0
clear
  • WHLMYH Модерна од Нерѓосувачки Челик Кујнски Полица,Кујна Полица Полици Дома Челик, Дрво Агол Рамка Агол Рамка Леќата Рек Складирање Полица Десктоп Складирање Рек Ле?
  • -20%
  • -20%
WHLMYH Модерна од Нерѓосувачки Челик Кујнски Полица,Кујна Полица Полици Дома Челик, Дрво Агол Рамка Агол Рамка Леќата Рек Складирање Полица Десктоп Складирање Рек Ле?

WHLMYH Модерна од Нерѓосувачки Челик Кујнски Полица,Кујна Полица Полици Дома Челик, Дрво Агол Рамка Агол Рамка

DEN 1648.80

Достапност
Достапно за нарачка

Има Комплетен Сет на Инструкции за Инсталација Вклучени во Кутија, Како И Сите Завртки Треба да Го Закачите Вашата Кујна Ѕид.☞ за Полесно Чување, Можете Да ги Ротирате Зглобот Куки круг, Па Вашите Садови и Тави Лицето на Ѕидот.☞ Брза и Лесна Инсталација☞ Не Мора да Биде Diy Експерт да се Инсталира Оваа Полица.Како И да Помогнеме да се ослободи Простор за Складирање, Својата Рака Куки Чувајте ги Вашите Садови и Тави Уредно Организирани, Подготвени за Кога Ќе Им Треба.Оваа Пан Решетката Може да Биде Инсталиран на Вашиот Балкон, Студија или Бања и Може да Се Користи за да се Откажам Многу Други Видови на апарати за Домаќинство Items Br.5*20 Cm☞ Инсталација Метод : Удар-Слободен☞ Број на Подови : 2 Слој☞ Материјал : Железо+Дрва☞ Обично Ние Брод во Рок од 1-3 Дена, Времето за Испорака е 7-15 Дена, Враќање Време е 30 Дена, Ако НЕ Може да се Добиваат по Околу 30 Дена, ве Молиме Контактирајте со Нас.Здрав; Издржлив : Оваа Складирање Решетката е Направен од Железо,Здрав; Трајни Доволно,Не е Лесно да ' Рѓа и Деформација.Компактен, Простор за Заштеда на Кујната Складирање Решение Што Изгледа Идеален за Било Ѕид; Идеални за Чување и Организирање Лонци, Тави и Utensils Br.Големина на : 30*30*30.Тоа е Поддржан од страна на Две Здрав Ѕид Загради.Кујна Полица и Пан Рек е во Целосна Лек за Преполн Шкафовите.☞ Максимизирање на Вашата Кујна Простор за Складирање☞ со Ова Тенџере Полица, Има Простор за складирање на Вашиот Зачин Тегли, Складирање Садови и Прибор.☞ Големина на : 30*30*30.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Подарок идеја за Готви Искористам оваа внимателен подарок за вашите најблиски, кои обично готвачи,го к

? Соберат : Инсталиран многу лесно, ова Затворен растенијата стои, исто така, може да биде за лесно склади

▶ Висок квалитет на топлинска цевка со интелегентни температурата на системот за контрола, со користењ

Производ функција : Поради висока температура дезинфекција и carbonized третман, решетката не е лесно да се б

Совршен подарок за мажите : Дизајниран за професионалци, дома готвачи, готвење ентузијасти и студентите

Популарната Разноврсна Дизајн : Елегантен и Практичен Едноставно Жица Јадење Drainer Која Нуди Брзо Сушење

Заоблени криви дизајн за да се спречи пречки во животот.Железната арматура, од не ' рѓосувачки челик жел

Складирање Решение : Совршен Складирање Решение ја Прави Вашата Кујна Нема Повеќе Неуредна, Може да се ч

Нерѓосувачки челик Sима добра отпорност на корозија, отпорност на абење, без промена на бојата и сеопфат

Има Комплетен Сет на Инструкции за Инсталација Вклучени во Кутија, Како И Сите Завртки Треба да Го Закач

Оваа Пан Решетката Може да Биде Инсталиран на Вашиот Балкон, Студија или Бања и Може да Се Користи за да

Ако Не се Добие Производ во Рок од 30 Дена, ве Молиме Контактирајте со Нас во Времето.☞ Производот, Време

Флексибилни променлива простор,стигнале опсег од околу 3862cm,погоден Компатибилен со мултиваријабилнат

Искористат неискористениот ѕид и врата простор и да ја претвори во дополнителен складирање можност, мн

Оваа кука е погодна за кујна, бања, спална соба, дневна соба, итн.Тоа може да висат облека, облека, бања пе

1 Не се лизга структура направен од висококвалитетни PP е сигурна и стабилна.Потрошувачка површината на

▲Инсталација : Ѕид, удирање, едноставен и лесен, стабилна структура и безбедно да се користи...

☞ Нашата Услуга, Целта е да им Служи на Нашите Клиенти.☞ Разноврсна : Совршен за Сушење на Сите Ваши Пере

[кујна utensil закачалка] : Тоа е широко користен во бања, отворено ,кујна, украси, вклучувајќи таванот куки,

[Широко се Користи кујна кука]На utensil решетката се mutiцел, може да се користи во кујната за да виси кујна ute

Исцедете Еколошки Мозоци Пан Дизајн, Лесно да се Исцеди, за да се Обезбеди Чиста Десктоп;.Мала Големина,

Дренажа дизајн : вода лента е лесно да се исчисти полето за акумулираната вода, и тоа не е лесно да се скр

★ Тоа може да се закачи за разумно користење на просторот, може да се постави на маса или може да бидат о

Зголемување на капацитетот за складирање на повеќе садови и да се направи чистење на повеќе погодно.Poroо

*Плоштад структура : стабилна поддршка, поголема товарот Дното широк страна : исклучителна механика, ста

Карактеристики : да се Направи Целосна Употреба на Просторот над Мијалник, ДвојноLayer Дизајн, Уредно Сред

Дренажа дизајн : вода лента е лесно да се исчисти полето за акумулираната вода, и тоа не е лесно да се скр

Како И да Помогнеме да се ослободи Простор за Складирање, Својата Рака Куки Чувајте ги Вашите Садови и Т

Please wait...