0
clear
  • 3M Графика комплет Налепници Decals Компатибилен со KTM 450 250 125 200 300 350 525 sxf sx 2007-2010 и exc xcf exc-f xcw 2008-2011
  • -20%
  • -20%
3M Графика комплет Налепници Decals Компатибилен со KTM 450 250 125 200 300 350 525 sxf sx 2007-2010 и exc xcf exc-f xcw 2008-2011

3M Графика комплет Налепници Decals Компатибилен со KTM 450 250 125 200 300 350 525 sxf sx 2007-2010 и exc xcf

DEN 3360.00

Достапност
Достапно за нарачка

Fitment : За KTM EXC 125 150 250 300 350 450 500 2008 2009 2010 2011.ПЛАСТИЧНИ ПОКЛОПЕЦОТ НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ.Целосна графика decals комплет вклучува : напред, левата и десната страна панели, радијатор shrouds, предните и задните fenders, пониски вилушка, swiing рака и airbox decals.Материјал : Направен од висок квалитет на винил, дигитално печатење, свила печатење под површината, добар анти-ув заштита и вода доказ.3 M лепило подлога од хартија за да се инсталира лесно и се држи durablly.Cuztomization : СЛОБОДЕН!!Боја на позадината може да се промени, Biker број и назив може да се додаде ад вашиот побара, само оставете порака кога ќе ги нарачате.Графика колекции се сончање, водоотпорен, еднократно.Едноставно упатство како да го инсталирате,види следново : . 1.Чиста и сува телото. 2.Проверете површината повторно. 3.Откине дел на налепница,усогласување на налепница во позиција и паста од страна на страна. 4.Притиснете на налепница со scraper да се направи таа фирма. 5.Трим ege, ако е потребно. 6.Греење и да се направи тоа се повеќе стабилни.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

CЛЕНТА : 20112014 Dodge Полначот CШАРИ "Scallop Стил" од Страна на Телото Линија Винил Графички Decal Ленти за Полнење

Големина Околу 5 инчи.Ќе се држиме само за било рамен или малку криви површината.Употреба на автомобили,

Еднократно, Направени од страна на Win Craft.Долго Decal е Околу 6.25" x 1" Инч 3 умренамалување на обновливи decals до

Decals за двете страни на Bronco (за Возачот и Совозачот Страни).Висок Квалитет На Винил.Инструкции За Инстала

Лесно да се Примени Винил Decal или Налепница.Oracal Винил за Внатрешна или Надворешна Употреба.Едноставна А

Официјално лиценцирани производ во различни тим бои.Лист мерки 7.75" x 5.5" инчи.Се состои од 3 различни диза

Налепница Големина од 5 инчи.Ќе се држиме само за било рамен или малку криви површината.Употреба на авто

Големина Околу 5 инчи.Ќе се држиме само за било рамен или малку криви површината.Употреба на автомобили,

Големина : 12".Американската Направи Производ.Водоотпорен Отворен Исчезнат Отпорни На Винил.Бродови во GT

ГОЛЕМИНА : Пред Исечените Парчиња Подготвени да го Инсталирате.ќе го добиете она што го плаќаат (понизок

Ова е со висок квалитет винил умре сече трансфер decal единствена боја БЕЗ боја на позадината, ДАЛЕКУ подо

Се ВКЛОПУВА ГОДИНИ : 2018 2017 2015 2016 година 2014 година (Сите Модели) 2018 2017 2015 2016 година 2014 GMC Сиера СИЕРА МИДВЕЈ :

5 инчен Wheelbase или Помалку) === ГОЛЕМИНА : Пред Исечените Делови Подготвени да го Инсталирате === СОДРЖИНА : В

Ако навистина вредноста на вашето возило инвестиции, тогаш ве молиме сега купуваат повисок квалитет на

Резервни замена decal постави направени за да ги собере DeutzFahr трактори.Дигитално печатени на полимерни фо

Мултиплекс склерозата е најмногу распространета оневозможување на невролошки состојбата на младите л

Еднократно, Направени од страна на Win Craft.Долго Decal е Околу 6.25" x 1" Инч 3 умренамалување на обновливи decals до

2018 2017 2015 2016 година 2014 GMC Сиера СИЕРА МИДВЕЈ : 2018 2017 2015 2016 година 2014 GMC Сиера Центар Худ & задната врата Трки

Налепница големина е 24 X 10,8 Инчи Бела Боја.Винил на прилично добар квалитет, само лепило, водоотпорен.Тр

Направени од Издржлив Винил со Ламинатни што е Отпорен на Гребење, Топлина, Вода, УВ и сончева Светлина ~

5 инчен Wheelbase или Помалку) === ГОЛЕМИНА : Пред Исечените Делови Подготвени да го Инсталирате === СОДРЖИНА : В

=== ВКЛОПУВА ГОДИНИ : 2018 2017 2015 2016 година 2014 година (Одговара на Сите Модели) === ГОЛЕМИНА : Пред Исечените Дел

Убава 2 боја mandala лопез и од неодамна decal е достапна во 43 модели и 30 солидна боја избори.Се меша и натпрева

Please wait...