0
clear
  • ALEKO LM113 Мали J-Топ Зглоб Врати Гејтс 1/2 Инч
  • -20%
  • -20%
ALEKO LM113 Мали J-Топ Зглоб Врати Гејтс 1/2 Инч

ALEKO LM113 Мали J-Топ Зглоб Врати Гејтс 1/2 Инч

DEN 639.36

Достапност
Достапно за нарачка

Нашите j-топ зглоб е совршен додаток на вашата врата или занишан вратата.На зглоб pivots на прилагодливи челик топката лого и вклучува маснотии фитинг која го задржува имајќи подмачкано.Направени за ALEKO бренд железни врати и поцинкуван челик патеката гејтс, но ќе работи каде што треба силна и сигурен зглоб.Доаѓа со сите потребни fixings, вклучувајќи ги и (2) завртки, (2) ореви, и (2) подлошки.Производ димензии : 6 х 4 инчи; 1/2 Инчи Ширина; За повеќе во-длабочината на дефект на димензии види производ слики.Ако сте во потрага за совршен зглоб за употреба со вашиот врата или занишан вратата, не гледам подалеку од ALEKO бренд j-топ зглоб.Нашите j-топ зглоб pivots на прилагодливи челик топката лого, која вклучува маснотии монтажа за максимум мазна и тивка работа.На поцинкуван челик дизајн е неспоредлив во сигурност; нашите шарки се издржливи и ќе трае долго време, без потреба да се променат.Ако имате ALEKO бренд железо entryway врата или поцинкуван челик патеката портата, тогаш нашата j-топ шарки совршено се надополнуваат да бидете сигурни дека вашата инвестиција работи durably и сигурно.Овој пакет ги содржи сите fixings неопходни за инсталација, вклучувајќи ги и (2) завртки, (2) ореви, и (2) подлошки; вратата, портата и мислења се продава одделно.Производ димензии : 6 х 4 инчи; 1/2 Инчи Ширина; За повеќе во-длабочината на дефект на димензии види производ слики.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ве молиме оставете feed врати како што вредноста на сите наши клиенти коментари 50 Mm Висока 39 Mm Ширина Во От

7" Челик Плоштадот Зглоб W / плоча.Плоча големина 1 1 / 2" x 3 / 8".Листата е за еден пар на зглоб.Тешки зглоб со т

Стил : Шарки; Боја : Злато На Ѕвонење.Пакет Содржина : 10 x Позиционирање Поддршка Шарки; Тежина : 110g.Материј

Стил : / ; Боја : / ; Пакет Содржина : 5pcs x Екран Зглоб.Тежина : 103g; Материјал : Метал.Име на производ : Екран Зг

Пакет Содржина : 1 x Вратата Зглоб, Некои Завртки; Тежина : 141g.Главната Боја : Бела; Материјал : Не ' Рѓосувач

Усвојува фрлија цинк легура,убава и анти ' рѓа.Со 2 модел да се изберат за да се задоволат вашите различни

Пакет Содржина : 1 x Вратата Зглоб, Некои Завртки; Тежина : 145g.Главната Боја : Црна; Материјал : Не ' Рѓосувач

Пакет Содржина : 2 x Вратата Зглоб; Тежина : 26g; Главна Боја : Siliver на Ѕвонење.Материјал : не 'Рѓосувачки Чели

Пакет Содржина : 2 парчиња x двонасочни Зглоб,1 x Клуч,Некои Завртки; Тежина : 893g.Главната Боја : Сребро Тон;

Направени од морски одделение од нерѓосувачки челик ,се спротивстави на корозија,издржливи.Прецизност

Пакет Содржина : 5 PCS x Зглоб; Тежина : 22g.Главната Боја : Злато Тон; Материјал : Метал.Име на производ : Зглоб;

Стил : / ; Боја : Злато На Ѕвонење.Пакет Содржина : 10pcs x Задник Зглоб; Тежина : 103g.Материјал : Метал; Име На Пр

Што ќе се добие : 2 x Ограда Вратата Зглоб;1 x Гром;1 x Гром Додаток;1 x Додаток;40 x Завртка.Разумен дизајн, може

Стил : Вратата Задник Зглоб; Боја : Бронзени На Ѕвонење.Пакет Содржина : 8 x Задник Шарки; Тежина : 100g.Матери

Стил : / ; Боја : / ; Пакет Содржина : 1 x Вратата Зглоб.Тежина : 166g; Материјал : Железо.Име на производ : Вратат

Please wait...