0
clear
  • Автомобил Налепници Оркестарот DIY Автомобил Тело Налепница 3 Слоеви PPF Јасно Автомобил Заштитна Винил Заврши Автомобил Боја Заштита Филм За Автомобил, Мотоцикл Лап
  • -20%
  • -20%
Автомобил Налепници Оркестарот DIY Автомобил Тело Налепница 3 Слоеви PPF Јасно Автомобил Заштитна Винил Заврши Автомобил Боја Заштита Филм За Автомобил, Мотоцикл Лап

Автомобил Налепници Оркестарот DIY Автомобил Тело Налепница 3 Слоеви PPF Јасно Автомобил Заштитна Винил Заврши

DEN 7015.68

Достапност
Достапно за нарачка

Невидливи Воздух-Порака на Канал, лесно да се ослободи од меурчиња за време на инсталацијата.Намалување на боја чипови и гребнатини, како и бубачки и патот остатоци штета.Чувајте вашиот автомобил боја во потрага понова за подолго време.Лесно Растеглив со топлина и водоотпорен.Силна само лепило, се елиминираат меурчиња, кора и се држи апликација.долготрајни.Тоа исто така може да се примени врз повеќето мазна обоен или metalized површината како што се мобилен телефон, лаптоп, апарати за дома на маса, па дури и кабинетот и многу повеќе.Објектот Должина : 1.52 m Type На Налепница : Автомобил Body Type : Лепак Sticker Model Име : Автомобил боја заштита films Item Ширина : 2m Design : cartoon Material Тип : TPUCategory : Автомобил боја заштита films Material Тип : TPUPlacement : Боја на Површината.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

НОВИ VVi VID+ Винил!Оваа премија автомобилската винил од VVi Vi D Vinyls е специјално конструиран за DIY'ers.Оваа тра

Име на производ : Брусен Винил Заврши Производ Feature High квалитет флексибилни полимерни ПВЦ film Air ослободу

Сето ова, и огледало заврши со навестување на метален хром, се комбинираат за да се создаде прекрасен, и

VVi Vi D Епоксидна Сјај (мвр) не треба да се спореди со VVi Vi D Onda R (надворешноста).Визуелниот естетски и ефект

Исклучителни димензионална стабилност и долгорочна издржливост погодна за внатрешна и надворешна упо

HD Маскирна Винил Заврши Филмот Кој 3 M Controltac Со Согласност v3 Лепило.Stateoftheart HD 1440 dpi*, Супер Висока Резолуци

Вистински 3 M 2080 Серија Филм со Rvinyl Апликација Картичка.DualНаѓ 3.5 мили (.0035in) дебела винил филм со buubleслобод

Производ Feature High квалитет флексибилни полимерни ПВЦ film Air ослободување канали, направете го тоа лесно да

Ќе добиете 1 лист мерење 60 инчи со 180 инчи (5 метри од 15 метри).Оваа винил е пренослив во случај некогаш сте

Отпорен на вода и УВ Заштитен; Сјајна и мазна завршница.Невидливи ВоздухПорака на Канал, лесно да се осл

Направени со автомобилски резервни винил.Купи сега, а можете да!.Оваа винил е пренослив во случај некога

Високо флексибилен полимерни ПВЦ филм, совршено се вклопи во вашиот автомобил, без виткање по апликации

HD Маскирна Винил Заврши Филмот Кој 3 M Controltac Со Согласност v3 Лепило.Stateoftheart HD 1440 dpi*, Супер Висока Резолуци

VVi Vi D е индустриски лидер во винил завиткување на светот.Никогаш не се грижите за меурчиња или набори ко

Овој уникатен производ е направен од УВ отпорни на винил дека карактеристики на јаглерод текстура завр

VVIVID+ е VVi Vi D е Највисок Степен на материјал (Premium Plлинија).Тој нуди непобедлива нула отпор, сигурност и лес

VVi Vi D Епоксидна Сјај Јаглерод е произведена со помош на повеќето реални јаглерод ткаат на располагање.Н

Лесно да се исчистат со вода.Висока температура и вода Доказ.Долготрајни, флексибилни и издржливи.Отпор

Овој уникатен производ е направен од УВ отпорни на винил дека карактеристики на јаглерод текстура завр

Заврши станува стандард во мат финиш, што го прави идеален за употреба во областа Дали деловите во време

VVi Vi D XPO Маскирна vinyls позајми автентична воена Маскирна изглед на било која површина, додека додавање на

Побрзо позиционирање и воздух балонслободен филм апликација која врз основа на Лесно (EZ) се применуваат

Добар Времето Отпор, отпорен на гребнатинки, вода, масло, нечистотија, и хемискодоказ.Ако умот меурчиња,

Please wait...