0
clear
  • YSJJAXR Завртка 1120pcs М2 М3 М4 М5 Хексадецимален Штекер Завртки Сет Јаглерод Челични Рамни Круг Капа на Главата Завртки Завртки и Навртки Асортиман Комплет со Складирање
  • -20%
  • -20%
YSJJAXR Завртка 1120pcs М2 М3 М4 М5 Хексадецимален Штекер Завртки Сет Јаглерод Челични Рамни Круг Капа на Главата Завртки Завртки и Навртки Асортиман Комплет со Складирање

YSJJAXR Завртка 1120pcs М2 М3 М4 М5 Хексадецимален Штекер Завртки Сет Јаглерод Челични Рамни Круг Капа на Главата

DEN 295.20

Достапност
Достапно за нарачка

Ореви и подлошки се чуваат во кутија за лесно пребарување.Кога ќе се луди за исчезнати завртки, тоа е совршен пријател за вас.Долгорочно Складирање : Сите Завртки и Навртки се спакувани во еден издржлив и здрав Кутија ефикасно да ја носат тежината на целиот пакет.Тие имаат супериорен ' рѓа отпор и одлично на оксидација отпор, кој може да се обезбеди долго време користење.Убава, јасни асортиман.Комплет има многу различни големини, кои може да ги исполни максимален број на барања за вас.Направен од висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик, која функција е сила и нуди добра отпорност на корозија во лоша средина како висока температура, ладно време, и висока влажност области.Со цел да се избегне завртки се расфрлани или изгубени за време на употреба, ние специјално пакет за секој различен тип на завртки за ваша погодност и складирање.Широка Примена : М2 М3 М4 М5 Хексадецимален Завртки и Навртки Асортиман Комплет Служи широк спектар на употреба и за професионалци, аматери, земјопоседници, repairmen, други DIY .Собата е совршен за да се замени скршен и исчезнати завртки.Кога ќе се луди за исчезнати завртки, тоа е совршен пријател за вас.Пакет Листата : М2 Series M2 * 8мм50 Pcs M2 * 12mm-50 Pcs M2 * 16mm-50 Pcs M2 * 20mm-50 Pcs M2 Ореви190 Pcs M2 Подлошки190 Pcs M3 Series M3 * 8мм20 Pcs M3 * 12mm-20 Pcs M3 * 16mm-20 Pcs M3 * 20mm-20 Pcs M3 Ореви-90 Pcs M3 Подлошки90 Pcs M4 Series M4 * 8мм10 Pcs M4 * 12mm-10 Pcs M4 * 16mm-10 Pcs M4 * 20mm-10 Pcs M4 Ореви50 Pcs M4 Подлошки50 Pcs M5 Series M5 * 8мм10 Pcs M5 * 12mm-10 Pcs M5 * 16mm-10 Pcs M5 * 20mm-10 Pcs M5 Ореви50 Pcs M5 Подлошки50 Pcs Description : Вклучува четири завртки М2 М3 М4 М5 за повеќето заеднички проекти.М2 М3 М4 Филипс Рамна Глава Само-Прислушување Завртки Асортиман Комплет Служи широк спектар на употреба и за професионалци, аматери, земјопоседници, repairmen, други DIY.Совршено подесени завртки за семејството.

Спецификацијата

Screws Type:
Flat/Round/Socket Head Screw
Size:
M2 M3 M4

Со стоката дадена додека купуваат

Моќност (W) : 7w.Напон (V) : 5 V.Големина : 165*140*290mm.Материјал : ABS+PP.Далечински Управувач Функција : Нема.Снабдува

Две дел е издржлив опфаќа да се обезбеди целосна тело за заштита на вашиот лаптоп од scrathes и прашина.ПРОВ

Бабата Спортски Картички & Игри.Име Можете Да Им Верувате!.Над 30 Години во Sportscard Индустрија!.Повеќе Карти

Комбинирање на сила на Крадци етерично масло комбинација со природно добиени, растителна основа состој

Користење на електрична инвалидска количка е добар избор.ви благодариме за доаѓање [Животната средина

Висок Емулација И Реални : Ова Antoinette 1909 Авион Модели Што Го Прави Околу 1 : 160 Скала, Ја Враќа Како Дел Од Де

Минесота Близнаци.Алекс Kirilloff.Еден 2016 Година Bowman е Најдобро Бејзбол Картичка.Соберат сите 100 ветеран и д

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.Лос Анџелес Ангели.Мајк Пастрмка.Над 30 Годин

Супериорен маснотиисечење.Ја елиминира нечистотија, валкано и остатоци.Нема да се деградира гума или п

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Вашиот RCi јазик треба да трае подолго од вашата куќа.зошто треба да се разгледа на оваа product If сте во потр

【16 Слајдови за Празници】на сите важни манифестации се вклучуваат 4 слајдови за Божиќ, 2 слајдови за ноќ

Она што е во Кутијата : Leica CЛУКС дигиталната камера, батерија полнач за батеријата, 64 MB SD мемориска карти

Производителот гаранција може да не се применува.ХССG DIN 345 1 точка во пакување.Тип N Точно спирала вежба м

Сите четири карбид сечење на рабови функција рамномерно.Обезбедува совршен круг дупчење дупки.Високап

Брановидни Платформа.Гуја Единици 3 Засилувања 2750 Lbs Капацитет.Овој тип на Производ име е Tennsco е Масовно

Бренд : Honeywell.Производот Број : T7080 B1017 ЕЛЕКТРОНСКИ ДВОЈНА SETPOINT ЗАПИШАМ / ПРЕДАВАТЕЛ ПОМАЛКУ.Категорија : HV

Please wait...