0
clear
  • Elec3 Божиќ Одмор Led Проекција Светлина 12W, 16 Проектор Слајдови Светлина Водоотпорен со АНТЕНСКИ Romote Користи за Дома Партија Празници Декорација на ноќта на Вештеркит
  • -20%
  • -20%
Elec3 Божиќ Одмор Led Проекција Светлина 12W, 16 Проектор Слајдови Светлина Водоотпорен со АНТЕНСКИ Romote Користи за Дома Партија Празници Декорација на ноќта на Вештеркит

Elec3 Божиќ Одмор Led Проекција Светлина 12W, 16 Проектор Слајдови Светлина Водоотпорен со АНТЕНСКИ Romote Користи

DEN 887.76

Достапност
Достапно за нарачка

【16 Слајдови за Празници】-на сите важни манифестации се вклучуваат. 4 слајдови за Божиќ, 2 слајдови за ноќта на Вештерките, 10 слајдови за Прослави, Празници, и 4 слајдови за Секојдневниот Живот.Сите Слајдови се јасни и не е лесно да исчезнат. 【Затворен s Ден, партија и соба и куќа, насекаде, во секое време.Одличен начин да се влезе во празник дух без разлика на тоа што прилика.Спецификација : . 1. Извор на светлина:LED. 2. Целокупната потрошувачка на енергија:10 W. 3. Број на LED : 4pcs. 4. Работното растојание : 12 до 16 метри. 5. Режим : динамична, фиксна, трепкане, и исклучување. 6. Работна температура:-10℃/14℉ до 40℃/104℉. 7. Моќ Барање : Текст AC100 V~240 V, 50 hz~60 Hz Излез DC14 V /700 MA. 8. Далечински Управувач Растојание : 50ft. 9. Покриеност : до 330 квадратни метри. 10. Производ големина: x 7.0 5.5 x 5.1 инчи. 11. Производ нето тежина: 1.85 lb.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Пластични покриеност го штити вашиот Лаптоп форма било scuff траги и гребнатини во секојдневна употреба.Ap

Функција : 100% Компатибилен за DYMO 18434 Носорог Постојан Винил Индустриски Етикета Лента.Исто Така Лесно Ко

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.Питсбург Пирати.Роберто Clemente.Контактирајте

Keshe GANS Површината Чистење производ е резултат на години на истражување.Додадете производ за било кој ти

Едуард Photetch 1 : 48 Ланкастер Б Мк.Јас бомба полици.Детали делови за надградба на скала пластични модели.Пр

ПРАШИНА СЛОБОДНИ, Навистина! Guinea Dad руно лагер е крајната морско свинче постелнина која има апсолутно н

Biodegradable Дизајнирани да работат со мајката природа.НеКорозивни Без груби хемикалии да се загрози интег

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

Поддршка 360° на Ротација,Една рака операција, не влијае на сигналот.Нема потреба да се отстрани телефон

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

Супериорен маснотиисечење.Ја елиминира нечистотија, валкано и остатоци.Нема да се деградира гума или п

ЕКСТРА НЕЖНА : Погоден за примена на тонер, или тоа може да се користи како DIY лицето маска лист по тоа се

ВУЛКАН ХАРТ.ТЕРМОСТАТ 0040931600001 Висок Квалитет.Брод Тежина : 17.89 Lbs.Griddle Термостат за Полнење, [ T'Stat FDTO ] [ Temp 1

Директно Замени Atlas Copco & Производ Компатибилност 100% .Високо Квалитетни Суровини,ЦенаЕфикасен,Rrduce Трошо

Тие Имаат Огромна Наплатат Струја, Дури И При Мала Брзина На Ветрот.Опис : 12 V / 24v 8 Сечилото на Ветерната Т

Dltmysh.Изработени од нерѓосувачки челикНаправени на 304 нерѓосувачки челик, таа има добра отпорност на кор

Please wait...