0
clear
  • Сон Миленичиња Toughstructable Кревети
  • -20%
  • -20%
Сон Миленичиња Toughstructable Кревети

Сон Миленичиња Toughstructable Кревети

DEN 1679.76

Достапност
Достапно за нарачка

Голема и внатре и надвор се тоа да плажа, на брод, или било каде на сите.Дебела polyfill перница дава миленици мека место за одмор.Долготрајни 100% најлон покрие третирани со ткаенина заштитник.Дамка-, мирис, и водоотпорен.Дамка-, мирис, и водоотпорен Сон Миленичиња Toughstructable Куче Кревет има долга-трајни 100% најлон покрие третирани со ткаенина заштитник.Издржливи и хармоничен дизајн Голема и внатре и надвор се тоа да плажа, на брод, или било каде на сите Дебели polyfill перница дава миленици мека место за одмор Големина : Медиум Мерки 36"L x 23"W x 3"H Големи Мерки 42"L x 28"W x 3"H Нега : Покритие : да се Отстранат и рака мие во студена вода, линија сува.Лагер : да се Отстранат и машина за миење, нежни, кул вода, линија сува ве Молиме Имајте во предвид : Оваа ставка го бродови вакуум спакувани за лесни за складирање.Вакуум спакувани кревети нормално се земе 24-48 часа да се оформува по се одвитка.Некои кревети може да е потребна дополнителна fluffing да им помогне на внатрешни работи посебен и се дебели.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Двебоја кадифен + високо еластична PP памук, меки и удобни, дозволете му на вашиот кожен пријатели уживат

[Лесен за употреба и чисти] Доаѓаат со заменливи подлога, лесно се чистат и се мијат [Удобност] Топло и пр

Целите се остваруваат на Многу Мека Кадифен,Надвор се Изработени од Платно,especiallly Симпатична Печатење.О

【Големината】Милениче Кревет : 10.Тоа исто така може да се користи како сокријначин за нивниот кафез, или

Направете Вашето домашно Милениче Удобноможе да понуди сигурна и удобно место за мали миленичиња за сп

1 Лесно да го инсталирате, со висок квалитет сува, удобно и да дише 2 Не е лесно да се деформира, лесно да с

Answer : ___________________________ Note : кучето кревети се спакувани во вакуум компресија, ве молиме почекајте 2448 часа з

【ВИСОКА ЕЛАСТИЧНОСТ PP ПАМУК】 Перат и помага да се намали притисокот поени, форми на мачка или куче, е ид

Издржливи материјали, ограден простор да се направи вашите домашни миленици се чувствуваат удобно и то

ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Изработени од полиестер и кадифен материјал, нуди удобен и здравиот сон с

Удобно : Мали животни сакал да спие, се кријат и да ги преземат nap во ова удобно пештерата?.Може да се мија

Големина S : 7"L x 6.6"W x 5.2"H со 4"L x 3.5"W отворање.Тежина : 120g Големина L : 9"L x 8.2"W x 5.9"H со 5.5"L х5"W отворање.Тежина : 200g.

Ние се инсистира на користење на квалитетни суровини, меки и удобни материјали, повеќе погодна за вашит

КАДИФЕН МИЛЕНИЧЕ ШАТОР : Ние дизајниран овие шатор куќи за кучиња и мачки користење faux велур, лен или сом

Материјал : мали миленичиња гнездо е направен од високо квалитетен материјал, кој може да се задржи ваше

✔Се ИЗГРАДИ на ВАШЕТО домашно МИЛЕНИЧЕ СООДВЕТНА ГОЛЕМИНА Зајакот трева куќа е 12 инчи долго, 8 инчи шир

Големина S : 7"L x 6.6"W x 5.2"H со 4"L x 3.5"W отворање.Тежина : 120g Големина L : 9"L x 8.2"W x 5.9"H со 5.5"L х5"W отворање.Тежина : 200g.

ЛУКСУЗНА МИЛЕНИЧЕ КРЕВЕТ ЗА КУЧИЊА И МАЧКИ Нашите ПАРТИ Милениче Плетенка Перат Куче Кревет е погодна

Кадифен Поместена Shag Дизајнер Faux Крзно.Dog Napper Бренд со Крзно Акценти.Пријатна, Кул и Удобен за Мачки и Ку

Please wait...