0
clear
  • Blackhawk ST-TT20-4 - Torx Возачот - TT20, 3-7/8 во Пакување од 15
  • -20%
  • -20%
Blackhawk ST-TT20-4 - Torx Возачот - TT20, 3-7/8 во Пакување од 15

Blackhawk ST-TT20-4 - Torx Возачот - TT20, 3-7/8 во Пакување од 15

DEN 8984.16

Достапност
Достапно за нарачка

torx големина : TT20. сечилото материјали : Челик.должина на ножот : 3-7/8 во.заменливи сечилото на : Фиксен Ножот.вкупна должина : 8 во.Спецификации : torx големина : TT20blade материјали : Челик сечилото должина : 3-7/8 inreplaceable сечилото на : Фиксен Сечилото вкупна должина : 8 inhandle стил : Ергономски вози стил : Подесувате-Отпорни Torxmagnetized совет : Не-Магнетни Совет.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Квалитет направени со удобна рачка, исто така, се вклопува Y0 завртки понекогаш (неправилно) наречено triwi

Одговара на 5Точка завртка користи на i Phone 4, 4 S, 5, 5 C, 5 S, 6, 6 Плус, 6 S, 6 S Плус, 6 S, 6 S Плус, SE, 7, 7 Плус.Wiha високи п

Дигиталниот вртежен момент шрафцигер користи магнетно интерфејс за plug and play, брзо и лесно да се одговори

Не се лизга дизајн се справи со многу е лесно да се зафат и не е лесно да падне надвор од вашата рака за вр

【Пластична Рачка】 Ергономски дизајнирана рачка обезбедува практичност и удобност за работа...

13 во) 32милиметри(1.Шупливи вратило, може да прими долга завртки.44 во) 105mm(4.13 во) 32милиметри(1.Изработен од х

Ergonomical и не се лизга рачка за голема удобност и прецизност.Екстра продолжување бар издолжува дршката, ле

Прецизност шрафцигер со 28 висока прецизност глави.Серија главата прецизни,повеќе моќни заштитна опрем

Дршката е конструиран за да се спротивстави на штета од растворувачи и употреба на хемикалии.Реверзиби

12pc NM Серија вртежен момент Ограничување Шрафцигер Сет.Долговечноста поради употреба на хроммолибденvana

9 pc VDE Појас Торбичка со Дупчиња Screwdrivers : 9 / 64" х 23 / 8", 5 / 32" x 4", 7 / 32" x 5", Филипс : PH1 x 31 / 8", PH2 x 4", Електрична Тест

Wera 2067 TORX БО Kraftform Микро Електроника Прецизност Безбедност Torx Шрафцигер Совет големина : ПодесуватеДоказ

1.★ Мазна уште hiвртежен момент трајни ratchet механизам овозможува три ротација опција 2.★ Опашката на дршк

веб > енергијаопрема.HAZET – Безбедност и прецизност поради минимално производство tolerances.Разни апликации

Завртка Машина Вежба Фракционо Инчен Вежба Малку Големина 7 / 64 Во.Децимална Еквивалент 0.1094 Вежба Малку

Карактеристики Wera брзо ослободување чак со една рака технологија, од не 'рѓосувачки, 1 / 4" x 119mm се справи.We

12 pc NM Серија вртежен момент Ограничување Шрафцигер Сет.Долговечноста поради употреба на хроммолибденvan

Боја : А Тип : Шрафцигер Сет.Е прилагодено : Yes.Навој на главата големина : Чешел.Магнетни : Нема.Параметар :

Силен момент на сила, трудза заштеда на енергија и лесен за употреба.3 оз Чак Големина : 6.25 mm хексагонална

Please wait...