0
clear
  • Кат Стои Ashtrays за Надворешна Кат Стои Ashtray Отворено Нерѓосувачки Челик Windproof Ashtrays Вертикална Слетување Ashtray Кофа Високи Надвор Патио Ashtrays за Цигари H46inchs Вертикална As
  • -20%
  • -20%
Кат Стои Ashtrays за Надворешна Кат Стои Ashtray Отворено Нерѓосувачки Челик Windproof Ashtrays Вертикална Слетување Ashtray Кофа Високи Надвор Патио Ashtrays за Цигари H46inchs Вертикална As

Кат Стои Ashtrays за Надворешна Кат Стои Ashtray Отворено Нерѓосувачки Челик Windproof Ashtrays Вертикална Слетување

DEN 287.76

Достапност
Достапно за нарачка

By на патот, ако ви се допаѓа нашата продавница, ве Молиме додадете нашата продавница до вашите Омилени.Ние продавница има различни стилови и бои, Ако ви треба повеќе стилови, ве молиме кликнете на продавницата погоре. ★ Широко се користи во комерцијални пешачки улици,вила населени места,хотели,хотели,места за забава,туристички места,аеродроми,станици и разни заштита на животната средина места.Отворено кат стои ashtray е изградена од нерѓосувачки челик,функција на времето-доказ,совршено да се користи и во затворени простории и на отворено на палубата или патио.✿ Ако ви треба други стилови, ве молиме контактирајте ме, нашата продавница има различни стилови и бои, можете да одат на мојата продавница за да ја видите.✿ Ве молиме проверете го вашиот детални адреса и контакт број внимателно пред испраќањето на твојот ред.Име на производ : Подот Стои Ashtray Material : Нерѓосувачки Steel Size : 22.✿ Благодарение на рачни мерења на локации, може да има некои грешки, ве молиме овозможи 3-5cm разлика, ви благодарам.✿ Бидејќи центарот на вниманието и различни луѓе имаат различни сфаќања за боја, може да биде одредена боја, но во разумни граници, ве молиме бирајте внимателно. ★ Многу компактен & здрав дизајн со силно пондерирана база,Лесно да се отвори & затвори за празнење. ★ Силна запечатување,голем капацитет,Може да биде складирање околу 500 отпушоци од цигари.65 inchs Color : Сребро (како што се покажува)Повод : Universality Floor Стои Ashtray Отворено Нерѓосувачки Челик Windproof Ashtrays Вертикална Слетување Ashtray Кофа Високи Надвор Патио Ashtrays за Цигари H46inchs CAN ЌЕ ве МОЛИМЕ ОСТАВЕТЕ 5 ЅВЕЗДА ПОЗИТИВНИ FEED ВРАТИ ЗА US.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

1.Големина на : 14.3x7.5cm 2.Материјал : керамички 3 Класичен ретро дизајн, подобрување на вкусот на просторот...

♥ На изработка е добро дефинирани, рабови и агли се мазни не повреда на рацете ♥не содржат штетни матер

1.Големина : 13x11x8cm 2.Материјал : керамички 3 Класичен ретро дизајн, подобрување на вкусот на просторот 4.Пог

Вклучува патиод метал лист одмор за вашите цигари.На ashtray додава стил со смолана врвот дизајн прикажани.

Материјал : Избраниот мермер материјал, природен камен, отпорни на киселина, алкално отпорни, отпорни на

Уникатен дизајн : може ефикасно да се спречи ширењето на soot, заштита на здравјето, како и да се спречи сек

ЧУВАЈТЕ ГО на ЧИСТИ : Вашата потрага по место за да го изгаснеме вашиот цигари е завршена!Оваа корисна ма

Материјал : Смола.Тоа може да ги красат вашата соба станува се повеќе убава мода и индивидуалност.Различ

На ashtray доаѓа со капак за да го задржи надвор на дожд и прашина, и тоа исто така може да се скрие грозен от

Се продаваат поединечно.На Графика и Повеќе информации за производот.ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАНИ : DC Супер Х

Практичен и убави : рационализација, тридимензионални и стилски, со повеќе топол дом визуелно уживање.Д

Дувачкиот цигара ashtray, Не се лизга, отпорни на абење, и екстремно издржливи.Елегантна, благородна и креат

✔ Големина : 180*180*32милиметри; Материјал : цврсто дрво + метал ✔ Лесна вградување, лесна вградување на мет

Фенси Дизајн : Двајца љубовници прегратка заедно да облик на срце, како пепел послужавник.Тие се бакнува

Лесен и лесно да се носат, погодна за отворен или затворен.Идеално за семејства, куќи, барови, кафулиња, х

♥ На изработка е добро дефинирани, рабови и агли се мазни не повреда на рацете ♥не содржат штетни матер

Име на производ : Керамички ashtray.Материјал : Керамички.Спецификации : 17.5 X17.5cm.боја : Бела.Карактеристики и

Нашите фенси ashtray е внимателно стокмено и спакувани за да се осигура дека може да се добие премија произ

Please wait...