0
clear
  • Kingjinglo Подебели Замена Earpads Покрие Компатибилен со -Аудио Потрагата Слушалки Замени Додатоци Слушалки Реквизити Уво Чаши Слушалки Проп
  • -20%
  • -20%
Kingjinglo Подебели Замена Earpads Покрие Компатибилен со -Аудио Потрагата Слушалки Замени Додатоци Слушалки Реквизити Уво Чаши Слушалки Проп

Kingjinglo Подебели Замена Earpads Покрие Компатибилен со -Аудио Потрагата Слушалки Замени Додатоци Слушалки Реквизити

DEN 2364.00

Достапност
Достапно за нарачка

Добра замена за стариот / оштетени / разбиена / оштетени / лоши слушалки на уво влошки покрива.Едноставен за инсталација и отстранување, без било какви алатки и лесен за употреба.Мека и еластична уво перници се вклопи во секој ушите и ефикасно да се изолира бучава од надворешната средина.Уво перници се подобри веродостојноста на аудио и обезбеди повеќе јасен звук.Слушалки earmuffs одговара за -АУДИО ПОТРАГАТА Деца слушалки.Подебели Замена Earpads Покрие Компатибилен со -АУДИО ПОТРАГАТА Слушалки Замени Додатоци Слушалки Реквизити Уво Чаши слушалки prop Features : 100% сосема нов и висок quality Ear перници се подобри веродостојноста на аудио и обезбеди повеќе јасен звук.Уво влошки само, не вклучувајќи и други додатоци демонстрации во слики!Едноставен за инсталација и отстранување, без било какви алатки и лесен за употреба.Добра замена за стариот / оштетени / разбиена / оштетени / лоши слушалки на уво влошки покрива.Слушалки earmuffs одговара за -АУДИО ПОТРАГАТА Деца слушалки.Мека и еластична уво перници се вклопи во секој ушите и ефикасно да се изолира бучава од надворешната средина.Спецификација : Материјал : Кожа+Sponge Color : Црна,Опција Тип : Тип А;Тип Б;Пакетот Вклучува : 2x Headphone Earmuffsnote : ве Молиме овозможи 1-2cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Спецификацијата

Material:
Leather+Sponge
Color:
Black,
Option Type:
Type A;Type B;
Package Includes:
2xHeadphone Earmuffs
note:
Please allow 1-2cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid.
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :

Со стоката дадена додека купуваат

Замена earpads направени со висок квалитет мемориска пена и протеини кожа.Го замени вашиот ислужени earpad пе

ЗАШТИТА : Заштита на вашиот приклучок за слушалки на уво влошки од нула, нечистотија и пот, во голема мер

Состојба : Нова.Боја : Сина.Материјал : Potein Кожа и Мемориска пена.Ќе добиете : 1 пар на уво влошки.JBL V700 слуш

ЗАШТИТА : Заштита на вашиот приклучок за слушалки на уво влошки од нула, нечистотија и пот, во голема мер

Боја : Сина.Предмет Тип : Уво Влошки.Големина : Стандард.Пакет : Yes.Материјал : Други.Опис : Item Description Ear Перн

Ги користите за да го замените оригиналниот ислужени, оштетена и загубена слушалки на уво, перници дело

Совршено се Вклопуваат и Одличен Замена,Компатибилен за powerbeats Про 2019 Пакетот вклучува : 8 пара Eartips (16 пар

Совршено се Вклопуваат и Одличен Замена,Компатибилен за powerbeats Про 2019 Пакетот вклучува : 8 пара Eartips (16 пар

Состојба : Нова.Боја : Црна.Материјал : Potein Кожа и Мемориска пена.Ќе добиете : 1 пар на уво влошки.JBL V700 слуш

Компатибилен со Ритам од страна на дР Дес Mixr слушалки.Добро направен протеини СТП кожа го намалува било

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Прекрасна замена за стари или скршени слушалки holdre рамка.Виткање дизајн, лесен за носење и sace штедење, л

ЗАШТИТА : Заштита на вашиот приклучок за слушалки на уво влошки од нула, нечистотија и пот, во голема мер

КОМПАТИБИЛНОСТ : Компатибилен со Зајнхајзер HD 559 / 569 / 599 УДОБНО : Замена уво влошки се направени од меки

Компатибилен за Аудио Техника ATH50 X, ATH40 X, ATHMSR7, ATHSX1, ATH SX1 A, ATHPRO5, ATHPRO5 V, ATHM10, ATHM20, ATHM30, ATHM35, ATHM40 FS, ATHM45, ATHM50, ATH M50

Компатибилен со Samsung Galaxy Пупки 2, исто така компатибилна со галакси пупки и галакси пупки плус.Изработен

КОМПАТИБИЛНОСТ : Компатибилен со Зајнхајзер HD 559 / 569 / 599 УДОБНО : Замена уво влошки се направени од меки

Совршено се Вклопуваат и Одличен Замена,Компатибилен за powerbeats Про 2019 Пакетот вклучува : 8 пара Eartips (16 пар

Замена earpads направени со висок квалитет мемориска пена и протеини кожа.Го замени вашиот ислужени earpad пе

Обичај акустична платформа испорачува моќни, балансиран звук.Лесно да се замени и да ја инсталирате.Вни

Применлив Модел : Креативни Крајност Емитува Приклучок За Слушалки.Висок квалитет со силиконска earbuds, з

Компатибилен со : ATHM50x ATHWS1100i S / Arctis Про Arctis 7 Arctis 5 Arctis 3 / SEM521 / G35 G332 G533 G633 G933 G935 GPRO G433 / MDR V6 V7 7506 CD900 ST Msr7 пр

6 Парови по пакет 3.8 mm (.15") конектор дупка компатибилен до 6mm дијаметар (.24").Достапни дијаметри : 9.4 mm, 11mm, 12mm,

Направен од Протеински СТП кожа материјал со пена јадро, мека, трајни и флексибилни, обезбедува одлична

КОМПАТИБИЛНОСТ : Компатибилен со Зајнхајзер HD 4.50 BTNC.МАКСИМАЛНА УДОБНОСТ : приклучок за Слушалки опфаќа

Ве молиме љубезно им овозможи на прирачник за мерење на 1~3 мм грешка.Карактеристики : Материјал : Протеи

100% силиконска гума.6 Парови по пакет.Достапни дијаметри : 9.4 mm, 11mm, 12mm, 13mm, 14mm.Големина на крупните уво сове

Please wait...