0
clear
  • Zilla Водни Рептил Бојлер 100 Вати - (1 W x 3 H) - Пакување од 2
  • -20%
  • -20%
Zilla Водни Рептил Бојлер 100 Вати - (1 W x 3 H) - Пакување од 2

Zilla Водни Рептил Бојлер 100 Вати - (1 W x 3 H) - Пакување од 2

DEN 911.76

Достапност
Достапно за нарачка

2 Пакет На Zilla Водни Рептил Грејач, 100 Вати Секој.Идеален за рептили terrariums до 40 литри.Целосно подводните греалки кои инсталирате вертикално или хоризонтално.Опремени се со автоматска внатрешна безбедност исклучи за да се спречи прегревање.Заштитна пластична надворешниот домување и серпентина завиткани кабелот за напојување држи желка безбедно.Ова целосно подводните грејач обезбедува во согласност топлина за водни влекачи.Тоа е претходно да се 78° и да се загрози отпорни.Секој бојлер има заштитна пластична надворешниот домување кој ги заштитува животното од директен контакт со топлината.Кабелот за напојување е серпентина спакувани во заштитна метална што помага да се спречи случајно оштетување на грејач мозок и така го задржува желка безбедно тие треба да случајно залак кабелот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ПРАШИНА СЛОБОДНИ, Навистина! Guinea Dad руно лагер е крајната морско свинче постелнина која има апсолутно н

Бабата Спортски Картички & Игри.Име Можете Да Им Верувате!.Над 30 Години во Sportscard Индустрија!.Повеќе Карти

Тоа не е налепница, decal, или други површни апликација.Машина перат и временските отпорни.Овие трајни, заг

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.Атланта Braves.Роналд Acuna Jr Акции слики / фотог

Ние, исто така, функција на целосна линија на САДнаправени сврзувачки елементи, вклучувајќи Оценка 5 и 8

ВУЛКАН ХАРТ.ТЕРМОСТАТ 0040931600001 Висок Квалитет.Брод Тежина : 17.89 Lbs.Griddle Термостат за Полнење, [ T'Stat FDTO ] [ Temp 1

Едуард Photetch 1 : 48 Ланкастер Б Мк.Јас бомба полици.Детали делови за надградба на скала пластични модели.Пр

【13 Поставува на Филмови】 : Ѕвездите и Месечината, Мраз Пингвини, Космички Планети, Ѕвезда од Небото и Ел

Ве молиме проверете Mac Book модел (Axxxx) на задната страна на вашиот лаптоп пред купување!.Две дел е издржлив

Поддршка 360° на Ротација,Една рака операција, не влијае на сигналот.Нема потреба да се отстрани телефон

Производителот гаранција може да не се применува.ХССG DIN 345 1 точка во пакување.Тип N Точно спирала вежба м

Комбинирање на сила на Крадци етерично масло комбинација со природно добиени, растителна основа состој

Функција : 100% Компатибилен за DYMO 18434 Носорог Постојан Винил Индустриски Етикета Лента.Исто Така Лесно Ко

Тоа исто така може да им помогнат на децата да се надминат темнината да заспие.Можете да одлучите да се п

Keshe GANS Површината Чистење производ е резултат на години на истражување.Додадете производ за било кој ти

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Две дел е издржлив опфаќа да се обезбеди целосна тело за заштита на вашиот лаптоп од scrathes и прашина.ПРОВ

Директно Замени Atlas Copco & Производ Компатибилност 100% .Високо Квалитетни Суровини,ЦенаЕфикасен,Rrduce Трошо

Biodegradable Дизајнирани да работат со мајката природа.НеКорозивни Без груби хемикалии да се загрози интег

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.Питсбург Пирати.Роберто Clemente.Контактирајте

【Иновативни MPPT Дизајн】Умрефрлија алуминиумски дизајн обезбедување одлична дисипација на топлина и Ren

Супериорен маснотиисечење.Ја елиминира нечистотија, валкано и остатоци.Нема да се деградира гума или п

Детроит Пистонс.KentavioCaldwellПапата Дебитант Картичка.Контактирајте со Продавачот ако имате прашања!.Повеќ

МАТЕРИЈАЛ & ИЗДРЖЛИВОСТ дизајнот е всушност дел од јака себе и НЕ ЌЕ падне.Мерка вашето куче околу најго

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

Please wait...