0
clear
  • [Пакет] UGREEN 100W USB C GaN Конектор 2-Порта со USB-C за да го USB-C Кабел 90 степени 100W Брзо Полнење Кабелот 6FT Компатибилен за MacBook Pro 2021 iPad Про Samsung Галакси S21 S20 Белешка 20 Dell XPS Пикс?
  • -20%
  • -20%
[Пакет] UGREEN 100W USB C GaN Конектор 2-Порта со USB-C за да го USB-C Кабел 90 степени 100W Брзо Полнење Кабелот 6FT Компатибилен за MacBook Pro 2021 iPad Про Samsung Галакси S21 S20 Белешка 20 Dell XPS Пикс?

[Пакет] UGREEN 100W USB C GaN Конектор 2-Порта со USB-C за да го USB-C Кабел 90 степени 100W Брзо Полнење Кабелот

DEN 1775.76

Достапност
Достапно за нарачка

100 W Max Моќ на Испорака : ставете ги вашите стари адаптер далеку, UGREEN USB C полначот дава огромна 100 W на полнење на моќ, што е доволно за полнење 2 USB-C лап-топ компјутери во исто време.-Со голема Брзина на Полнење : Поврзете еден USB-C уред за да се добие 100 W max енергија, обезбедување на брз и ефикасен полнење за лаптопи, таблети, мобилни телефони.Целосно наполнете 16-инчен Mac Book Pro во само 1.9 часа.Двојна Порта USB-C Адаптер : Доаѓа со 2 USB C пристаништа, кога ќе го поврзете 2 уреди, моќ ќе биде дистрибуиран ефикасно помеѓу двете пристаништа за да се обезбеди оптимално полнење на струјата.Уникатен Дизајн : UGREEN USB-C за да го USB-C кабел со иновативни 90 степени L дизајн, е многу полесно и поудобно за играње игри, гледање видеа, читање е-книги кога ќе лежат на кауч или кревет додека се полни. 【Максимална дебелина на телефонот случај дозволено е 2mm.】【НЕ поддржува видео излез.】.Макс 100 W Моќ Испорака : Брзо полнење на вашиот USB-C лап-топ компјутери или паметни телефони на Макс 20 V 5 A струја, поддржува 100 W 87 W 61 W 45 W 30 W 18 W Моќ Испорака PD брзо полнење.Поддршка 480 Mbps брзината на пренос на податоци.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

i Phone 13 / 13 Pro / 13 Про Max / 13 мини / 12 / 12 Mini / 12 Pro / 12 Про Max, i Phone SE 2020, i Phone 11 / 11 Pro / 11 Про Max, i Phone X / XR / XS / XS Max i Phone 8 /

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Она што Ќе Добиете : Flecom Ѕид Приклучокот на Полначот со 2 Пакет 6 FT Брзо Полнење Тип C Држачи за Кабел, со 12

【20 W USBC Брз Полнач】 : Ова 20 W USBC полначот со Енергија за Испорака брзо полнење технологијата може да го по

ВИСОКА ЕФИКАСНОСТ & ИНТЕЛИГЕНТНИ Aergiatech USB C Полначот со 3 x USBC Порта и 1 x USBПорта обезбедува огромна излез

★татковци ден подарок идеи татковци ден кошули татковци ден балони бонус тато татковци ден подароци см

УНИВЕРЗАЛНА ПОЛНЕЊЕ БЛОК Повеќето од мобилните телефони објавен денес се користи ТипотC порта и во мно

Моќ Испорака 3.0 Еден излез Адаптивни Телефонскиот Полнач со USB Тип C Брзо Полнење Кабел кабелот за напоју

❤【20 W Брзо Полнење USB C Полначот Блок】 : 20 W USB C Полначот Блок опремени со USB Тип C порта, Power Delivery(PD) 3.0 полна

【20 W USB C Брз Полнач】Опремени со USBC (PD Моќ Испорака) и USBA (Брзо Полнење 3.0) двојна порта со целосно 20 W излез,

【 Apple MFi Заверена】 Со Apple MFi Чип, на USBC до молња кабелот опрема automatic чип за препознавање на функцијата.i Phon

i Phone 13 Про Max,i Phone 12 Полнач Блок Заверена Брзо Полнење Опремени со USBC (PD Моќ Испорака) и USBA (Брзо Полнење 3.0)

【Брзо Полнење 3.0】 : Со Брз 3.0 Технологија, 4 пати побрзо од нормалните стандард, 30 W 2Порта адаптивни брзо

6 Ft google пиксели 5 полнач обезбеди дополнителна погодност за полнење дома, во канцеларија, на училиште или

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

IPREMIUM 20 W PD полначот може да брзо ја полните вашата PD компатибилни уреди Samsung Галакси S20 / S10+ / S10 / S10e / S9+ / S

????[Mfi ЗАВЕРЕНА IPHONE ПОЛНАЧ] : i Phone, за полнење со засилен заедничкиот проект што поминаа од 15.000+ пати свитку

Dual USB C Порта 20 W Секој за Брзо Полнење.ACEFAST PD40 W двојна USB C порта брзо ѕид апарат компатибилен со Apple 2.4 А, Samsu

Широк компатибилност : TUCIWNK 20 W USB C Брз Полнач тули Компатибилен со i Phone 13 / 13 Мини / 13 Pro / 13 Про Max 12 / 12 Мини / 1

【Универзална Компатибилност】 : Една Порта на Полначот на Коцка е компатибилен со i Phone 13 / 13 Про Max / 12 / 12 М

【Компатибилност】 : 20 W USB В ѕид адаптер за работа за i Phone 13 / 13 Pro / 13 Про Max / 13 Mini, i Phone 12 / 12 Pro / 12 Про Max / 12 Mi

4 (2020) / Табот S3 9.5 / S5e / S6 / Табот S6 Lite LG Нешто V50,G8,Г7,G6,G5,Stylo 4,V20,V30,V35,V30 S,V40 Thin Q Plus Google Пиксели 4,Пиксели 4 XL,Пиксел

Универзален USB В ѕид Полнач за i Phone, i Pad 10.2инчен; i Pad Mini 8.3инчен; i Pad Про 12.9инчен 4 / 3 / 2 / 1; i Pad Про 11инчен 2 / 1; i

Please wait...