ножеви, Абразивни Алатки, Градинарски Алатки, Градежни Алатки, Мелење Машина, Струг, Reamer, Претворајќи Инструмент, Алатка Носителот, менгеме на назад, Карбид Инсерти, Електрични Вежба.Нашите заложби да обезбеди 100% сосема нов и висок квалитет на производите.Брза испорака заедно со по-продажба на услуги на клиентите прави 100% на клиентите задоволство и среќен онлајн шопинг повратни информации.Ве молиме да се напомене дека 90% од конвенционалните нарачки ќе биде доставен од нашата меѓународна продавница во рок од 20-30 дена.Одлуката е во вашата рака.Ние ги исполни вашите потреби.Спецификација : 100% сосема нов Накит Одлуки клешти Сосема нов,со висок квалитет Се изработени од Јаглерод, Стврднат челик со гумени рачки Може да се користи на многу начини,најчесто се користи во beading проекти потребно Е и една за секој производител на накит Боја : Како на сликата покажува Пакет се Вклучуваат : 1 x Игла-нос Plier ( прибл. 127mm во должина ).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Цел : Дизајнирани да се направи свиткување и обликувањето на жици лесно.Процес : Површината позлата трет

Мерки 63 / 4" долго.Совршен за формирање bezels, овие клешти се лесно и удобно да се манипулира бидејќи тие се

Најдобра алатка за отворање сплит прстени.Едноставно поставете на забот на вилицата помеѓу преклопува

Во текот на периодот за деликатна работа.Кутијазаеднички изградба, од нерѓосувачки челик и се криви удо

Материјал : Направен од квалитетот на јаглероден челик, од легиран слој, анти ' рѓа, носатотпорни,силна,м

Еден пар на замена вилици за Најлон Вилица Жица Зацврстување Клешти.Еден пар на замена вилици за Најлон

) Количина : 1pc Забелешка : ве Молиме оставете малку грешка на големината поради прирачник за мерење...

Мултифункционален и лесен, на plier има 6 големина options (опции) и се погодни за сите вашиот накит проекти.Дво

Секој plier има двоен лист пролет и не рачки кои ги направи ефективни и за употреба Поради светлината и на

МАЛИ и ПРЕНОСЛИВО : Мал и компактен облик е лесно да се носат, погодно за вас да се направи накит проекти

❤[МАТЕРИЈАЛ] : Висок јаглероден челик клешти, потешко од нерѓосувачки челик.Ве молиме обратете се до вто

Вкупна Должина : 41 / 2" 115mm.Изградба : Кутија Заеднички.Клешти Се Врати : Двоен Лист Извори.Нерѓосувачки че

Боја : Црвена ❤[ШИРОКА ПРИМЕНА] : Кауција клешти за калеми, спирали, карики, шарм, конектори, око игли, кук

★Пакетот Вклучува:4 ролни Занает Жица и 3 Компјутери за Сечење Клешти (Игла Носот Клешти, Круг Носот Кле

Мерки : 5" долго.Квалитетнаправени клешти со уникатни паралелна акција дизајн им овозможува на мазна, ра

Изработена од јаглероден челик, силна и ' рѓа‑доказ, и може да се користи за долго време.Кругносот клешт

Алатки се направени од високо квалитетни материјали, кои се трајни и здрав, дека може да се користи за до

【Големина Референца】 : 6" / 15.7 cm долги, може да се отвори со 3.5" / 9cm, ќе работат и со мека жица 【Looping Големин

ПРОФЕСИОНАЛЕН КВАЛИТЕТ : Ова трајни алатка ви помага да се создаде висококвалитетни парчиња накит.ЕДНО

5Инчен Клешти Карактеристики : Станот носот со прецизност совети нуди прецизна контрола и контрола, ант

ОПИС на ПРОИЗВОДОТ Нормално конкавни / конвексни клешти имаат тенденција да ник благороден метал жица з

Please wait...