0
clear
  • QILIN Количка за Мулти-Цел Станица Вагон, Тешки Отворено Градина Количка, Прилагодлива Рачка, Двојно-Layer Ткаенина, Градина, Спорт Подигаат, Пикник (Каки) Одговараат на
  • -20%
  • -20%
QILIN Количка за Мулти-Цел Станица Вагон, Тешки Отворено Градина Количка, Прилагодлива Рачка, Двојно-Layer Ткаенина, Градина, Спорт Подигаат, Пикник (Каки) Одговараат на

QILIN Количка за Мулти-Цел Станица Вагон, Тешки Отворено Градина Количка, Прилагодлива Рачка, Двојно-Layer Ткаенина,

DEN 8820.00

Достапност
Достапно за нарачка

Висок квалитет : На количка за количка усвојува високо квалитетен челик и железо рамка, и ја донесува сите-заварени технологија за да се подобри неговата стабилност и стабилност.Тоа исто така го користи водоотпорен и издржливи двојно-layer 600 D Оксфорд ткаенина, која е лесно да се чисти и одржува.Се справи и чаша носителот : рачката на камион количка е прилагодлив.Најдолг е 102 CM.Исто така, можете да го поправам со должина ви се допаѓа.Таа има две купот на носителите во прилог да се справи, па лесно може да се добие вода, чадори, закуски и handkerchiefs кога ќе им треба.Голем капацитет и лесно да се свитка : внатрешниот капацитет на количка за превоз до 90 литри.Тоа исто така може да биде лесно да се здипли со користење на еден посветен внатрешни drawstring.По употреба, можете лесно може да се свитка тоа и чувајте го во вашиот автомобил и дома. 360°ротирачки тркала и товарот : 360°ротирачки предни тркала направи вашиот количка лесно да им помогнам во.Таа има четири 7-инчен задебелена надградба на тркала за да се осигура дека тоа може да се одржи до 80 KG тешки предмети.Широк спектар на употреба : станица вагони може да се широко се користи во затворен и отворен активности, како што се кампување, риболов, плажи, паркови, двор скара, партиите, итн.Тие се од суштинско значење и практични алатки за надворешна патување и шопинг.Име на производ : Лесен и пренослив виткање количка Материјал : ПП шупливи одбор, челични цевки Ткаенини : 600 D солза отпорни на Оксфорд ткаенина Тркала материјал : ПВЦ Боја : Каки Прошири големина : 105 X52 X 102cm големина на Тркало : 7 инчи Капацитет : 90 L Максимално оптоварување : 80 KG Тежина : 9kg големина на Чување : 20 X50 X80cm Нормална испорака на рокот за предмети : 15~30 дена.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

☞Повеќенаменски Берберот Количка : Оваа Работилница Количка Може да Се Користи за Стоматолошки Болниц

[200 LBS = 17] Турбо Лифт дизајн овозможува потпора за транспорт на големи товари, што 200 кг чувствуваат како о

【Мултифункционален кампување количка】 : доволно внатрешни вчитување на просторот, стабилна челична р

Практична Транспорт Количка : Со голем фронт, оваа алатка количка е сосема погодна за на плажа екскурзии

На zippered задниот џеб нуди лесен пристап до сите ваши essentials.Компактен Шетач : Идеален за зафатен градот на

[Силни и издржливи] рамката е направена од железо цевка, и awning е направен од Оксфорд ткаенина и најлон мр

✎✎【Отворено вагон】може да додадете боја на вашиот двор; го усвојува тешки метали рамка, која може да н

Име на производ : Виткање cart Color : beige Purpose : погодна за отворен и дневни семејство outings Fabric : 600 D Оксфорд cloth F

Отвори Големина : 72 * 48 * 81cm;големина на Тркало : 4 инчи;Материјал : пластични, челик;Тркало материјал : инже

Замена на линија во вашиот кроење е бриз со Ролна Лесно се СудратFeed String Главата.На Ryobi Ролна Лесно Замена

Креирање на безбедни места за деца со предучилишно знаци.Шетач знаци се достапни во различни материјал

Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви одгово

✔【Голем капацитет】 Виткање на отворено комунални вагон има голем капацитет за внатрешни работи, совр

Материјал : изработена од челични цевки и најлон, s / trong и издржливи, силна носивоста, ќе не ' рѓа, може да с

★ Благодарение на паметни брзо пати механизам секогаш при рака, на висина од 100cm овозможува лесно ракув

Виткање количка донесува собраа складирање структурата и обемот по складирање е помал, што е само 1 / 7 на

Тркалата се викаа имајќи гумени тркала, кои се трајни и се носатотпорни, имаат долг животен век и не е ош

Голем капацитет : Висок квалитет на мека површина 600 D Оксфорд ткаенина отстранлив, засилен дното им овоз

[Мултисоба] Отворено комунални возила ќе ви донесе најголема добивка.Големи внатрешни димензии се 35.5" x 2

На шетач има голема сила.Со тоа, тоа не може да се врши.Тоа може да биде укината, зазема малку простор, и м

Издржливи гуми.Лесно да се инсталира.Погоден за велосипеди, планински велосипеди и сл.Идеален велосипе

Please wait...