0
clear
  • Масажа Нога Рачно Изработени Енергетски Ефикасни Вистински Glasstube Неонски Знак
  • -20%
  • -20%
Масажа Нога Рачно Изработени Енергетски Ефикасни Вистински Glasstube Неонски Знак

Масажа Нога Рачно Изработени Енергетски Ефикасни Вистински Glasstube Неонски Знак

DEN 2236.80

Достапност
Достапно за нарачка

20" x 37" x 3"Г. За Внатрешна Употреба.Монтирани на Трајни Црна Пластична Подлога. 110 volt У Л наведени трансформатор дека приклучок во стандарден штекер.Виси хардвер/синџир кабелот за Напојување со стандардни трансформатори *100% без кршење на загарантираните со двојно пакување кутија, екстра пена заштита за да бидете сигурни дека вашиот знак ќе пристигне во добра работна состојба *Четири страни се наведнуваат заштитна кутија * Забелешка* ве Молиме овозможи 6-8 работни дена за производство.За внатрешна употреба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

PREMIUN LED НЕОНСКИ ЗНАЦИ МАТЕРИЈАЛИ : Флексибилни LED лента, светлата,Мека, издржлив и силен.ниска потрошувач

Стакло Неонски знак е одлична за внатрешна употреба, особено за Бизнис, дома или во ресторан декорација

★ 1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА; гаранција на електрични компоненти и блескава декоративни осветлување за вашиот

Акупресурата Неонски Знак Flex Светлина Знак Led Неонски Обичај Партија Дом Соба Ѕид Декорација Свадба Led Н

★ 1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА; гаранција на електрични компоненти и блескава декоративни осветлување за вашиот

НАЈДОБАР ПОДАРОК : Cloud знак оркестарот светлина го прави совршен Роденденски подарок за деца, возрасни л

PREMIUN LED НЕОНСКИ ЗНАЦИ МАТЕРИЈАЛИ : Флексибилни LED лента, светлата,Мека, издржлив и силен.ниска потрошувач

ADV ПРО знаци се издвоила од најновите 3 D, Површина и Линија гравирање технологии (атрактивни во сите насо

★ 1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА; гаранција на електрични компоненти и блескава декоративни осветлување за вашиот

Дали сте во потрага за да додадете малку светлина и интересна работа до вашиот дом или бизнис, LED неонски

★ 1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА; гаранција на електрични компоненти и блескава декоративни осветлување за вашиот

Оваа светлина е дизајниран исклучиво за внатрешни работи употреба, освен влажни простории.неонски свет

Ако не сте со користење на неонски светла, ве молиме отстранете ја батеријата и го стави во суво место.не

????【Висококвалитетни материјали】црвен пламен неонски знаци за спалната соба ѕид е направен од флексиб

★ 1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА; гаранција на електрични компоненти и блескава декоративни осветлување за вашиот

Екопријателски на LED+Силиконски Ленти+ABS : неонски светла знаци употреба ДОВЕДЕ во нисконапонски и заште

Ние сме тука за да го прослават во сите твојата слава.Со нисканапон дизајн и без бучава, нашите стакло ќе

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

Cappuccino Неонски Знак Flex Светлина Знак Led Неонски Обичај Партија Дом Соба Ѕид Декорација Свадба Led Неонски

26"H x 26"L x 3"Г За Внатрешна Употреба.Монтирани на Трајни Црна Пластична Подлога 110 volt У Л наведени трансформ

Стакло Неонски знак е одлична за внатрешна употреба, особено за Бизнис, дома или во ресторан декорација

Моќ мора да биде исклучен пред собранието или чистење 【ПОДДРШКА USB & BATTERYL】 : LED Неонски Ноќ Светлина бара

100 проценти Американски Направени.Димензии 22 x 13 Инчи.Лесни цврста состојба напојување.УЛ Изградба одоб

100 проценти Американски Направени.Димензии 22 x 22 Инчи.Лесни цврста состојба напојување.УЛ Изградба одоб

★ 1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА; гаранција на електрични компоненти и блескава декоративни осветлување за вашиот

★ 1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА; гаранција на електрични компоненти и блескава декоративни осветлување за вашиот

★ 1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА; гаранција на електрични компоненти и блескава декоративни осветлување за вашиот

★ 1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА; гаранција на електрични компоненти и блескава декоративни осветлување за вашиот

Дали сте во потрага за да додадете малку светлина и интересна работа до вашиот дом или бизнис, LED неонски

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

Please wait...