0
clear
  • Мачка Јака Отцепување Грабеж Скрипта Црно Бела 8 до 12 Инчи 0.5 Инчи Широка
  • -20%
  • -20%
Мачка Јака Отцепување Грабеж Скрипта Црно Бела 8 до 12 Инчи 0.5 Инчи Широка

Мачка Јака Отцепување Грабеж Скрипта Црно Бела 8 до 12 Инчи 0.5 Инчи Широка

DEN 539.76

Достапност
Достапно за нарачка

Отцепување мачка јака вклопува 8-12" вратот големина и 1/2 инчи широка.Оваа мачка јака карактеристики убави, оригинални уметнички дела и издржливи компоненти.Јака е направен од високо-густина полиестер и пластични клип кој е над конструиран во дебелина, обезбедување тоа ќе се држи до она што вашето домашно милениче може да јадење надвор.Овој производ е рачно изработени во САД од Тока-Долу и официјално е лиценциран со Тока-Надолу.Појавување на води/leashes на располагање.Оваа мачка јака карактеристики убави, оригинални уметнички дела и издржливи компоненти.Јака е направен од високо-густина полиестер и пластични клип кој е над конструиран во дебелина, обезбедување тоа ќе се држи до она што вашето домашно милениче може да јадење надвор.Овој производ е Направен во САД од Тока-Долу И официјално лиценцирани од Тока-Надолу.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Отцепување мачка јака вклопува 915" вратот големина и 1 / 2 инчи широка.Оваа мачка јака карактеристики убав

Божиќ Куче Јака : Класична црвена зелена plaid дизајн со симпатична божиќ шарм, полн со божиќна атмосфера,

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Направени токму тука, во САД од Жолто Куче Дизајн.Ние сме вклучени на оваа посебна карактеристика на ник

Отцепување мачка јака вклопува 812" вратот големина и 1 / 2 инчи широка.Оваа мачка јака карактеристики убав

Она што ќе добиете : ќе добиете 32 парчиња од пет врски во собата, вклучувајќи 16 парчиња на домашно милени

Отцепување мачка јака вклопува 812" вратот големина и 1 / 2 инчи широка.Оваа мачка јака карактеристики убав

Полно зрно кожа.Должина : 16 до 40инчи, Ширина : 2 инчи.Бои : Црна, Кафеава, Тен & Бело.Стариот свет Бакар со см

Отцепување мачка јака вклопува 812" вратот големина и 1 / 2 инчи широка.Оваа мачка јака карактеристики убав

Тешки Најлон Куче Јака со Супер Издржлива Конструкција е Исклучително Тешко.Тактички Квалитетен Матер

【УДОБНО ЗА домашни МИЛЕНИЦИ】Вашите Миленици ќе се чувствуваат непријатно ако нешто не е виси и тресењ

Нема кратки прекини се преземат.Се вклопува куче вратот големина 14.Направени за највисока врвна удобно

★100% ВИСТИНСКИ КОЖА КУЧЕ ЈАКА Направени од увезени горниот слој вистинска кожа, носатотпорни, и cinkleотпо

Вратот 12"16", Ширина 5 / 8", Големина на Мал; јака не водат себе, ве молиме бидете сигурни оставете САМО 2 прст

НАПРАВЕН ВО САД се Произведени од почеток до крај со Жолто Куче Дизајн Inc.Мерка вашиот кучиња вратот гол

Отцепување мачка јака вклопува 812" вратот големина и 1 / 2 инчи широка.Оваа мачка јака карактеристики убав

Отцепување мачка јака вклопува 812" вратот големина и 1 / 2 инчи широка.Оваа мачка јака карактеристики убав

*Големина : XL Јака=(должина : 16"26",ширина : 1.И Ние ги користиме сите наши производи на нашите сопствени пет

Црвено Dingo дизајнер куче јака со тока коска клип.Прилагодливи за совршено се вклопуваат.Мека уште трајн

Донација : Секој месец, врз основа на продажба, ние донира голема количина на куче јаки на локалните куче

Отцепување мачка јака вклопува 812" вратот големина и 1 / 2 инчи широка.Оваа мачка јака карактеристики убав

ТОНИ НА ЗАБАВА БОИ – Со широк спектар на модерни модели за да изберете од, не е куче јака за секој вкус.Со

Отцепување мачка јака вклопува 812" вратот големина и 1 / 2 инчи широка.Оваа мачка јака карактеристики убав

Отцепување мачка јака вклопува 812" вратот големина и 1 / 2 инчи широка.Оваа мачка јака карактеристики убав

360° Рефлексивни Ленти задржи безбедност (S=1416" ,M=15.Тогаш антиизгубени Air Tag најлон куче јака е вашиот најдо

Please wait...