0
clear
  • Vickerman 60 Кристално Бела Spruce Вештачки Божиќ Венец, Топло Бела LED Мини Lights - Faux Spruce Божиќ Венец - Сезонски Затворен Дома Декор
  • -20%
  • -20%
Vickerman 60 Кристално Бела Spruce Вештачки Божиќ Венец, Топло Бела LED Мини Lights - Faux Spruce Божиќ Венец - Сезонски Затворен Дома Декор

Vickerman 60 Кристално Бела Spruce Вештачки Божиќ Венец, Топло Бела LED Мини Lights - Faux Spruce Божиќ Венец -

DEN 804.72

Достапност
Достапно за нарачка

Flocked карактеристики - овој венец доаѓа со светлина собираат на свеж snowfall.Prelit со 250 Топло Бела LED италијански Светла.Користи Енергија-Effiecent, Трајни LED Технологија.Додадете добредојдовте чувство за секој простор во вашиот дом, со додавање на оваа декоративни faux венец.Vickerman 60" Кристално Бела Вештачки Божиќ Венец со 480 ПВЦ Совети и 250 Топло Бела италијански LED Светла.Приклучи светли и модерен празник décor во вашиот простор со оваа убава бела венец.Белата ПВЦ совети функција гланц за око-фаќање ефект.Голем празник акцент за вашата влезна врата или мантија, овој венец доаѓа prelit со Топло Бела LED Мини Светла кои работат на 120 V AC, и мерки 60" низ дијаметар од крајот на една совет на друг.За дополнителни бесплатни акценти видите многу garlands и дрвја на располагање од Vickerman.Овој декоративен венец е одржување слободни и ќе одговараат на секој ентериер.Vickerman е индустриски лидер од 1940 година. Уживајте во оваа експерт наменета за сезоната венец околу вашиот дом.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Одличен Подарок,љубовта е најслатко место во срцето и треба да се чуваат.Парови, ќе биде заштитен од бог

Количина : секој пакет вклучува 2 парчиња од жица венец рамки, погоден за вас да се направи венци со себе

Големина : 10 инчен(25cm).Боја : Зелена.Венец метална база.Погодна за внатрешна и надворешна примена, како шт

Функција : Специјален дизајн,100% сосема нов и висок квалитет!Жив и убави украси за вашиот дом, mantel или ѕид

На венец е составена од лисја, борови шишарки и овошје.многу погодна за Божиќ декорација, зголемување на

Издржлив Материјал : добредојдовте вратата знак е составен од еколошки ПВЦ, која е погуста и посилни.Пог

Опис На Производот.Материјал : Памук Boll,Pip бери.Овој венец е направен од вистински памук, и добро и за вна

Сет од 3 пакети : доаѓа со 3 pack жица венец рамки мерка прибл 12 инчи / 30 см во дијаметар; Доволно за вас да се

Поради рачни мерења на локации, може да биде грешка на 23cm, ве молиме да се разбере.Текстурата и печатење

итн секоја година.Нашата компанија има професионален тим за продажба, и да учествува во многу изложба в

Вратата знак е исто така прекрасен housewarming подарок, realtor подарок, или свадба подарок.таму е исто така една

Лажни отворено цвеќиња appr.Функција : : раководителот на нови лажни цвет е многу стабилна и не падне лесно

150 јасно duraосветлена блескаво мини светла.Duraзапалени светла користи микрочипови во секоја Вдлабнатина

УБАВА ЦЕЛОСНА ДИЗАЈНЕР ЛАЛЕ ВЕНЕЦ ЌЕ се ТРАНСФОРМИРА во ВАШАТА ВРАТА ОРКЕСТАРОТ рачно изработени на пр

Дома изречено во 8.7*11.8" Варосани дрво букви кој рустикален стил и буквата "О" акцентирани со висок квалит

Погоден за дом, канцеларија, продавница, кафе или ресторан врати ★ Material Environmentallyfriendly ПВЦ.8 инчи, Круг★ Ре

Гарланд е совршен натпревар за домашна декорација.Тоа е погоден за дома мебел, Божиќ партии, продавница

★ Разни Use This вратата закачалка знак е идеален да се прикаже во својата соба, на предните врати, гаража, д

Сезонски Gnome Оркестарот дрво добредојдовте вратата знак доаѓа со 12 сезонски парчиња украси кој сончогл

✔Жив Зеленило : Кадифена Мудрец Зелена, Lifelike ✔ Cusomer Услуга : 24 часа, Затоплување ✔Совршен за да се обеси

100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Име На Производ : Мали Божиќ Венец.Материјал : Ратан и Крпа.Боја : Multicolor.Гол

Тоа може да се чуваат и употребуваат многу пати.Симулација дизајн, неопходни за beautification, погоден за дома

Сребро Ешли Spruce Лажен Божиќ Венец.Ако една сијалица изгореници од останатите ќе останат осветлена.Доаѓ

"Јас Мирис Деца" знак виси(јажето е вклучена)) од надвор да им даде на вашиот дом ноќта на Вештерките допи

✔ЕКСТРА ДОЛГ СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА—Направена со премиум 430 stailess челик, нашата голема СКАРА kabab skewers се трај

Please wait...