0
clear
  • Broggi Rubans Млеко југ/Крем Носителот на qt.0.76 Сребро-Обложено
  • -20%
  • -20%
Broggi Rubans Млеко југ/Крем Носителот на qt.0.76 Сребро-Обложено

Broggi Rubans Млеко југ/Крем Носителот на qt.0.76 Сребро-Обложено

DEN 17568.00

Достапност
Достапно за нарачка

Производи : Млеко југ.Дизајнер : Broggi Дизајн.Карактеристики : Никел сребро Млеко jug Broggi Дизајн - Капацитет на qt.0,76 - Alimentary use - Broggi Rubans Млеко југ/Крем носителот на qt.0.76 Сребро-позлатен.Материјал : Никел сребро.Боја : Сребро.Никел сребро Млеко jug Broggi Дизајн - Капацитет на qt.0,76 - Alimentary use - Broggi Rubans Млеко југ/Крем носителот на qt.0.76 Сребро-позлатен.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Истура тенка проток на вино.Рака разнесени рециклирани стакло.Доаѓа со корк.Забава во партијата!...

Производ : Стомна.Дизајнер : Broggi Дизајн.Карактеристики : Никел сребро Стомна Broggi Дизајн Капацитет на qt.1,5

Хранаодделение гумени прстен прави сигурни дека капакот е тесна и не падне додека се фрлаат.0 Литарски)

☆ Стакло Стомна Стомна има мала тежина, лесно да се зафат се справи, удобно капацитет кој што држи до 2.0

Лесен за Чистење : Секој дел од teapot е отстранлив за полесно чистење.Голем Капацитет Чај тенџере : Кога ќе

♥Елегантна и убава, тоа може да биде декоратор за вашата соба, а исто така и визуелно задоволство кога ќ

СОДРЖИНА – Glencairn Вода Југ во Подарок Картон.ДОВЕДЕ СЛОБОДНИ кристал.Вода Jug ДИМЕНЗИИ – H140x W106x D80mm.Вода Jug

Љубов со нашите овошје симбол на стакло машина за миење Садови Безбедно чисто СТАКЛО CARAFE КАПЕЊЕБЕСПЛАТ

Тоа се зголемува вкупната пиење искуство и се препорачува од страна на експерти.Круг стакло е посветен

★【Висококвалитетни материјали】 : Ова стаклено шише е направен од borosilicate материјал, withstands температури

Произведени во Германија.Забава матирано бои се отпорен на гребење со пригоден притисни капакот за да г

Направена од најдобрите кристал.Кој најдобро продаван Lismore кристал модел, позната по своите потпис дија

Изберете ја Вашата Омилена : На RAKLE стакло carafe колекција се состои од голем избор на дизајни за сите желб

Производителот гаранција може да не се применува.Убава carafe од брендот АС од Sarabi серија.На carafe импресион

Изработени од оловослободен стакло, чистење стакло изградба ви овозможува да покажат и да им служи на в

Производител : Stieff.Состав : Стерлинг Сребро.Stieff Charming Stieff фунта сребрен трофеј стомна Дел има натпис Држа

Оваа елегантна стомна е направен од дебела, со висок квалитет, доведе слободни стакло, која ќе трае со го

【НАЈДОБАР ПОДАРОК ИДЕЈА】 Спакувани во елегантна кутија.Најдобар подарок за вашето семејство и пријат

Земја На Потекло : Кина.Број На Модел : 7090402 Објектот Пакет Димензија : 4.5" L x 4.25" W x 4.25" H Точка Пакет Тежина :

★Лесно да се мијат : голема уста на врвот може да ти се мијат стомна со долга рачка четка или раце лесно...

Тип : Бокали & Jugs.Производител : Стариот Newbury Crafters.Состав : Стерлинг Сребро.Бренд : Стариот Newbury Crafters.Старио

12купот замена carafe за Cuisinart е DGB500 coffeemaker.Лесензачитање мерење марки до страна; дарежлив престојкул се спр

Нашите елегантен и практичен цилиндричен облик на кристално стакло служат стомна е идеална за секојдне

Please wait...